Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Lijepo je imati varalice. Smuđ fino radi na voblere, a ni silikonci mu nisu gadni. Ali budimo realni najbolje uzima keder. Standardno gagu, ali više voli bjelicu. Za punoglavcem je lud. Po meni punoglavac mamac br.1. za smuđa. Sada će se javiti protivnici živog mamca, ali ko od vas nije gliste navlačio nije u ribi bio.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Kod nas na rijekama drug, zabranjeno je pecanje na ziv mamac, odnosno, na zivu ribu, zabranjeno je lipljena pecati na tulara ili crva i tako jos neke :D Dok na jezerima je dozvoljeno :D Rijeka Drina u pitanju :D
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja na jezeru lovim smuđa. Koristim i varalice, a i keder. Lipljena u životu osim na mučice nisam hvatao.;) A na pastrmku koristim svašta, od mušica, glista, voblera, peša živog ili umjetnog, leptira, crva... Zavisi kako gdje.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Odlicni vobleri :D Ti porcijasi klenovi najcesce uzimaju njih cini mi se.
Dok krupni preko 1kg vole visnju, dud, grozdje, stari mi je prosle godine ulovio jednog od 2,250kg, cisto iz zajebancije, jeo grozdje, ja pecao skobalja, skobalj nece, kaze daj stap vamo da probam, odavno nisam bacio, reko sta to radis, kaze davno smo ovako pecali, jos kao klinci. :D Nabaci grozdjicu i prvi zabacaj BUB, zakova :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw and L0oD

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Bio pet dana van civilizacije na vikendici lovila se stuka na kedera i usput par dana odmora od vutre, od stuke ni traga tako da sam se malo vratio u civilizaciju pa za koji dan na Bosnu na smukija...