Rick Simpson U Hrvatskoj – Seminar u Opatiji [30.04.2011.]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
zabranjeni_lijek_Rick_Simpson_u_Hrvatskoj_Opatija-723x1024.jpg



Rick Simpson u Hrvatskoj
Opatija, 30.04.2011. od 19:00 – 22:00h

Milenij Grand hotel 4 opatijska cvijeta,
kongresna dvorana Orhideja,
V.C.Emina 6




ZABRANJENI LIJEK

Trosatno predavanje (3h) – seminar + tribina – Rick Simpson

Informacije o kojima će g. Rick Simpson govoriti su iznimno važne, i nečiji život može ovisiti o njima. Molimo vas da ovu informaciju širite što dalje svima koje znate, a pogotovo svojim bližnjima… Sve informacije koje će biti prezentirane isključivo su za edukacijske svrhe, i upravo kako je navedeno u naslovu predavanja (Zabranjeni lijek), naša je zemlja među onima gdje ovaj lijek nije dozvoljen, stoga naravno – NE MOŽE BITI DOSTUPAN NA PREDAVANJU!
Za više informacija o temi pogledajte novi broj časopisa SVJETLOST (Travanj, broj 100) u kojem je intervju s Rickom i još nekoliko zanimljivih stranica o temi!


Citat:
„Moje ime je Rick Simpson…ovdje sam da vam razotkrijem informacije o najljekovitijoj biljci poznatoj čovjeku – konoplji…Medicinska čuda uobičajena su pojava kada upotrebljavate lijek dobiven iz te specifične ljekovite biljke“
Više od stoljeća, velike farmaceutske kuće diljem svijeta uskratile su ljudima lijek za rak i brojna druga medicinska stanja, a sve u interesu profita. Rick Simpson ponovno je otkrio lijek za rak i djelio ga ljudima što je više mogao – BESPLATNO !!!”
“Želim da ljudi znaju kako da se izliječe” – Rick Simpson


Rick Simpson obilježava 8 godina od pronalaska, razotkrivanja i širenja infomacija o čudotvornom lijeku u obliku ulja dobivenom iz konoplje – lijeku koji liječi unutar 3 mjeseca gotovo sve teže bolesti poput karcinoma, limfoma, sarkoma, leukemije, kronove bolesti, osteoporoze, artritisa, astme, multiple skleroze, čireva, ulcera, opeklina, psorijaze, aidsa, dijabetesa, depresije, hemeroida, krvnog i očnog tlaka, regulacije tjelesne težine, kronične boli, migrene, mutirane stanice (polipi, bradavice, tumori), nesanice, ožiljci…
Nakon što se izlječio od metastaziranog raka prije 8 godina, kao i mnoge druge od raznog spektra neizlječivih bolesti, Rick je posvetio svoje vrijeme na daljnje istraživanje medicinsko djelovabnja ulja, širenju svijesti javnosti i treženju istine
Želio je podijeliti svoj pronalazak sa ostatkom svijeta, međutim, naišao je na nevjerojatan otpor i ignoriranje od strane organa odgovornih za promicanje dobrobiti ljudi. To su organi poput farmaceutskih kompanija, vladina ministarstva za zdravstvo i ogranci, te UN uredi
Oda tada, Rick nastoji obavijestiti što više ljudi putem interneta, raznih radio i televizijskih intervjua, kao i novinskih članaka. Sve u cilju da ljudi saznaju njihove mogućnosti i što se zapravo dešava – zašto taj lijek nije svima dostupan, ili u obližnjim ljekarnama.
Također, Rick je održao brojne govore po Europi, koji su po njegovom misljenju: “Najbolji način informiranja ljudi, mjesto gdje mogu direktno doprijeti do ljudi.” Rick nastavlja svoju dobrotvornu misiju informiranja ljudi, i tako…
… Po prvi put u Hrvatskoj Rick Simpson predstavlja u trosatnom predavanju (seminar + tribina) informacije i znanje skupljeno u njegovih 8 godina istraživanja i stečenog iskustva…pod organizatorom – Udrugom Spirit iz Rijeke
Nakon Simpsonovog seminara, percepcija zdravstvenog sustava i tretmana koje pruža, bit će Vam zauvijek promjenjena, a najvećim skepticima, barem toliko, da počnu gledat i drugu stranu medalje. Također, moći ćete čuti direktno IZ PRVE RUKE sve o lijeku i njegovom čudesnom djelovanju bez ikakvih nuspojava. – lijeku koji liječi gotovo sve neizlječive bolesti unutar 3 mjeseca. Saznat ćete zašto taj lijek nije u opticaju po ljekarnama, saznat ćete povijesti konoplje i njenom tretmanu, na koji način je korištena danas i što se može učiniti. Također ćete saznati o mogućnosti korištenja konoplje u razne industrijske svrhe, i monge druge važne informacije … informacije koje su fascinantne u svoakom pogledu. Što je još važnije u otprilike pola sata ili više, imat ćete priliku da dodatno osobno pitate što Vas zanima o informacijama koje ste čuli na seminaru.
Moto ovog predavanje je “Znanje svim ljudima”, a cilje je proširiti svijest, i probuditi stavove, da bi se potaknulo što više ljudi na pomno razmišljanje o lijekovima koje dnevno uzimaju, njihovim nuspojavama, te zdravstvu općenito. Uz vrlo važne informacije koje ćete čuti na seminaru, kao i vašem budućem istraživanju putem interneta, možda ćete prestati slijepo prihvaćati ono što zovemo “Zakonom” zdravstvenih institucija, tada možemo zajedno raditi na promjenama …

