RichSmoke is BACK - 5x Jacky White

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
RICHSMOKE IS BACK!!!

Ovaj put radim sortu Jacky White.

Jacky White ‘s hardiness, high yield, fast finish, and striking profile are appreciated characteristics. This mostly Sativa hybrid is also notable for her stability, with only slight variations between individual plants.

Outdoors, Jacky White likes a moderate to sunny climate. She likes to branch, so the garden setup that optimizes yield on these plants would allow a bit more space for the side branches to fully develop. Pruning or bending to increase yield works well with this strain.

Jacky White smells like a grapefruit tree all through her flowering period, which finishes in 60 days at most, with an abundance of chunky colas glittering and luminescent with resin. Her indoor harvest is impressive - up to 600g per square meter under a 600-watt high-pressure sodium light. Outside harvests are predictably larger.
Type: Sativa/Indica (75/25)
Flowering: 60 days indoors. Outdoors, middle of October (n.L.)
Yield: 500+ grams per m2 indoors. Outdoors 600+ grams per plant
Environment: Indoors. Outdoors between 50º n.L. and 50º s.L.
Effect/Buzz: Soft cerebral pleasant
Smell/Taste: Grapefruit
THC: 15-18%

www.paradise-seeds.com


Lampa Sylvania 400 HPS - rezim 20/4

Zemlja: Composana za mladice + hydroton + stiropor
............red hydrotona na dnu posude, za drenazu .... kad izbiju malo jace iz zemlje, dodajem red hydrotona na vrh


-> klijanje sam obavio u kamenoj vuni, no nije ispalo kako treba, jer su mi sjemenke izbacile korijen prema gore, umjesto u vunu, sad su izvadjene iz kamene vune i ubacene direktno u zemlju.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma direkt u zemlju sjemenke je najbolje.. i najmanje stresa ima za biljcicu. Pozeljno ih je i drzati u casi vode dan prije nego ih stavis u zemlju da se smeksaju i brze proklijaju. Meni je tom tehnikom najbolje uspjelo.

Sretno ti bilo i baci neke fotke cim prije :b_woot:
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Za pocetak lose vijesti.
Od 5 sjemenki, samo su 3 proradile.
2 su proklijale, ali su samo ostale na tome. Klica vani cca 5mm i ne mrdaju. Crklo. Pih.

Ostale tri super napreduju. Naspram prvog growa, ove rastu ko lude.

Evo i slikice ... tocno je stara tjedan dana (tj. tjedan dana od posadjivanja, izbila je dan ili dva kasnije).



Ova na fotki je najmocnija, ali ni ostale dvije ne zaostaju mnogo, pa nisam ni slikao.
Vec se nadzire drugi kat. Jao kako sam sretan :)

Kao zamjena za ove 2 krepale, posadio sam sjeme supergrassa. Supergrass je neka skupa travulja koja kruzi gradom, tako je zovu na cesti. Sjemenka je bila full luda, proklijala i izbacila klicu ludo... vidjet cemo sto ce biti dalje.
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
:) hvala hvala, sve sto znam naucio sam od najboljih
;)

Ma jedino me sad jos ta vlaga muci... nema shanse da je dignem iznad 30%, al tako je bilo i prosli put, pa ne brinem.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Samo polako i strpljivo.
Kaci nam slike redovno da i mi pratimo kako napreduju biljke!
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
ZAJEBO SAM!!!

ghrrr... opet mi se desilo isto... ne gnojim, ne gnojim, ne treba gnojit bla bla... i eto sad mi donji listovi pozutili.
Idemo dalje, dodano gnojivo.

Nazalost, za slike cete se morati strpiti dok ne nabavim neki fotoaparat.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Damn, stvarno mi nije jasno zašto ti se to dešava ... ?
Ni jedan grow nisam gnojio sa ničim prije 25 dana i sve je bilo OK. Čini mi se da nije gnojivo u pitanju. Koji substrat koristiš ? Sa čime si zamixao ?

EDIT:

Evo sad vidim da imaš Composanu+stiropor+hydro ... ne znam, koliko često i sa kojom količinom vode je zaljevaš. Kakva je ta voda (ph) ?

... slike bi puno rekle, ovo je sve tapkanje u mraku.
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
zalijevam svakih par dana, prema potrebi (gurnem prst u zemlju, pa vidim jel suho il nije) svakih 3-4 dana s cca 2 deci vode.
Mozda bih trebao rjedje, ali s vecom kolicinom vode?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ne, bolje bi bilo da zaljevaš svaki dan, uvjek u isto vrijeme (najbolje neposredno prije paljenja lampe) sa manjom količinom vode.
Koliki su ti pitari (posude, saksije) ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.