riganje??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vec

01.12.2006
49
0
0
nikad od vutre nisam rigo.
proslo ljeto nas cetvoro nalilo se absinhta i onda otisli van i na parkingu ispred kluba zapalili joks. svi zeleni em od absinhta, em od vutre. jedan je rigo 7 puta, drugi triput, treci jednom, a meni bilo super pa nisam ni jednom :D
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Nikad nisam povraèao samo od vulje. To mi se znalo dogoditi samo onda kad sam se prije znao naliti ko stoka pa onda zapaliti. I znam da mi neæe biti dobro, ali kad se napijem, svaki put mi se abnormalno puši...
Ali pošto u zadnjih 2-3 godine u jednom navratu nisam popio više od jednog piva uživam ko èovjek i samo gospodski èilam...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
scufeer je napisao(la):
i on je poèeo da riga u hodnik tako sjedeèki na dupetu na izlazu iz sobe. rigao je kroz nos i usta i prdio istovremeno od muke
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha haha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
kanehbosem je napisao(la):
scufeer je napisao(la):
i on je poèeo da riga u hodnik tako sjedeèki na dupetu na izlazu iz sobe. rigao je kroz nos i usta i prdio istovremeno od muke
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha haha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Pridružujem se smijehu...hihi hihi hihi hihi hihi hihi... :lol: :lol: :lol: :lol:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
niste navikli na žižu,ja sam rigo samo jednom i to kada smo skurili 3 panja negdje ja i moj lega sami,onda nisam znao za sebe cijelu noæ i samo rigo..
inaèe sve je ok :D

ali najgore je alkohol + žiža [nedaj bože skunk]...odeš u 43 p. ljepe materine :p
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
File Cabron Chill-o-matic je napisao(la):
da, ako veæ mislite iæi na te kombinacije onda se prvo napušite pa idite piti...drugaèiji redosljed samo može završiti jako lošim provodom...

Kad se nadimim...jednostavno ne mogu smisliti alkohol. Ako i otvorim pivo, najèešæe ga ne popijem ni do pola.
Alkohol mi jednostavno ne paše...jek-bljek...
 
10.01.2006
34
0
0
www.vutra.org
Hepi_žirafons je napisao(la):
File Cabron Chill-o-matic je napisao(la):
da, ako veæ mislite iæi na te kombinacije onda se prvo napušite pa idite piti...drugaèiji redosljed samo može završiti jako lošim provodom...

Kad se nadimim...jednostavno ne mogu smisliti alkohol. Ako i otvorim pivo, najèešæe ga ne popijem ni do pola.
Alkohol mi jednostavno ne paše...jek-bljek...

Meni paše bambus, juice vodka i sl., al pivu ni gutljaj nemrem popit.... bljak.

Ja nisam nikad rigo od vutre, a samo jedanput od alkohola... ima dosta otporan organizam, al kad sam se jednom dobro napil te zatim napušil nisam znao di sam... nikako ne preporuèam.
 
05.10.2006
0
2
0
dosla kod prijatelja, (m.m.-zero logic) i jos nekoliko prijatelja.... i zapalila sam nakon mjesec ipo dana...zapalili smo 7-8 masnih, i ubila se ko stoka...hehehhee... rigala maloprije, pa opet pusila, i sad sam cool,,
a ono u pocetku super, i naglo mi doslo, rigala valjda sat vremena i sad ko nova, ali nisam nista jela, pa je gadno malo.... sad cu ja nabavit hrane... pozzz... toliko o riganju....

e da i opet sam zaboravila napisat da sam ja P.P. hhhheeh...pozzz
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ne znam ful mi to sve cudno zvuci, meni se nikad, al bas nikad ne riga od dima... naprotiv, ako mi se riga, kad zapalim, mucnina skroz nestane...
Sta vi pusite ljudi??? :lol:
 

haZ

28.05.2007
4
0
1
34
Nikad mi se od dima nije rigalo, do zadnje subote. Nisam mnogo popio, nekih 6-7 piva, da bih nakon zapaljenog džoksa skoro pao u komu. Izrigao sam i srce i dušu. :eek:hno:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
od pica cesto ali od marihuane nikad.Najvise sam se razio jednom posle samo jednog dugackog jointa i pao sam u krevet u 11h uvece i probudio me cale fono u 5 sati.Ja sam mislio je mozda 11:15 ili najvise 12 ali nisam ni slutio da je 5 ujutru.To je bila kuca od 300kvadrata.Ne zelim da vam pricam koliko kosta jer neznam stvarno.To je kuca mog tece koji dodje jednom godisnje iz insostanstva i to na 5 dana.Svi me znaju po poznatim nocnim zurkama.Ali u okolini te kuce nema ziva dusa.Medjutim tu nema muzike i svetlosti to je dark sound zurka,cela kuca se dimi i na krevetima jedni drugima pricamo i pijemo i duvamo i lupamo gluposti...Ako budete dolazili do krusevca zovite me!!!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ja sam rigo samo jednom i to jako davno.Kolko se sjecam trava je bila O.K ali sa groznim okusom/mirisom a i prejeo sam se prije pušenja.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja sam dva puta i to je prvi puta bilo jer sam uvuko ko budala na ručno rađeni pajp koji je smrt a ja sam dosta osjetljiv na dim jer nepušim cigare a i nedimim svakodnevno.
Drugi puta sad nedavno neznam ni ja točno zašto ali dosta sam popušio i mal mi lagano sam mučnina bila i ja pušio još pa se mal zabljuvo i dobro.
Ma kontam si ja da je to zbog duvana djelomično jer kad probam dim od cigarete osjećam takvu mučninu a uvjek mješam duvan i vutru, a moguće je i da gutam dim iako to više ne radim jer sam se naviko više manje na dim dosad i naučio pušit kak mi najviše odgovara.
Prije kad su mi bila ono prva pljuganja znao sam podrigivat dim, to je bila koma od smjeha uvjek.
 
29.05.2007
5
0
0
44
meni se jednom desilo to riganje od trice,ali to je sve bilo zbog preterivanja.
mada uvek je najbolje kada se rastajem od zhivota.
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
ja sam znao i od jedne pljuge rigat,jednostavno me neka slabost uhvati i nemoš ništa,probljedim...a to mi se dogodilo jedno 3-4 puta...s vremena na vrijeme me uhvati