Seminar će se odviti u Opatiji u Milenij Grand Hotelu 4 Opatijska cvijeta, u kongresnoj dvorani Orhideja.
Ulaznice će se prodavati na orginalnom jeziku – Engleskom, te uz simultano prevođenje. Ulaznice možete kupiti na www.ticketpro.hr, te u svim poslovnicama TicketPro-a diljem Hrvatske. Vidi poslovnice! Dodatno, ulaznice možete kupiti u gradu Rijeci u sljedećim kafićima: Phanas Pub, Pommery Bar, Code Bar, Tunel Bar

Pretprodaja od 18.4 – 28.4.2011:
Cijena ulaznice na orginalnom jeziku – Engleskom: 60kn
Cijena ulaznice uz simultano prevođenje na Hrvatski: 80kn


Cijena ulaznice od 29.4. – 30.4.2011 : 100kn. Nakon 29.4 ne garantiramo rezervaciju opreme za prevođenje, te se dijeli do isteka zaliha

U dogovoru sa gosp. Rick Simpsonom, te zbog važnosti informiranja javnosti, cijene ulaznica smanjene su na minimum, toliko, kako bi se kvalitetno mogli pokriti troškovi organizacije, dvorane i opreme. Višak sredstava biti će doniran gosp. Rick Simpson-u kako bi što uspješnije mogao nastaviti sa njegovom humanom misijom.

http://speechevents.com/?page_id=20
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Predaleko mi je Opatija,al da sam blize vjerujem da bi posjetio seminar,gledo sam dokumentarce o tom ljeku na vutra.org taj seminar mi se cini vise nego izvrsnim
 
16.05.2010
49
1
0
33
Upoznao sam ga!! ok, ne doslovno, točnije samo sam mu dao ruku kada je držao predavanje/govor na Korzu kod štanda, ali i to je nešto hehe. Nažalost nisam mogao nezamjetiti malu zainteresiranost građana. nisam bio na seminaru tako da neznam koliko ih je tamo blio ali na trgu sam ih mogao nabrojati na prste koliko sam ih vidio da ga slušaju.
 
16.05.2010
49
1
0
33
i da, zašto je meni respect crvene boje.. jeli to nešto loše..mislim po nekoj logici to izgleda očito ali me zanima zašto je je samo meni komplementarne, tj. kontrastne boje ???
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Crvene je boje jer ti je netko(ili vise ljudi) dalo rep-...

Cime si to zasluzio ne znam, ja sam te sada prvi puta zamijetio... :p
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo za one koji nisu mogli biti prisutni seminaru, okačio sam temu novu sa komplet klipom... traje 3h i 44min...
Mislim da je bolje onda ovdje okačiti (iako sam napravio već posebnu temu... ) pa bih molio moderatore da izbrišu, jer može komotno i ovdje ovaj klip ići ....

[video=youtube;nJi-_eqqubk]http://www.youtube.com/watch?v=nJi-_eqqubk[/video]
 
12.07.2011
9
1
0
36
iskreno covjek je takva legenda da nemate pojma,,hehehehe ja sam jedan od rijetkih s kojim se rick skompo te imam cast druziti se s njime svako malo.....a i sto se tice ulja covjek me osobno naucio kako se radi :))))