riganje??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.06.2006
2
0
0
uboli smo 2 panja i u došli u naku buksu smotali nekih 3 i to popušuli bilo nas je 6 i onda bong je došo uzel sam kojih 3 dima onon normalno al onda sam napunikl cijeli i steplo me u mozak pocelo mi se jako vrtit nisam osjecal ruke i noge objeval me hladan i vruc znoj i pocelo mi se rigat i pobljuvalk sam se i to tak cijelu vecer.....to mi nije bil prvi put a onda za 2 tjedna smo išli i popljugali 2 panja i bilo mi je normalno i to mi se desilo jednom istzo kad sam uvuko cijla pluèa jel mozda zzbog toga ili....? :?
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Ljudi razlièito reaguju na takve stvare, ko zna zbog èega je. Možda :?
Moj ti je savet kad je muka, probivate hladan znoj... izaði na èist vazduh to zna da pomogne.
Ili još bolje naði granicu. :wink:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Preterao si pa je bilo
eck31.gif
 
23.07.2006
0
3
0
Neznam zasto uzimas toliko vutre 8) ako ti je dovoljno 1-2 dima zasto uzimati vise ? isti je osecaj.

Pazi ova recenica gore deluje na prvi pogled naivno ali nekom moze znaciti mnogo toga pa cak u nekim slucajevima spasiti coveku zivot.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420
10.08.2006
23
2
0
Naucio sam nekoliko stvari o Biljci,a to je:
-nemoj prvo piti,a onda pusiti.rigoleto
-ne forsiraj se i nadi si granicu do koje je ugodno
-ne balavi pljugu
-pusi u dobrome drustvu :D
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Voluharica Mile je napisao(la):
-nemoj prvo piti,a onda pusiti.rigoleto

Dobro je ako si pripit, ali ako si pijan onda je pizdarija, par puta sam se zayebo i ne bi više ponovio... dosta ljudi riga u tim situacijama.

Znam nekoliko ljudi koji su zamrzili vutru zbog toga... pogotovo jer je to veæinom bila ekipa koja je iz nekiih razloga bila u strahu od vutre "droge" pa su pijani bili hrabriji i išli probati... i tako se u biti zeznuli... trebali su zamrziti alkohol.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
neriga se od vu nego od dima...da povuces istu kolicinu duhanskog dima isto bi se izrigo' zato sto ti dim koji ne stane u pluca ide u jednjak...i normalna reakcija je riganje...
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
Voluharica Mile je napisao(la):
-pusi u dobrome drustvu :D

ovo bi stavio na vrh liste kao zlatno pravilo... o tome ovisi i cijeli konacan efekt i let.

Sto se tice kolicine pak, treba mi skoro cijela dzoksa za ugodan let, bar kad je u pitanju ova nasa siptarka... mada je cesto znalo biti seansi kroz cijelu noc, i mota se od 8 navecer do 8 ujutro :D i uglavnom svi znaju motati jer kako se jedan srusi drugi preuzima :banana_rasta:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
:? :? :?
Lol, ja pusim svaka dva mjeseca,i to popusim samo dva dimica, toliko da niti nemam suha usta niti krvave oci nego samo da mi se osjetila poboljsaju, vid, sluh, repanje i ostala sranja :lol: :lol:
A ubio bih se da je moram pusit svaki dan, pusim dva-tri dana zaredom i uopce ne mogu skuziti koji je dan i ne mogu normalno pisati na tipkovnici, kao lik koji je ovo postao evo primjera:
popušuli :? - popušili
onon :? -ono
napunikl :? -napunio
steplo :? - ???
objeval :? -dobro da nisi napiso odjebaval oblijevao
pobljuvalk :? -pobljuvao
istzo :? -isto
cijla :? -cijela
pluèa :? -pluæa
...
uostalom kada se navarim kao majmun onda me hvataju paranoje, i ponasam se kao retardirani majmun kada netko ugasi svjetla a ja navaren :p :p
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
systat je napisao(la):
steplo :? - ???

Steplo ili streslo... to ti je hrvatska sjeverozapadnjaèka spika ;) (zagorje, podravina, meðimurje...)

A ovo ostalo ne mora biti znak napušenosti... samo ljudi brzo pišu pa ima greški... jedini je problem oèito što ekipa ne provjerava što su napisali...

Paranoje su èesta pojava kod nekih ljudi... opet sve ovisi kakav je high... možda bi ti neka druga sorta bila bolja. Mene neke znaju "stepst" tako da sam paranoièan... i èudno nabrijan... dok druge djeluju potpuno drugaèije. Ima još dadatnih èimbenika... ovisi gdje si, sa kim si....
 

scufeer

Banned
Banovan
04.10.2006
0
0
0
bili jednom kod frenda, spremao se on u vojsku a istovremeno drugi frend došao iz vojske pa mi napravili tulum. kako je ovaj koji je došao cijelu veèer govorio kako se on napljugavao u vojsci zapalili mi s njim jednu, drugu, treæu, na èatvrtoj smo završili. trajalo je to sve skupa oko 2 sata. kartali smo cijelo vrijeme kad odjednom ovaj koji je došo iz vojske ne baca više karte veè ih samo drži u rukama, mutavo se smije i ne govori ništa. bio je bljed ko krpa a pošto smo svi bili dosta sjebani, smijali se ko mutavi. digne se on sa stola i krene van iz prostorije no, kad se digao sa stolca jedino šta je uspio napravit je da se zarotira i padne ko daska na pod, mi smo krepivali a i on s nama. došo je do vratiju i sjeo na prag sobe i tražio vode. digla se frendica da mu donese vode no nije donjela vode veæ žlicu punu kinderlade i krene prema njegovim ustima. neznam zašto je on opæe otvorio usta kad je vidio šta mu nosi, možda nije ni vidio a možda instinktivno - hranaaaa, slatko mmmmmmm. i tako on to proguta a mi gledamo i nevjerujemo. nisu prošle ni dvije sekunde i on je poèeo da riga u hodnik tako sjedeèki na dupetu na izlazu iz sobe. rigao je kroz nos i usta i prdio istovremeno od muke. mi smo krepavali od smjeha jedno 15min donjeli mu kantu i tako je on rigo jedno 3-4 sata. na izlazu iz sobe, ostali smo imali upalu trbušnih mišièa 3 dana kasnije.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
rigam samo kad se napijem pa zapalim... a pijem samo kad nemamo za pusit...
jednom nismo imali, pa smo kupili alkohola, ja sam popila svoju bocu vina, doso ovaj tip kod koga inace nabavljamo, dao za jednu dobru i jaku, zapalili mi to lijepo, uzela ja i shat od prijatelja i ostatak veceri rigala...hehhe... neka 3-4 sata sam rigala... heh...jako ljepo....
 
05.10.2006
0
2
0
ja sam samo jednom rigao kada zapalimo.ali to je bilo totalno unistenje a moze da je bilo i od alkohola :lol: a mozda obje skupa. inace nikada me nije tjerala na riganje ili nesto.
 
30.08.2006
0
0
0
meni se je samo jednom rigalo i to kad sam pojeo neki glupi sladoled od leda "irish cream"..nakon tog sam išo pušit i skoro sam rigo...al mi frend kaže da sam ja 3 osoba koja je skoro rigala