RETARDIRANOST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Predozirati se s marihuanom je nemoguæe u praksi, èak teško i u teoriji. Ali mislim da se može pasti u nesvjest od previše, makar nikad nisam nikoga vidio niti doživio, a ljudi iz mog društva su teški smokeri :wink:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Vidis marihuana...

Ako popijes 5 litara vode bice ti muka isto kao i ako pojedes 5 hamburgera,20 sladoleda,20 piva ili na ovaj nacin uzimas lekove....

Ne postoji nista sa cim ne moze da se pretera a to vazi i za tvoje pitanje.

Uzmi jednom 10-20 gr sedni i popusi sam, pa ces videti sta se desava...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Gle sa travom nemozes pretjerati,(probaj i uvjeri se)
i zato drzim do cinjenice da trava nije droga.

Nije nikada bila niti ce biti.
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
Nisam siguran, negdje sam procitao da postoji letalna doza thc-a koja izaziva smrt, ali da bi se zadovoljio taj postotak, potrebna je TOLIKA kolicina trave koju osoba jednostavno nemoze uzeti odjednom, mislim cak 1 kila, pa prije bi ti pluca izgorjela nego bis uspio popusiti sve to :D
Ali onda opet, i da pojedes 15 hamburgera, zeludac bi ti se razletio pa smo opet na istom sto se overdoza tice...
A ako se zbog osobne upotrebe pitas, onda pusi kolko te volja, ili bolje kolko imas :p , ili JOS bolje kolko tebi pase, bar kod pusenja mozes lijepo odrediti granicu kada ti netreba vise... Enjoy !
 
02.11.2006
5
0
0
43
neznalica je napisao(la):
Vidis marihuana...

Ako popijes 5 litara vode bice ti muka isto kao i ako pojedes 5 hamburgera,20 sladoleda,20 piva ili na ovaj nacin uzimas lekove....

Ne postoji nista sa cim ne moze da se pretera a to vazi i za tvoje pitanje.

Uzmi jednom 10-20 gr sedni i popusi sam, pa ces videti sta se desava...

Ja i 3 Frenda 205 grama žiže i 25 grama shita smo popusili baš sam bio dobre volje
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
OK ako ste toliko popusili ...sledeci put probajte da popusite 5 gr dobre vutre ...ima bolji efekat a ne truje pluca kao 205 gr

Da ne ponavljamo sto puta.....sa travom se moze preterati jer nije prica o tome da li je to droga ili ne vec o tome da li organizam trpi toliku aktivnos od THC i CBD i katranom iz lisca a o papiru da ne govorim koliki je otrov.
Vutra se koristi kao i sve drugo...uzimas dok ti je lepo a onda stanes
Ja mogu da pojedem 1 kg jagnjetine ali onda mi je muka i spava mi se a zedj ne mogu da ugasim...a kada pojedem 300-500 gr sasvim se odlicno osecam i mogu perfektno da funkcionisem.Preteravanje od vutre se kod mene manifestovalo kao muka,suvo kasljanje,prevelika psihicka aktivnos zbog cega mi se spavalo ili nisam bio za naormalnu komunikaciju

Nekada sam imao bolje psiho efekte kada me je pustala nego kada me je dizala...
U svakom slucaju to je shok za organizam da u roku od 2 minuta promeni metabolizam i svest za 180* zato sam se stabilnije u razmisljanju osecao posle nekog vremena pod dejstvom vutre.

Stvano ne znam nista sto se moze uneti u organizam a da se sa tim ne moze preterati.
 
12.11.2006
10
0
0
negdje sam procitao da je letalna doza thca negdje 40 000 puta veca od kolicine da se posteno napushish....

npr. ako ti treba 2 jointa da se fino napushish... trebalo bi ti 80 000 jointova popusit zaredom, bez stanke i bez trunke bacenog dima

da imas tih 80 000 jointova i pushish 3 na dan, tih 80 000 jointova bi ti trajalo 83 godine
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
e pa da secam se ja davno to bese 99 mislim ili tako nesto, odlazi nama ortak za holaniju , te ja srolah 37 dzoinata (velike rizle) i mi pocesmo da pusimo..i tako tu negde oko 35 ja krenuo u has akciju, jeo sam sta sam stigao, pomorandze , tortu, chips, meso...da vam ne pricam...dodjem kuci legnem i budim se oko 5/6 ujutru i kretjem da povracam i nije mi bilo dobro sledeca dva tri dana. cak bi mi bilo muka i na sam miris marihuane ...heavy akcija i danas je se secam nerado
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
neznalica je napisao(la):
OK ako ste toliko popusili ...sledeci put probajte da popusite 5 gr dobre vutre ...ima bolji efekat a ne truje pluca kao 205 gr

hihihi eh kad bi se tako lako moglo doci do kvalitetne zize...ufff pa nebi niko pusio 205 gr.

bas kad gledam ove slike u galeriji,jao sav se najezim kad vidim onu bolesnjavu,one vrhove ,jao ,jao ,jao...

Moram u amsterdam otici !!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
E pa jedan od rezloga postojanja foruma je zbog tih 5 gr vutre....zasuci rukave i motiku u ruke pa ces imati 5 gr ili nesto malo vise :D
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
MdK of F.A.Q je napisao(la):
cak bi mi bilo muka i na sam miris marihuane ...heavy akcija i danas je se secam nerado

uh i meni se to desilo uzasno je kada ti je muka od necega a non stop mi se javljao miris vutre i opet i opet me podsecao i bilo mi je muka iznova i iznova :x
 
MdK of F.A.Q je napisao(la):
e pa da secam se ja davno to bese 99 mislim ili tako nesto, odlazi nama ortak za holaniju , te ja srolah 37 dzoinata (velike rizle) i mi pocesmo da pusimo..i tako tu negde oko 35 ja krenuo u has akciju, jeo sam sta sam stigao, pomorandze , tortu, chips, meso...da vam ne pricam...dodjem kuci legnem i budim se oko 5/6 ujutru i kretjem da povracam i nije mi bilo dobro sledeca dva tri dana. cak bi mi bilo muka i na sam miris marihuane ...heavy akcija i danas je se secam nerado

Tako su i mene prekojuèer uhvatili munchies. Kolega (l{1T@) proveo vikend kod mene, te se nakon nepar jointova najeli jetrica sa èešnjak. Ali to su bili munchies ogromnih razmjera te su tražili još. Na ta jetrica sam nabacio još gro èvaraka i èokoladnog mljeka. Tu i sljedeæu noæ sam proveo rigajuæi, vidjet æemo što æe biti veèeras...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
imported_Ganja - hr je napisao(la):
Ja i 3 Frenda 205 grama žiže i 25 grama shita smo popusili baš sam bio dobre volje


e kak su mi zakon ovakve izjave... do jaja!!

mi smo jednom popusili 6 slepera cistih amsterdamskih vrhova u pola sata!! samo ja i frend... fakat.. to je bilo cirka 120 000 000 grama.. sta ti je 205g naspram toga.. :)