Ribolov

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.321
4.791
188
Tako i ja klizno 40-60g, na 0,35mm...
Lovim na moru, probao sam na piletinu, prsa zavežem sa koncem. Bacim dva štapa i meditiram... Poteglo bilo lijepo. Izvuklo sigurno 3 metra, udrio dobru kontru kad ono ništa. Čudno i razočaravajuće :D

Kasnije sam malo spinao ali ništa... o_O

01.07.2010
50
63
18
32
Odprilike zbog pecanja i sadim mezimice :) Pa mislim da nema boljeg uzivanja nego ujutru u 5h kad dodjem na mesto,pustim strune u vodu i zapalim buxnu,uglavnom pecam stuku,nekako mi je to najzanimljivije kad sam pod jakim dimom a mamac mrda plovak a ja istripovan trzam na svakih 5min :)

Prilozi

Poslednja izmena:

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
917
93
pecam godinama na dunavu i na dravi,a kečigu u zivotu vidio nisam..koliko sam skuzio pricu od jednog starijeg covjeka kečiga bude samo na jednom mjestu,tamo gdje se mrijesti i tamo su sve od velikih do malih i to mjesto treba pronaci..a gdje traziti niti mi on nije znao reci..

opa cupa

Urednik
Moderator
04.03.2012
6.148
21.026
1.098
Keciga voli cistu i duboku vodu..cvrsto dno..ilovaca.Krece se u jatima.
Hvata se po noci ,najbolje iz camca jer ne voli obalu.Najbolje sa nekakvim svijetlom koje obasjava povrsinu vode i na malu udicu.Voli gliste,ne one laufer vec male ..one koje ribici ne vole jer otpadne sa udice cim zabacis...i tako hahah
Kecige nema u Savi i Dunavu preko 25 godina.
Inace san lovio kecige na Savi...80tih

Poslednja izmena:

opa cupa

Urednik
Moderator
04.03.2012
6.148
21.026
1.098
Nisam siguran,ali mislim da je sada nekako mrijest.
Ja nisam jako dugo vidio kecigu,a iskreno nacistio sam se te jesetre za dva zivota haha

• Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.573
11.938
398
ne, ovde je kao stalna zabrana na kecige jer je kao sto kazes nema, ili skoro pa nema, samo ispod tezge je mozes naci,
a da je ukusna, pa nije, najukusnija je.
oh pa rakija je to i rekao :D

16.05.2018
21
82
13
31
Slavonija
isto tako.... cijeli zivot pecam na Dravi i povremeno na Dunavu i nikada nisam ni upecao ni dozvio da ju je netko upecao, a znam da su prosle godine pecane oko usca i to sam vidio slike pa reko sto ne pitati jel zna netko iz prve ruke.