Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nema dva ali nije ni bitno,važno je imati sledeće

maslinovo ulje bijeli luk limun pršun ili ti pertusin
i eto salatice samo takve
uf da bi sad hed od 10 g za jednu svježu hobu
evo viđ krenu voda na usta
idem da jedem
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ufff.. bit ce hobotnice i krumpira.. a onda sve domacim maslinovim uljem i lukom kako smoke kaze.. milina

Najveca i jedna od jedinih sta mi je uopce uletjela u vrsu je imala cak 5,4kg !! Usla je radi telece kosti velike sta je stari stavio unutra, a ja sam mu govorio da je lud :icon_lol: . Ogromna je bila.. uvila se vrsa toliko kada sam ju podigo onako mokru + kost u brod da sam mislio kako ce mi puknut mrezica prigodom dizanja jer je vrsa malo starija bila!!!!
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Nemogu da postavim sliku na net.
Neka mi neko posalje Mail na PM da mu posaljem sliku da okaci.
Rec je o jednom mom "kapitalnom" ulovu.
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
neznam,probao sam par puta ići u ribolov, uspjeh gotovo nikakav,ali su me zato komarci napadali... ipak, odlično za opustiti živce
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
ja pecam 5 godina,uvijek čim uhvatim slobodnog vremena,najviše ljeti i po jeseni,naravno pecam na moru,al,vjerovali ili ne,uvijek kad uhvatim ribu pustim je,žao mi ju je,jer općenito volim prirodu,al kad baš idem na panulu s barkom i kad znam da ćemo ja i frendovi ulovit2-3 kile,onda ne puštam,al lijepo se može zaradit od kvalitetne ribe,bio sam ičlan ribolovnog društva 4 godine,al kad sam uhvatio svo znanje (skoro svo),reko odo ja samostalno..............na moru mi je prelijepo,a nije loše ni na barki na dalekoj pučini zapalit koju pljugicu...hehe....:icon_lol:
 
03.05.2007
21
3
0
36
sto bi japanci rekli:
ako hoces da budes srecan jedan dan, napi se vina
ako hoces da budes srecan godinu dana, ozeni se
ako hoces da budes srecan ceo zivot, pocni da pecas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nice&clean

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Ako oces biti sretan a ti uzmim par udica i stzapova i kreni na vodu, i dodjemo nas 3 navodu i cijeli dan nista. Predkraj pecanja dosao je degen lovocuvar/ribocuvar.Nakon pretnji se on mache. Legnusmo spavat.
Usred noci doso medonja (mi bedaci ostavili prazne konzerve hrane vani oko satora) i hrabro smo pobjegli pred medekom par kilometara uzvodno do kamene kuce.

Poanta price: nema do sacmarice :)))
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Uff.. opasno je u šumi ostavljati hranu na zraku, privlači beštije... obavezno ostatke hrane u kesicu dobro zatvoriti, ili zakopati u zemlju... Nije zafrkancija, može spasiti život.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ili bacati smece svuda okolo i poneti 3 sacmarice pa da vidimo ko vozi a ko otvara kapiju!!!!:kenny_revenge::kenny_revenge: :kenny_revenge:
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Ja da se pohvalim, volim pecat prije sam isao cesto, al sad kad stignem...
Ribu lovim na bosutu u VK, al kako je strasno prljav zato sam i odusto... Lovis same manjice, karase, koja babuskica... Na Dunav odem ponekad, samo tamo je vise zabava i pokoja pivica...
Ima dosta virova pa je tesko lovit, al najde se uvijek nesta...
 

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
Trebalo bi se jednom dogovorit pa na ribičiju
Ronim s puškom već 4 godine,mogu potegnut do 25 metara
Najveće mi je šta san uvatija je bila kirnja od 80 kg ne pitajte kako,neznan ni ja kako je došla na 30 m dubine,ni kako san ju uspi dovuć do barke
Al opet,lipo je legla na gradele :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org

UH,uh evo toplo vrijeme stiglo ...
uskoro ce neko zesce nocenje past !!!
Ajde malo da obnovimo ovu temu !
Ko voli , gdje i kako , koju ribu ??

Ja sam rekreativni pecaros ..babuske , saran , eventualno neki blink pa na stuku , ali nista ozbiljno
a vi ?
[youtube]02ZZtsc2NY8[/youtube]
[youtube]zJ1BIIXao1U[/youtube]
Za mene su to dva jako spojiva hobija ....malo vutre , malo lijepe prirode i stap , blinker ... i 3-4 h prolete!!
 
01.02.2009
0
6
0
38
vidi vidi kak meni da proleti ovakva tema xD
eh kod mene kuci ribolov je tradicija, sto bi rekli prebacuje se s koljena na koljeno hahahha....
vjerujem da cu od svog taje naslijediti jedino stapove za pecanje... za njega je to svetinja i jedino bogatstvo...
a ak nekom treba dozvola za pecanje na Drini u RS sam nek se javi xD moze preko stele hahaha
na ja nekad sam i sama imala stapove, al sad se nema vremena otic na Drinu...
al definitvno nema nis opustavajuce kao pecanje... sjedis cio dana uz vodu u prirodi, pivce u ruci i sta ti vise treba...