Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Ma da samo konoplja ide tu i kuruza, boile brasnasta hrana svasta nesta, bolje njima kuham neg sebi.
 
15.04.2017
34
62
18
@hondofob1 Po meni najbolje sarancici grizu kada se domaca kuruza skuha i ostavi 1 tjedan da se zakiseli u nekoj flasici sa vodom u kojoj si kuhao......Grizu ko ludi :D ili boile koje imaju neki miris po raku bas smrde ali ribice ih vole :)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.729
358
Ja bez slika ovog puta 4dana spina na moru i nista :(, vise srece drugi put, zato ce sarani sad naje :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ovaj bomber na 2 slici vidi se... trojka :) kontao sam prvo da sam soma zakacio,desava mi se kad cesljam pri samom dnu... vidim cudno mi se bori,kad sam video stuku... prvo sto sam pomislija,ah yebem joj mater,dje ona nadje da ubode,sve ce mi pokidat i ode lovni bomber... a ka za inat samo jednog sa ovakom bojom :) te izvadi je,umalo pokidala,drza se najlon na samu nit od struganja... a inace pecam na konac,al eto tako se napravi danas na najlon.. a da je bio konac u sekundu bi na trzaj pokidala :):banana_rasta::vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and budalin

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Zanimljiva je borba bila, filing odlican, garant :D
Ja je jos nisam imao na stapu, nisam je ni lovio, a gledao sam je vise puta u plicaku, dal se mrijesti dal sta, ne znam :D
A i prije sam cesce varalicario, ima i 3 godine kako ne bacam, samo plovak, valja se vratit malo staroj skoli :) :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and L0oD