Reputacija Clanova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ok,shvačam,najbitnije je da se vidi ova reputacija na forumskom dijelu,bez da se ulazi u profil.
kako znamo da je tu reputaciju dobio pravedno
Pa ovoga sigurno ima,jer san čini mi se naiša negdi na traženje "kroz šalu".
Na drugim forumima se redovno ovo "moljaka" kao..."ako vam se sviđa stisnite thanks"
I mislim da če svak shvatiti točnost odgovora na osnovu samog posta,jer se pogrešni odgovori ispravljaju i preusmjeravaju na točne.
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Greenpower1 je napisao(la):
.

Pa ovoga sigurno ima,jer san čini mi se naiša negdi na traženje "kroz šalu".
Na drugim forumima se redovno ovo "moljaka" kao..."ako vam se sviđa stisnite thanks"
.

Da ti neko i da 1 rep bod na temelju šale , zanimljivog posta ili da te naakraju i izmoli za taj bod ... 1-2-3 boda naspram 500 nečijih ništa neznači.
S vremenom če se izkristalizirat ko , kako , i zašto !
:icon_lol: Pozdraf
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ej, a kome ide ono kad stisneš 'report post'? prije par dana sam tako pijavio jedan post koji mi je stvarno gnjusan, i nisam dobio nikakav odgovor, a nije ni post maknut. jel to uopće funkcionira?
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
a šta kažete na to da imamo travara mjeseca :banana_dred::costumed-smiley-027:clap::maryjane:
pa da, to za "rep stručnjake" mi je malo tupo...
nema veze s ovim, ali dobio jučer žuti karton na bug.hr forumu,
samo zato što sam pitao u vezi otvaranja datoteka od torrenta a,
on meni izbriše post uz to. koda da ga svjetska komisija nadgleda.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nismo toliko bas gnusni.

@Petar Pan kada prijavis los post preko rep sistema onda korisnik gubi reputacije onoliko koliko ti broj pokazuje ispred rep power. Znaci ako ti ja dam negativnu reputaciju gubis 10 poena :) isto tako ako ti dam dobijes 10 poena. Vjerujte mi sistem ima smisla jer i moderatori imaju veci rep tako vrlo tesko neko moze da ima "lazno dobru reputaciju".

Sto se tice Lucida mozda niste primjetili ali lucid je imao i par dobrih odgovora. Najcesce reputacije daje neko ko je primio dobar odgovor. Takodje ne mozes stalno jednoj istoj osobi da dajes rep. Moras dati rep barem jos deset ljudi da bi opet moga toj osobi.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
dolazi meni mail, ali neznam zašt mi nije došao ako kažeš petar pan da si prije par dana reportao
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
a ja ću jednu reportažu nabacit od na travi...
sad se registrira chuck noris od stručnjaka, a drugi to nezna jer mu je rep kratak?
a sad će pitonoša da sačeka stručnjaka sa većim repom da mu bolje pojasni? :D))
ma mislim da je uslijedilo doba robotizacije...
onda bježim glavom bez obzira u tom slučaju
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ma nije sad ni bitno, nek stoji. vidim da se osim mene više nitko ne buni na taj post, pa onda je valjda do mene, ja sam u qrcu :icon_lol:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ovo sam našao na FAQ... neda mi se prevoditi ..svi znamo ablat engleski .Fora je što sada možete dati negativnu reputaciju(I disapprove) ako se neko pravi "mutav" , samim time če on dobiti sivu kockicu koja ukazuje da je taj član ..."mutav" , a ako dobije još koji negativni rep bod njegova kockica iznad avatara če biti crvena i to če nam reči da je ovaj član stvarno "mutav" ... Isto tako članovi koji pridonese ovom forumu i njegovom pozitivnom razvoju su nagrađeni od svih nas pozitivnim rep bodovima (više zelenih kockica) :)

What is reputation?

Reputation is a way of rating users depending on the quality of their posts. If the administrators have enabled reputation, then the reputation icon will be visible in posts.

Reputation may be positive , negative or neutral . Negative reputation may only be given if the administrator has enabled this. Neutral reputation is only given when the person giving reputation does not meet the criteria set by the administrator to affect someone else's reputation.

How do I give reputation?

To give reputation, click on the reputation icon in the relevant post. This will reveal a form to complete with the reputation type and the reason for giving the reputation. If negative reputation is disabled then it will not be displayed in this form. You may not give reputation for the same post twice.

How do I know what reputation I have received?

You can view the reputation that you have received in your User CP (User Control Panel) where it is displayed at the bottom of the User CP page. Here you will see the latest reputation that you have received and whether this is positive, negative or neutral. Your total reputation will be shown as series of reputation indicators in your posts and profile. The more positive your reputation, the more positive icons will be shown. The more negative your reputation the more negative icons will be shown.

How much reputation is given? What is reputation power?

If the administrator has enabled this, the amount of reputation that each user will give (or take away if negative) is shown in the user's posts as 'Reputation Power'. The value of the reputation power is determined by the administrator and may increase over time depending on the settings they have applied.

What if I don't want anyone to see my reputation?

You can disable the display of your reputation by going to your User CP and selecting Edit Options. On this page you will find a check box labelled 'Show Your Reputation Level'. Un-checking this box will remove the display of your reputation and replace it with the Reputation Disabled icon. You can still give and receive reputation while your reputation display is disabled.

sada sam tek vidio da sve to več piše gore ... a nek ostane sada ...:/
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
vtf vtf chemu sluzhi ta reputacija? nije mi jasno zashto bi tako neshto postojalo...

Kada vidis neku dobru temu ili dobar odgovor na temu ti klikni na +1reponaj (žuto crni znak gore desno) sto doda reputaciju tom postu a i samom clanu. Takodje kad vidis spam ili los uvredljiv post mozes report image ikonica.
ako neko zna bolje davaj!

Služi za prepoznavanje aktivnih i korisnih članova , a isto tako služi za zabavu ...
Iako novi članovi poput tebe imaju rep power 0 ...pa im to ništa neznači jer nemožete davati rep ...možete ga samo primiti.