Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Ja sam 2015god bio na Big fishing game u Komizi na Visu i mogu vam rec da je to nezaboravno iskustvo koje morate probat :D Nismo nis pre veliko ulovili, par tuna od 20 do 30kg al bila je to borba :udarac::D super super iskustvo . Upad je bio nekih 100e dan stim da smo mi slucajno naletili na to nije bilo ciljano ,i tak se secemo mi i razgledavamo kad ono na par brodova pise Big fising game 100e dan , usli u neku pricu sa nekim likovima iz Splita dogovorili platili i gas :D to bi bilo moje naj jace pecanje:) iinace volim pecat :respect::respect::vutra:@hazeri puske brutales :clap:: Ti ulovi ja ispecem;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and budalin

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Pecaj covjece na stap kao sav normalan svijet
Ali onda opet moram gledati ljude..Meni je cilj biti u miru mora,dubini,osjecati se spokojno u simbiozi sa ribama,algama,kamenjem,prirodom..Vise gusta radi..A ulov nije bitan iako ako bude nesto vece znas da cu prezentirati..he,he..;)A jel ga filozofiran rano ujutro:D
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Podvodni ribolov,sjajno,opremljen si zestoko jesi li krenuo sezonu.Sa debljim odelom od 5mm ja mislim da se moze poceti.Ja cu za uskrs na more pa cu probati imam kratko odelo od 3mm i prsluk,prosle godine sam vec ronio krajem aprila jeste hladnjikavo malo nije za ceku doduse brzo se gubi zrak zna da bude bas hladno vec na 2-3m.Evo moj skromni arsenal.
puska-podvodni-ribolov-slika-20798875.jpg
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ajde bas mi drago da i tebe interesira.Trenutno me komp zahebaba.Kad to rijesim dolazim...
Edit;
Evo me..Vidi komotno mozes ici sa 6-9 mm odjelo,nije hladno toliko.Inace ja cekam ljeto radi obaveza i imam svoj neka mjesta gdje radim "ceku".Najvece primjerke sam uhvatio sa puskom od 80 cm ali "killer"je za dubine majka.Kazem..ubija sve na 6 metara;)Odlican hobi koji opusta misli,glavu,daje pozitivnu energiju.Samo u paru obavezno:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Kod mene je 7 mm odijelo, dvodijelno, pa su bubrezi upakovani kao u loju. Ljeti i nije bas prijatno na manjim dubinama, pogotovo na povrsini pri ventiliranju, hocu prokuvati k'o dajc kad mu crkne vodena pumpa. Na dubinama preko 10 metara, uz boce,bez puske naravno, bas bude gotivica i opravdava kupovinu.
Moze posluziti za podvodni ribolov na ceku, do nekih 10ak metara dubine. Za trazenje ribe po rupama na manjim dubinama je patnja, svakih desetak sekundi razvlacim okovratnik da ulijem hladne vode i izbjegnem hipertermiju.

Volim podvodni ribolov, ali, ipak vise volim ronjenje sa bocama i nekih sat i po biti dio prelijepog podvodnog svijeta sarenih boja, bogatog zivotom smirenim i tihim, izlomljenog suncevim zracima, pa sve kontam da sam na nekoj drugoj planeti, u nekom drugom svemiru.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Volim podvodni ribolov,
da sam na nekoj drugoj planeti, u nekom drugom svemiru.
Tko jednom okusi tu divotu
Drugari sve ste u pravu to je ne verovatno,taj osecaj,prizor,prelamanje svetla,boje.Ja se bavim uglavnom ronjenjem na dah.Imam nekretninu negde na CG primorju i odlazim par puta godisnje cisto da iskontrolisem stanare uzmem kirije a i ja da odmorim dusu od gradske ludnice.Verovali vi meni ili ne kada sam pre 6-7god otkrijo podvodni svet ja se nisam od tada jos nijednom skoro okupao na plazi niti me zanima vise ona guzva na plazama i to tako.Sto je najbitnije i klinci se moji napalili nece vise sa mamom na plazi pa kad ronim u plicim vodama blizu obale vodim ih sa sobom,koje odusevljenje bilo kod njih kada sam im izvukao malu hobotnicu a ona menja boje e onda kada je usledila najezda pitanja od klinaca,pa kako ovo tata kako ono tata,deca.Super drugari onda ubacujemo slike od ove sezone...;):spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri