Represija policije - pa dokle bre vise?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ovo nema puno veze sa vutrom ali ima veze sa postovanjem osnovnih ljudskih prava i sloboda.Jednostavno ne mogu da se suzdrzim i moram da kazem koju rec.Ovo je nezapamceno sta se desava u Srbiji u 21. veku.Mnogo sam puta imao priliku da dozivim nesto slicno,dobiajo sam i ja malo preko ledja,ali ovo je strasno.Prebise tolike ljude...pa jel moguce da su svi krivi i da su svi,goloruki,izazivali opstu opasnost?!Mislim,sta reci,definitivno su panduri totalni idioti,kompletne magarcine koje nemaju ni trunke zdravog razuma.A kad treba da "izadju na crtu" nekom zescem krimosu samo sto mu ne popuse onu stvar.Popizdeo sam,bas sam popizdeo...dobro je da niko nije poginuo.Pa mi ih placamo a oni da nas ubijaju...AAAAAAAAAAA!!!

Evo na ovim linkovima mozete skinuti snimke nasilja policije :
http://www.delije.net/av/kosarka/0506/0506_par_cz_2_2.wmv
http://www.delije.net/av/fudbal/0506/0506_radnicki_cz.wmv


STOP REPRESIJI !!!

Pa dokle vise?Sutra ce da nas tuku po ulici samo zato sto im se eto ne svidja kako smo se obukli...
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
GreenMan je napisao(la):
definitivno su panduri totalni idioti,kompletne magarcine koje nemaju ni trunke zdravog razuma.
Da nisi rekao ovo panduri, pomislio bi da opisuješ Joèiæa. Mislim stvarno, na mestru ministra unutrašnjih poslova uvek smo imali neke neopevane budale. Da li ste gledali, današnju ili juèeršnju, konferneciju za štampu dotiènog ministra :x

A milicajci, mamu im je.. da im je.. pi.. im materina nepismena... Žao mi je magarce što ih više uporeðujemo sa najveæim šljamom, lopovima i bezglavim idiojotima srpskog društva :x :x :x :x :x :x :x
 
23.06.2006
3
0
0
Znaci kad pogledam likove koju su policajci sve je jasno...smeshno bre niko dva grama mozga.
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Svakako da je represija policije jedan od najgnusnijih primjera brdjanskog ugnjetavanja i nepravde, zbog koje najebu pretezno oni koji najmanje zasluze. Sto se tice ovih navijackih izgreda, znam kakav je osjecaj, jer sam sudjelovao u nekim. Znao sam dobit' i pendrek, a bogami i razvalit' ili pljunut' kera. Ako je na ovim snimcima nacionalisticko smece sa foruma delije.net, onda su ove batine izasle iz raja.
 
01.08.2006
0
0
0
PPPPpppp*****iiii im strinina!!!!! pošto se veæ toliko bavite sa vutricom :wink: trebala bi mi pomoæ u vezi 'pada' u sedmom mjesecu ('06), za èetiri stabljike od 30 cm na manje.. Ako znate kakva je kazna (a ne piše mi se ništa dobro :cry: ) jer me tretiraju po

2). (drugom) stavku "tko neovlašteno proizvodi, preraðuje, prodaje ili nudi na prodaju, ili radi prodaje kupuje, ili prenosi, ili posreduje u prodaji ili kupnji, ili na drugi naèin neovlašteno stavlja u promet tvari ili pripravke koji su propisom proglašeni opojnim drogama, kaznit æe se zatvorom od tri do petnaest godina"

-tako da su mi sad nakalamili sve-diler, proizvoðaè, preprodavaè.... :roll: ....cro_zakoni_mislim da su dosta slièni i kod vas....jel postoji kakva šansa za uvjetnu? plleeeeaassee :( pozdrav
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ako kod vas postoji posedovanje za licnu upotrebu onda mozes da se izvuces...ali moras da ides na kliniku i da ih ubedis da si ovisnik od cannabisa jer oni ne dele na lake i teske droge.
ili druga opcija jebes zakon ako imas 5-10 hiljada evra
 
01.08.2006
0
0
0
hm... nema se baš $ € ...kako god. Sva sreæa da još na vlast/zakon nije 'sjeo' novi-"rangiranje 'lakih' i 'teških' pod isto...." to æe negdje od 10. mjeseca... a ni kod nas više neæe biti "mile-lale"... murjake æe slati na terene iz mjesta u mjesto, tako da više neæe bit 'sin, dijete, ovoga..onoga'...
-rekli su mi da bi bilo bolje da sam imala kg (pa bi ispalo za mene)...a ovako 'preprodaja', dilanje i sl. i ajd ti sad dokaži...-za osobnu upotrebu je nešto blaža kazna... :?
-ej, pogledajte http://www.007.com.hr/

....više mi ništ ne može bit èudno (kontroliranje što trenutno tipkaš na tipkovnici, mail, šta imaš meðu doc. na kompu, LAKŠE IM JE KONTROLIRAT MOBITELE nego telefonske linije :!:

Mijenjano zbog sigurnosnih razloga. Hvala na razumjevanju.
 
01.08.2006
0
0
0
Zanima me jel itko može odgovoriti na gore postavljena pitanja?..

