Reputacija Clanova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
HazeSeeker je napisao(la):
I to je to ... znaći svakka kockica je 30 bodova .Nakon što dobijete 30 +rep bodova dobijete drugu kocku , nakon 60 treću , četvrtu nakon 90 + bodova ...
da fakat, malo mi je matematika zakazala, ja sam 60 podjelio s 3 i dobio 20, a to se ne računa tak.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ja dobio danas diplomu s faksa poštom zar mi to ne diže repjutaciju
vmvzvd.gif


2ptw2ds.gif
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Samo da malo dignem temu ... Za sve vas nove ....

OBRATITE pažnju na crvene kockice ispod avatara , to su članovi koji su dobili negativnu reputaciju , dali zbog lošeg ponašanja ili zbog djeljenja krivih informacija ...

PAZITE koga slušate i čije savjete provodite u djelo !!!

Sretno svima !
 
29.05.2010
38
8
0
38
hello... :icon_lol:
odma da kazem..sry na glupom pitanju...XD

pise mi rep pow 0 a imam 2 zelene kockice...zar nebi trebalo bit br kockica=br rep pow?
jbg sad kad sam dobio dr kockicu,sad me zanima zasto mi jos uvjek pise rep 0

:icon_lol:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
REP kocke znače da si dobio 20+ rep bodova od drugih članova , rep power je zbroj te reputacija , provedenog vremena na forumu i još nešto ...nesječam se sada .

Ali to znači da kada ti nekom daš rep+ on dobije 0 od tebe , kada budes imao rep power 1 onda ces davati po jedan bod .
npr. ja ti sada kliknem rep + ...dobiješ 7 bodova .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
sve sam procito i nije mi bas najjasnije jer ja sad mogu dam rep ili ne mogu??? ja je dajem ali jeste je vi dobili??? i jos ako dajem reputaciju clanu,moram da dam desetorici drugih clanova da bi ponovo mogao tom istom clanu??? molim za odgovor posto mi je bitno da bar na neki nacin nagradim one koji mi daju odgovore.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Tvoj rep power je trenutno 0 - sto znaci kada ti nekom das +rep on ce dobiti 0 bodova :p
Meni je 4 cini mi se i kada ja nekom dam on dobije 4 boda ....
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
vutragenjo,meni danas pozelenela kockica, a nisam dobio jos ni jednu reputaciju od nikog,a podelio sam nekoliko... sad mi definitivno nista nije jasno... sto nebiste opisali detaljno,kako sta? iz razloga da i mi pocetnici shvatimo a ne da citamo vase komentare u kojima ni vi sami ne znate??? kontam da treba da slusam one koji imaju sto vise zeleni kockica i sto su stariji na forumu. neprozivam nikog niti se svadjam,ali eto verovatno mi je problem sto u sve volem da sam upucen u zivotu,bar sve sto me zanima... :)
peace



lep pozdrav aktivnim clanovima
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
dOBIO SI REP OD MENE (9 BODOVA) zato ti je kocka zelena,ali tvoj rep power je i dalje 0 tako da kada daješ rep ...zapravo ga ta osoba ne dobije. A rep 1 dobiješ sa drugom kockicom ili sa 1god. staža na vutri, znači za svaku godinu na vutri dobiješ 1 rep power i za svaku zelenu kockicu nakon prve također 1 rep power.

A što se tiče objašnjenja...sve ti je u prethodnih 5-6 stranica.
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
hvala hazeseeker i na objasnjenju i na rep
kada citam neku temu procitam je uvek od pocetka pa do kraja i to min bar jednom,ali mi je ovde bilo nekako nelogicno upravo zbog toga sto nisam ni znao da sam dobio.to znaci da sam do sad nakupio 25 bodova? a ako sam dobro zapamtio zar ne bi trebao da dobijem poruku u kojo mi pise od koga sam dobio rep i zasto? izvini sto sam dosadan.. i jos sta znace listovi ispod avatara?


lep pozdrav aktivnim clanovima
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Vec sam par puta procito da ekipa ne vidi od kog dobiva rep ak se taj ne potpise...
Ne pogledaju bas najbolje uokolo ili??

edit: Au lose.. Nepotpisan sam ja! hehe