Reumatoidni artitis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.02.2017
2
1
3
30
Stariji clan obitelji ima reumatoidni artritis, zanimaju me iskustva i sta ljudi koriste za lijecenje istog? Mogu li se koristiti kreme i da li one imaju ikakav psiholoski ucinak?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ja imam reumu.Znaci, non stop. Pusim joint da zaboravim. Ali i dalje boli.
Ako bas boli jako da mi smeta, Diclo Duo kapsula mi pomaže.
Ucinak marihuane ne ublazava bol ali um da :)
Treba probati sa kremama.
 
15.02.2017
2
1
3
30
Posto je rijec o starijoj zeni koja se nije sa tim susretala mislim da nikakav oblik pusenja ne dolazi u obzir. Najvise me zanimaju iskustva ljudi sa kremama. Hvala puno na odgovoru
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
28.12.2021
2
0
1
26
Pokušao sam apiterapiju unutar oblika 'Ho-Shin-Do'. Sada više nisam uživao u velikom ublažavanju sa malim dozama. (Igrom slučaja, ovo veče pokušavam sam po prvi put, korištenje cjelokupnog uboda.) Možda bih bio sklon da pokušam, međutim moj raspon cijena je prilično mali u ovoj fazi.

Čak sam pokušao: dijetu (pH, veganska, umjerena), akupunkturu, moksibustiju, kiropraktiku, očitavanje frekvencije naturopatije (navedeno da imam "kongenitalni sifilis"..???), IR jastučić, magnetno-disciplinski jastučić, masažu, molitvu, znojnica, čišćenje parazita, maštovita i dalekovidna potraga, steroidi (je egzotično!!). Možda ću se sjetiti
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
607
1.414
163
72
Krema pomaze i sigurno nema nikakav psiho ucinak. Isto tako moze uzeti cbd kapi koje isto mogu pomoci i isto nemaju psiho ucinak.
 
28.12.2021
2
0
1
26
I tried apitherapy within the form of ‘Ho-Shin-Do’. Now I myloweslife no longer enjoyed great relief with small doses. (Coincidentally, I'm trying it myself for the first time tonight, using the entire sting.) I might be inclined to give it a try, however my price range is pretty small at this stage.

I even tried: diet (pH, vegan, moderate), acupuncture, moxibustion, my pasco connect chiropractic, naturopathy frequency reading (stated to have "congenital syphilis" .. ???), IR pad, magnetic-disciplinary pad, massage, prayer, sweat , cleaning parasites, imaginative and far-sighted quest, steroids (is exotic !!). Maybe I'll remember
Hope this had helped you.