Riječnik domaćih riječi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Iako ne znam dal sam ispravno napiso naslov threada svrha ovog bi trebala bit.. ne znam

Al ugl potaknut situacijama na shoutu u forumu vidim da tu dolazi do nesporazuma.. koji najcesce zavrshe smijanjem..

Pa eto... ja cu bacit neke slengowe za wu koje sam cuoa, a dalje mozemo o pipunima, chavlima, ekserima i krletkama

Mimek, gens, dim, joint, tarik, gica, grgica, baklja, ćima, ćiba, gnja, kupus, zeleno, ormar, pluga, frula, lica, krkica i fakat mi se dalje neda nabrajat su neki nazivi za gens... koji je vec naveden al nema veze

Pa ak se ikad nadjemo na Balkan/ExYu Cannabis Kupu da se kuzimo... :D

PIS

:sun2:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
povaliti - poleću žensku osobu poradi sexa

to je definicija jedna iz riječnika koju nikad neču zaboravit :D ROFL

inače za gens se i kod nas koristi play station; plej stejšn
mot je kao da drmaš po kontrolama PS-a, a sinonim je za motanje trube

korištenje:
"Hoćemo li zaigrat Play Station?"

eto, i to da upoznate :D


morao sam dodat još jednu psovku koju sam čuo nekidan:
***** ti prvi red na sprovodu!
za one s malo manje masti u glavi:
prvi red na sprovodu u 99% slučajeva bude rodbina
pre crno brutalan

@lucid- ma uživaj, samo nemoj previše analog sjebat, to brzo ode ako se siliš :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Iskati - tražiti po seljački dijalekt koji seljaci ovdje di sam ja pricaju

U rečenici:
Da bog da te mama po Savi s kukuom iskala!
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Vutragenjo je napisao(la):
Navrgoh je = staviti ili zajasiti zenu na magarca
Hahahahah Genjo :)) ... a vidiš, kod nas (bar na otocima), 'navrći' znači (npr. u kontekstu 'navrći breskvu na šljivu' (pa ispadne nektarina)) nacijepiti 1 voćku na drugu .. il ovo što se radi s kaktusima i ostalim, engl. 'grafting', cijepljenje, nacijepljivanje.
A to biće žensku nacijepe na tovara, pa ispadne ... tovaruša? tovariška? .. hahah
A viš viš i to - 'uvrći se' u nekog je jope 'skupiti nečiji gen/karakteristiku' ('uvrgo se u starog') .. znači - heh - vrtanje vrćenje vrtnja, ima veze s vrt(nj)om .. guzicama?
:assshaking:

@Brus - hehe - da, nisi, rječnik je bez 'i' - no pizzdarija sad to .. al 'iskati' bi moglo biti - tipično za, recimo, one neke glupe križaljke (ko u 'Gloriji', ili 'Mili' di ih (valjda, plavuše) rade za plavuše) di nasilu izmišljaju neke riječi ne bi li se uklopile u križaljku ... 32. okomito: stalno govoriti 'is, is' - iskati :D ...

Ueeeeee!
(a koja je tema? rječnik slanga? hmh, bogUmi zahtjevan projekt, lol ;)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Uf ja imam dosta svojih koje su višenamjenske tipa mkrkljača ali ih najćešće izmišljam u hodu
Za dim obavezno gudrovina najdraži izraz
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Au,sto Genjo sastavlja recenice...
Au,iskali od mene pola kile hedova...
Au,moram napisati neku rec da ovo ne bi izlgedalo besmisleno...
Au,kalaisati=spustiti vreo predmet u vrucu vodu... :)
Au,sunce vam kalaisano... :)