Reputacija Clanova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
trebalo bi ti pisat u korisničkom panelu ko ti je dao i kolko bodova , bar je tak na drugim mimaforu...
moj bed , koristim chrome ...sada sam pogledo na mozili sve 5, ali vidim samo svoj rep znak , tuđe ne ...nemam pojma ... ja vidim samo online narančastu kuglu i report post ... ma nije bitno ... bude valjda funkcioniralo .
Lijepo izgleda , ja sam naviko na onu obićnu verziju na 420jci ....:icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pise u panelu i kad dobijes reputaciju javi ti kao privatne poruke.


Petar Pan je napisao(la):
a valjda... ali ja moram opet pitat, đava mi ne da mira, može li se ikako namistit da ispod postova piše koliko je taj određeni post dobio tih +rep?

I teme imaju svoj rejting sistem sa zvijezdicama. Nemoj brate komplikovat :) kako je tako je
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Dobra shema...:hehe:
Samo i "nova igračka" ali nije za "igranje":vb_devil:
Super...
Peace :hippy:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Sve je to super....valjda.

Ali na ovom forumu ima mozda nekih 15-ak ljudi koji su tu cesto i ovi ostali ,novi koji ulete,budu tu mjesec -dva i onda nestanu kao da ih nije ni bilo.
S druge strane ,vec vidim da je ovaj rep power besmislen,ja recimo ,koji sam aktivan,imam rep 1,a neki vec imaju 5,8,10 a ja ih osobno nisam vidio aktivne od kad sam ovdje...

ideja sa ovim listicima je bila odlicna,pogotovo nakod sto se nisu brojali postovi postavljeni dolje sa humorom i ostalim...znaci postovi u ozbiljnim temama su nesto znacili. I ja sam skupio te listice nakon godinu dana,sto nije malo razdoblje.i sad vidim ova pravila...malo besmisleno.sad se ja opet moram dokazivati preko tih sr*** tko sam ja...

U ovom trenutku, ja znam da sam ''grower'' i da uzivam u tom sto radim.da nisam nikakav narkoman,diler ili slicno..da imam u uzgoju trenutacno lemon skinka,da mi se lowrider susi,da mi klija taiga i thunda za indoor i lowrider za outdoor.I kao takav,bas me zanima kako ja imam rep power 1 kao i osoba koja ima 20 postova...totalno besmisleno.A da ne pricam da neki vec imaju 10 a pitam se zasto???ja cu svoje opet da zasluzim a drugi ce da si dijele?? ili sta?



A za nove clanove,zasto mi se cini kad dodju da ih svi samo pljuju,istinina ima debilnih,ali boze moj ,oni su tu da nauce ,i da ih mi savjerujemo.Tko god je tu od prije 2007,samo daju kritike.Postalo je kao da ovdje budu bogovi i obicni ljudi...jave se samo kad hoce posrati druge...Ako cemo gledati tak,onda su sva pitanja vec odgovorena i bilo bi najbolje staviti lock na sve i to je to_Ostaviti samo search,jer bilo je puno puta da se popljuje netko tko je postavio normalno pitanje,ali boze moj,nekomu se ne svidi i eto sranja...

ako nisu za admine,modernatore ili sta drugo..nadjite druge koji su voljni ...

eto,ja sam svoje rekao,kao clan koji je tu svaki dan ...
(ako zbog ovoga dobijem ban,negativne bodove ,ovo je onda ujedno moj zadnji post)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma kaki ban sta lupetas. Ko da smo odje neke gestapo. Fino je da si iznjeo svoje misljenje medjutim ovo je tek pocelo i zato imas reputaciju 1. Admini i moderatori su automatski dobili 5 i 10 a ovi ostali valjda ima je neko davao preko vagice. Ma nije frka nemoj da se uzbudjujes vazno je da nema kretena da imamo report post sistem da ih brzo izbacimo, a ovaj rejting sistem bi trebao da pomogne kvalitetu foruma a ne da bude individualno natjecanje.
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ma šta se brineš che, ko se muva po forumu lako će skužit kome može virovat. nisu potrebne nikakve reputacije za to.
a to za pljuvanje po novim članovima se u potpunosti slažem s tobom, pojedinci su počeli pokazivat svoju nadmoć glumeći balkana. jadno... ali to je već neka druga tema
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
Zar ne bi trebalo to da se ne vidi, a da se vidi koliko neko reputacije ima??? :)
Mislim, ako se dobro secam, da na rep power uticu i broj postova i vreme provedeno na forumu... A adminima je 10 po defaultu...
Sto ne mora da znaci nista, realno... :)
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
sAMO opušteno ...sve je to još svježe ...
Jel pred ban utječe na ....rep+, tj . dali zbog toga nemogu dati rep + članovima ?:crash:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Vutragenjo je napisao(la):
E provalio sam sta ovaj broj znaci. To znaci koliko reputacije clan daje ako nekom da reputaciju. Znaci taj broj raste kako vama daju reputaciju a na primjer petar pan daje tri poena nekome.

nerazumem kako mogu da biram kolko bodova dajem nekome?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
aaaa kontam hahahha..
ja uvek imam problema sa ovim netom i novom tehnologio jer nikad u zivotu nisam imao kom tako da nepricam al hvala na objasnjenju..

a da te pitam ta rep kako se to povecava isto tako ti neko da? tako mi je logicno al nisam mogao da skontam cemu to sluzi dok nisam nasao ovaj post :)
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
ZOKI kolko sam ja shvatio kad nekom dajes bodove das mu ih onolko kolko ti imas trenutno,znaci ak ti imas dva onda nekom i das dva!
Slobodno probas na meni :))

edit:uh jebote malo sam zakasnio
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
alo momci, rekli smo bez igranja :icon_lol:

E provalio sam sta ovaj broj znaci. To znaci koliko reputacije clan daje ako nekom da reputaciju. Znaci taj broj raste kako vama daju reputaciju a na primjer petar pan daje tri poena nekome.
e to je super, sad mi tek ova opcija ima nekog smisla
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
krasta-zg je napisao(la):
ZOKI kolko sam ja shvatio kad nekom dajes bodove das mu ih onolko kolko ti imas trenutno,znaci ak ti imas dva onda nekom i das dva!
Slobodno probas na meni :))

edit:uh jebote malo sam zakasnio
nije bas tako :p
koliko bodova dajes, zavisi od toga koliko reputacije imas, ali ne ide bod za bod... (na primer) kada tebi dodje reputacija do 10, poveca ti se power za 1.... kad stignes do 20, dajes 2....
tj. bar je tako nekako bilo ranije...

ZOKI je napisao(la):
evo probao .... al gde se to vidi da sam ti dao ?????

jos uvek, nigde :p barem za nas smrtnike :p