(da ponovno ne pišem isto....) Kažu mi da sve ovisi o sucu i odvjetniku, navodno da je izbaæena moguænost uvjetne?! i da æe me najvjerovatnije poslat na psihoterapiju?! Kreteni! gggrrrrr....

TNX :shock: :arrow: :roll: :(
 
01.08.2006
0
0
0
ej! tnx za odgovor. ipak se nekom treba pojadat-na netu :!: jer mi je i previše što za 'pad' cijeli gradiæ zna, a onom kojemu smo najviše vjerovali ocink'o je cijelo društvo; za svoje dupe. tako da je najednostavnije preko neta....jer danas više izgleda nikom ne vjerovat... :?
-navodno da bi bolje prošla da sam imala "kilu".. nego stabljike (sadnja, raspaèavanje, dilanje, preprodaja) i sve ovisi o tome...koliko æe bit thc-a u te 4 biljke od 30cm :?: :?:
predstoji:-od 3 do 15 g. zatvora 2) uvjetna-NE! :evil: 3) psihoterapija; razgovori svaki dan i valjda dobrotvorni rad...gggrrrr
-...a još zakompliciranije-za posjedovanje sjemenki...
-tretiraju me pod "stavak 2)" :( :(
Mijenjano zbog sigurnosnih razloga. Hvala na razumjevanju.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Cisto sumnjam da ce naci THC u tako malim biljkama.Sumnjam i u isto vreme se nadam.Prodaju ti ne mogu dokazati ako te nisu uhvatili u prodaji ili ako nemaju svedoke koji bi potvrdili da si prodavala.Za semenke isto vazi kao i za biljke,bar bi tako trebalo.Neka dokazu da su to semenke od potentne vutre a ne od neke industrije.Ja sam video pre neki dan u prodavnici ribolovacke opreme da se prodaje seme konoplje.Lepo pise "seme konoplje" i kese u kojima ima bar300-400 grama(znaci ko zna koliko hiljada) semenki.Ne znam sta da ti kazem vise.Zelim ti sve najbolje.I dok oni jure tebe kriminalci rade na veliko.Ali za njih,satro,nema dokaza.Ne znam stvarno zasto sam ubedjen da je to u stvari sve ista banda.Stvarno ne znam.To se sve zove demokratija.I mi smo navodno svi slobodni.Znas ono "Sve zivotinje na farmi su ravnopravne,ali neke su ravnopravnije od drugih".
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
svakako, da neces u prdekanu :D
Najvise sto ti moze u vrh glave dati je uslovno...
dabome zavisi dali si vec kaznjavana,kaznjavana po istom clenu....
Naime dok dodje do same rasprave, ako ikad dodje?? Pesma kako se tvoj zivot promenijo,... :wink:
bit ce ok sve :D
 
01.08.2006
0
0
0
et; prije sam kažnjavana, u tom i je finta 'jedno, ali "vrijedno"' :?: :!: malo za/komplicirano.....baremxèovjek bolje pozna zakone..murjak kaže da nema teorije da dobijem uvjetnu (sjemenke, stabljike, prije kontakt..).
Mijenjano zbog sigurnosnih razloga. Hvala na razumjevanju. (zapoèela procedura..)
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Ej pa ti imas oraha u dzepu k'o niko. Ajd nek ti je sa srecom i nemoj da ti puno ispada sapun... :knjishki_moljatz:
I evo skontacemo da ti ova ekipa organizuje specijalan docek kad izadjes...i sjeti se i nas nekad tamo, a kol'ko cemo bit' sposobni da suosjecamo... :loche: :bong: :spawa:
 
01.08.2006
0
0
0
heh; tolko o utjehi..
-nadam se da æu moæ zamijenit sa dobrotvornim radom.. za uvjetnu se ne nadam..ne znam šta da više kažem?! :cry:
-Sad uzgajaju moje biljke zbog evidencije, vrste, % thc ..) u mojim spisima od murje piše "privremeno oduzimanje", xexe
-SAVJETUJEM SVIMA :!: koji misle presaðivat biljke da ne kontaktiraju ama baš s nikim! veæ da to sami naprave za svoju dobrobit/sigurnost! eto kuda znatiželja dovodi...i odma deklariranje pod ovisnike, narkomane i sl.
-jer je mene netko *ebeno ocinko i otkuco! da bi baš na kupalište uz prirodno zelenilo u okolišu došli baš direkt do mene!!!!! raspitujem se i saznat æu tko je u dosluhu..s njima, a predpostavljam tko..
-a znate kako to ide: "kažeš najboljem prijatelju, on æe reæ još jednom svom dobrom frendu, taj æe reæi još dvojima s kojima je dobar..." i tako se šire informacije!! A pošto je naš gradiæ mal i svi sve poznaju..
*zapitajte se tko vam je prijatelj..*
Mijenjano zbog sigurnosnih razloga. Hvala na razumjevanju.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
znate kako se kaze kako ocekivati od nekoga da cuva tajnu koju sami ne mozemo...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Po novom je poèela i Slo policija uz pomoè helikoptera tražiti velike indoor nasade!!!! èak je kažu uspešna,pa je nastala mala panika.
Radi dve,tri biljke se baš nije potrebno bojati-nadam se
Ja nisam baš siguran, ali kažu na principu UV zaraka :shock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.