Repriza. 1 Domaja - 250w HPS, S-toping by budalin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
1310 hahaha, hvala za glas :) Dobro mi je dosao, jos se ja i Blejder dogovorili da zamjenimo nagrade i super :)
Imam samo 2 NL, jednu hocu u aut na proljece a jednu u box sada :) Dodacu sa njim jednu auto WW. Bice im super tako :)
Nesto i ja kontam LST je mama sto se tice treninga, lako a valjano :)
Nista, onda cemo ovako kako kazem :) Samo udovicu cu stavit na klijanje kad ove budu pred kraj, ne moze mi sve stat u ovaj box, jer cu WW odmah u 20l pot i nema tu mjesta, kakvi :D
grisnak , i ja se nadam, hvala drug, kao i svima ostalima :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Cujem netko u hidro prelazi..he,he..neka,neka:thumb:A sta moj kolega 1310 ima protiv automata..ha..:DMorati cemo se naci i zapaliti neki automat da ga malo razuvijerim..:)
Nego Budalin..to je odlicno,uzitak za pratiti temeljito i sa puno slika.:clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
bravo, ma duša.
ljepo je gledati biljke koju su pri kraju, znam kako se osjećaš.
Cvijetovi su veći nego kod mene. a i moje su dobro ikako šta su sve prošle.
Al ok, nije me briga pečem zanat. :gled:
šta kažeš 32...42 dana cvjetanja im je.
Ja nemam pojma koliko su kod mene, te broj ovo te broj ono mnogo mi siromaku,,,a ima davnik, ću pogledam.
Svejedno ne skidam dok ne krenu trihomi smeđiti fino. vjerujem da su sad mlječni .
moram iskopati povećala.
 
Poslednja izmena:

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Nigdje kolega. Sve prošlo po ps-u. :) napravio sam čak i ulje po pwrsd-ovom old skul receptu i razbija :) biće koja slika za kraj dnevnika.
Nedostajali ste mi svi. I kompletna vutra.org
Ponovo smo zajedno sto mi je jako drago. Biće svakojakih zajebancija uskoro nadam se :) i ovdje pozdrav svima i još jednom mnogo mi je drago da smo opet zajedno! :) :vutra::watch:
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Hvala vam na brizi kolege :)
Hvala hejzeru na velkomu :)
Sta da ti kazem @1310 , dobio sam novi JOB :) nekih sjemenki imam ali planiram tamo iza nove godine poceti sa sadnjom necega. Hladne su noci u decembru. :)
Tu sam sada pa se druzimo na nekim temama osim dnevnika :) toliko je toga zanimljivog ovde na forumu da covjek ne moze sve i da hoce pratiti sve :)
Srecom ne koristim jos neke drustvene stranice kao blejzbuk i slicno, ovo je jedini forum koji me interesuje :)
Long live vutra.org - ti koji mi podari znanje i prijetalje vjerne :) hvala vam svima sto ste tu! :spliff:
:vutra: