Reputacija Clanova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa po postovima sigurno nije,ja imam preko 400 a rep 1. i još kad se uvelo ovo skinija mi se jedan ili 2 lista,neznam...
Iskreno,ja se ne zamara ovime,ali bilo bi dobro da se objasni baš zbog možda nekih nelogičnosti.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ne neće, jer su stvari koje bi trebale dati vrijednost ovom sistemu skrivene od tebe, i neće se same od sebe otkriti osim ako administrator ne složi tako
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Koliko shvačam ti Weedrane nisi dovoljno upučen u to,a po mom trebao bi,i još neki zna se koji.Neka me system krivo ne shvati,ali neke stvari čudno zvuče.
Ovo je samo moje mišljenje:sun2:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ha? Misliš nisam upučen s tim da je sve ok i kako treba biti a ja to ne vidim ili?... mislim... moguće, moguće je da sam i skrenuo s uma, nije da namjerno zajebavam tu nekoga, neko samo ne vidim smisao svega iz svoje perspektive gledanja
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Weedran

Nije potrebno da drugi vide za sta si dobio reputaciju,vec da vide da je imas.
Kad ti das odgovor nekom clanu na neko pitanje,on procita pitanje,pogleda je li reputacija visoka ili niska...na osnovu toga procenjuje verodostojnost odgovora...

Mislim da je ova tema bruka i sramota,nerazumevanje prostih stvari,bruka foruma.Brisanje.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
LucidDream je napisao(la):
...on procita pitanje,pogleda je li reputacija visoka ili niska...na osnovu toga procenjuje verodostojnost odgovora...

to se ne vidi i u tome je fora, u CP vidiš samo svoje reputacije
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mada i ovo pred ban dosta znači :vb_whip: :rofl:
lucide ti si bio sramota pa nisi izbisan
što bi se brisalo malo tripova
nije ovo avio kompanija već TH mada faka C forum
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kushonja je u pravu vremenom ce se svima iskristalisati ovaj sistem tako sto ce biti clanova sa 3-4-5 kockica itd. 90% velikih foruma koriste ovaj sistem pa valjda sa razlogom. A lako cemo ga ukinut ako ne bude islo....a ovako sada ima previse filozofije be icega opipiljivog.
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
Greenpower1 je napisao(la):
Koliko shvačam ti Weedrane nisi dovoljno upučen u to,a po mom trebao bi,i još neki zna se koji.Neka me system krivo ne shvati,ali neke stvari čudno zvuče.
Ovo je samo moje mišljenje:sun2:


nije da ga branim nego iskreno nisam ni ja bas upucena u to,jer se ne kuzim u to..i nemoram se kuzit...i ne sramim se toga... po tvom ispada da nitko nista nezna a da samo ti znas...a ovo sam napisala sve radi toga sto si napisao ( i još neki zna se koji ) e pa system te nece krivo shvatit nego cu te ja osobno krivo shvatit,jer tebi vecinom neke stavri cudno zvuce...i jos nesto..ljudi nisu krivi sto ne znaju i sto se ne kuze razne stavri...i zbog toga nebi trebalo radit problem i davati svoje misljenje..ako oces pomoc onda pomogni..a ne brate mili da se pravis pametan sto nisi uopce...meni je zao al morala sam se bunit,jer ovo zaista nema smisla. pease
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
khm khm khm...neznam li da li je od trave, ali ne razumijem oko čega se prepirete,
a baš me zaintrigirala ova tema pa ću ja isto koju pametnu probat reći...

"ne neće, jer su stvari koje bi trebale dati vrijednost ovom sistemu skrivene od tebe, i neće se same od sebe otkriti osim ako administrator ne složi tako"

neće jezik nego pravo,, zarez ti ide između Wedrane ;)
ali meni nije jasno čemu služi ta reputacija?
šta će recimo Lucidu duplo viša nego vama reputacija, ako ga se kao stoku tretira?
pa šta ako je početak njegove karijere ovdje bio nekima neodrasao,
svi smo mi djeca u duši, neki kao i ja to ne mogu sakriti, jer sam, i jeste ,ono što,,
jesmo...šta će meni tisuću reputacije, ako drugi ne vidi da sam svoj?
i zar nije ljepše usmjeriti čovjeka ako nezna?

častim vas travoom:)) nađite zajednički jezik
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
po stoti put reputacija samo sluzi da neko poblize vidi jeli odgovor ok ili ne. Ja kad posjetim naprimjer linux forum radije cu prihvatiti odgovor u vezi moga linuxa od nekog ko ima reputaciju i ko je dugo na forumu nego od nekog ko je tek stasao. Ja ne znam kako je to toliko tesko shvatiti. Ovo je vise za prolaznike kroz forum nego za nas koji smo tu cesto.
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
aha, a ja se malo zanioo :)
ali opet može on imat reputacije kolko hoće, ali,
kako znamo da je tu reputaciju dobio pravedno?
mogao mu je bilo ko, i zbog bilo čega mu je dati.
uostalom, ko vidi da netko griješi, ispravit će ga.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Vutragenjo je napisao(la):
po stoti put reputacija samo sluzi da neko poblize vidi jeli odgovor ok ili ne.

to je jasno, ali nitko nemože vidjeti reputaciju na neki odgovor jer se to ne vidi, vidi se samo u kontrol panelu i to samo svoje. šta vama sad nije jasno u tome? Vi brijete da se vidi?
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
kockice ....
Genjo moj savjet je smanji br. bodova jedne kockice sa 100 , na 50 ...20 ili kolko već jer će se tek tada shvatit bit rep bodova .
Ova situacija je stvorena jer je ovo novo i nekima očito nepoznato ...opustite se , svi veći forumi koriste tu aplikaciju i funkcionira sjajno ...
nPR, Ja imam 301 rep bod na 420jci i svi vide da ima 3 tamno zelene i jednu svijetlo zelenu kockicu ispod avatara ...isto tako svi znaju da jedna kockica nosi 100 bod.
A neki članovi (moderatori , grow suport , ili ... imaju po 5,6,8,10 ili više kockica što automtaski znači da se toj osobi može vjerovat na riječ ili da se isplati poslušat njegov/njezin savjet.
Isto tako se vidi ko ima jednu kocku da je novak ..pogotovo ako ima jednu kockicu a 1000postova ...to nešto govori---:vb_whip:
U biti jako jednostavno samo treba vremena da se malo razgranaju bodovi i da malo spread-ate LOVE!
+reps Genju ...ali jbg nemogu davat ...valjda je pred ban u pitanju .
Da stvari budu jasnije(ako ima jos neko kome nije jasno ) ...evo link :joint:http://www.420magazine.com/forums/plant-bud-photos/70867-creme-de-la-creme-cannabis-photos.html :joint: pa pogledajte kome se može vjerovat , a ko je nov ... samo su KOCKICE bitne , a ko je kome dao i koliko treba bit u tvom panelu a ne da svi vide...