Ribolov

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.07.2020
11
37
3
34
Gledajuci slike u ovoj temi sad me jos vise privlaci ribolov :)
Ne razumijem se bas, pa jel mi netko moze predloziti neke stapove, opremu, za pocetnike? ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Zelenke odnosno uklije (kederi) su meni bolje od srdele, samo ih treba očistiti od utrobe i marinirati jer mogu imati jaki okus po algama kojima se hrane.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
drustvo,koja je preporuka za klena? Ja to uglavnom hvatam na zabicu ili povruhušu (malu ribu) .
Prvo nadjem recnog crva pod kamenom na brzaku,pa klepim povrhušu i onda jurim klena. Ulov je skoro zagarantovan.
Probao sam jednom na ruzno pače koje sam nasao otkinuto na grani. Prvi zabačaj sam imao udarac...drugi zabačaj je zavrsio negde u granju :p
 
  • Haha
Reactions: budalin and GoLee
11.12.2020
12
57
13
36
Prelijepa je, samo, u zabrani je sad, treba je pustit da se mrijesti na miru. Bistro
Uhvacena na ljeto.
drustvo,koja je preporuka za klena? Ja to uglavnom hvatam na zabicu ili povruhušu (malu ribu) .
Prvo nadjem recnog crva pod kamenom na brzaku,pa klepim povrhušu i onda jurim klena. Ulov je skoro zagarantovan.
Probao sam jednom na ruzno pače koje sam nasao otkinuto na grani. Prvi zabačaj sam imao udarac...drugi zabačaj je zavrsio negde u granju :p
Probaj na pilece jetrice, odsjecem komadic nakacis na udicu i pusti da potone na dno, brutalan mamac ja sam vadio komade od preko kilogram, a sto se tice varalica ruzno pace skakavac i meps 1 i 0,Bistro:)