Rezati velike listove ili ne (pri kraju cvjetanja)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
zadnji grow sam ima 20 klonova afgan kusha pod 600w. nisam ih kidao nego samo okrećao. kad su dozorili, donji kifovi, koji su bili prekriveni lišćem su vrhunski dozorili, bili su puni narančastih masnih grozdova..toliko o tome skidati lišće ili ne...bolje ne, ona će to sama...
 

pikadile984

Poznanik
Poznanik Foruma
25.04.2015
1.076
5.679
258
santos
Ljudi imam problem nisam bio doma par dana i osoba koja se brinula o biljozi mi je sve fan listove porezala kao da ima vise mjesta za razvuc grane po mrezi inace scrog radim i 34 dan je vege i 30 posto biljke je popunilo mrezu sta sad skoro sam se rasplako sto ocekivat i kako otklonit stetu
 

pikadile984

Poznanik
Poznanik Foruma
25.04.2015
1.076
5.679
258
santos
Hvala ti stipe ma zamracio sam mrzim kad mi ljudi rade nesta na svoju ruku reci mi dali bi ju trebo sad vise hraniti i dali ce se jace razgranat
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja neznam da se niti jedna biljka koja je u fazi frutanja, davanja ploda, šiša...također me moje skromno mišljenje navodi da se sve biljke valjda formiraju i šišaju u veg. ciklusu, ili nakon ubiranja plodova...
znači, ako niste formirali biljku u vegi, kasnije se nedira, iako imam iskustvo da se biljana koja se u cvatu šiša ipak sakati, ona nemože odraditi ono što je zacrtala i počela, stoga je pad u kvantiteti, a bogami na nekim hedićima i u kvaliteti, neminovan...
u svakoj fazi njenog života postoje radnje koje se smiju i koje se nesmiju, nepreporučaju....

sam sam također rijetko dotjerao biljke do samog kraja, razni su razlozi, no to je fakt...no kad se odradi do cilja sve kako ona sama zahtjeva, rezultat je nemjerljiv sa kojekakvim fuševima....strpljen=spašen
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pikadile984