Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pnk

16.05.2016
73
124
33
Sjecam se predprosle godine na moru frend je kupio od nekog domaceg starosjedioca takvog crva, cijena = 150 kn (20€) Nisam mogao vjerovati da to tolko kosta, znam da nije htio spustiti ni kune uz rijeci: Ako ga ne kupite vi, kupit ce ga uskoro neko drugi. :objesen:
Ima i puno jeftinije, ali to ovisi gdje kupuješ. U izoliranijim mjestima je cijena i dvostruko niža, a i druga je priča ako se dogovoriš koji tjedan prije za crve. Od kad sam prvi puta pecao na njega to mi je jedina ješka za more rivbica.jpg .
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Tek sad naleti na ovu temu i vrlo me obradovalo posto sam gotovo svaki drugi dan na vodi. Sto se tice tehnika najvise volim varalicarenje i feeder tehniku mada i ostalo neizostavljam kao sto je plovak, pecanje na kedera.... Pecam na Savi, Bosni, Modracko J...... Ali posebno volim da lovim smudja na varalicu to nadmudrivanje i usavrsavanje te tehnike mi daje posebno zadovoljstva, pa posto ulazimo u smudjarsku sezonu evo dio mobih varalica namjenjene staklenookom..... Bistrooo!!!

WP_20160829_001.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Naravno da voli i silikonce imam i njih sigurno 150-200kom al slabije pecam na njih nije mi to to vise volim da ga lovim na voblere ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin