Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
@hazeri nadam se da je kako su mi govorili " vidit ćeš kad odčepi". :D

@honda hvala bogu da sam nesto ulovio jer toliko sam ulozio u opremu i vremena da mi je ovo trebalo jer sam već lagano u ribarsku depresiju upao:smoke:...
Sad sam ponovo napunjen voljom.

To tvoje je već next level...dobro ih napuni :D
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mirna noc bez brke ceko ja do 5 ujutro a brko neče pa neče
img_20180511_220149-jpg.211161
img-20180511-wa0009-jpeg.211185
img_20180511_220440-jpg.211162
img_20180511_220207-jpg.211184
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Večeras depresija da ne može veća.

Idemo ja i prijatelj danas lovit. Prognoza super, sve super. Jučer on na istoj poziciji izvadio 10-ak brancina malih i vratio sve osim jednog od pola kile.
Lovimo neko vrijeme, ništa se ne događa. Sjednem ja na pod i zabacujem.

Pričam nešto njemu i zabacim kad ono odmah, dum. Povuče nešto životinjski. Vučem ja, vuče on. Mislim se šta je ovo majko božja. Kad ono na površini desetak metara dalje pokaže se. Brancin i to kapitalac. Uff... adrenalin šprica, srce tuće ali glava u zoni....

Taktički ga umaram i kroz nekoliko minuta dovlačim ga do rive gdje prijatelj čeka sa sakom, onom mrežom za podignit ribu. Gurne ispod njega i pokusava dignut, sak se zbog loše kvalitete savija, brancin napravi zadnji trzaj, iskoči i oslobodi se....

Ne mogu nikog krivit, prijatelj ima puno više iskustva od mene i ovo bi mi bio prvi kapitalac i šta je najgore već sam ga vidio vani i vjerovatno zbog toga se jedva nosim sa gubitkom.... kaže on da je imao najmanje 3kg.

Obolija... jos nisam sebi doša.... kupio si par piva da lakše zaspem.... tragedija....:plac::whato::

Da li voljeti i izgubiti ili nikad ne voljeti...:D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
, brancin napravi zadnji trzaj, iskoči i oslobodi se....
He,he..to je car ribolova Bladeru:):thumb:jednom prilikom kad sam ronio sa bratom..gledam ga u vodi kako je pogodio Fratra..dobrog kapitalca..i idem pomalo prema njemu(bratu)..on vuce lagano sebi i na cm od ruke..cap..ode jer ga je samo vrh strele drzao,nije kontra strela uslla u njega..uffff je mi bilo zao.Isto sam i jednog ugora pustio na bezveze..nisam u rupi htio opaliti strelu..nije mi se dalo natezati novu..i okrenem se,a iz rupe ode ugor od ohohooo:):rasta:A jebaji ga...to je tako:thumb:
Da li voljeti i izgubiti

Voljeti i izgubiti;):thumb:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
I to što kažeš @WEEDetix . Kad ideš 10 dana pa kao da si bacio u bazen je isto demotivirajuće, ali ovo me satralo, iako je dalo volje za opet ići.

@hazeri treba imat i malo sreće, uz dobre odluke... cijelu noć vrtim film kako je trebao drukčije mu priči sa ovim "sakom". Sastrane, ispod njega. Analizom sam zaključio da je vjerovatno kukica zapela za mrežu jer varalica ima tri trokuke i on nije upao do dna. I tad kad se trznio taman je sam sebi kontru udrio. Ne zove se lubin bezveze "pametan"....

Ukratko, još se nisam oporavio. :D
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend... postoji mit u ribolovu,koji se pokazao u 90 posto slucajeva,tacan!
Ima i raznih prica po tom pitanju...
Kad sam pocinjao bas ono bavit se ribolovom... imao sam u pocetku dosta kapitalnih riba koje su ostale u vodi...
Znaci pocetnicke srece su pocetnicke :D
Jbg ribolov je to,da si izvadio tu ribu,ne bi bio adrenalin isti,niti dozivljaj,a nit bi se sad polemisalo o tome :) to je ribolov,caroban je kako god okrenes... a i zna ispizdet coveka... zadnji moj ribolov,zakacim krupnog skobalja,kapitalca,jer sam ga video... i sta se desava,osetim krupan,krene odmah da bezi u brzak,ja lagano krenem voznju,sta se desava,pucam od adrenalina,kad samo nesto puce,pogledam u ruci,ostade mi rucica od mašinice u rukama :D:D
Ja gledam ne verujem :D pogledam ka vodi gde riba,samo je vidim kako izlazi na povrsini,pravi kolobut i presavija se na pola i paffffff ode :D puce... pa sam ja onako sav ful u adrenalinu slomio i stap o kolenu i sve pobaco u pm.... jbg svasta desava kad si na vodi,ribolov je to :D stej haj i bistro ...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
:D Hehe...

A od malena idem na ribe, i sam sam ko dijete okolo lovio. I par puta sam se uhvatio na neki period da stvarno ozbiljno idem ali slabi rezultati. I nedavno počnem spinat sa ovim frendom, za mene nov način ribolova. Ovo mi je trebala biti nagrada za sve ove godine....

Ubilo me...
Edit: idem danas ponovo... ne mogu živit sa ovim osječajem. Baš sam teški luđak, treba me uspavat i good game... :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix