Rijeka - stanje vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Zanima me sto Riječani (češći pušači) na ovom forumu misle o trenutnom stanju nabavke vutre u Rijeci?

Iskeno, u zadnja 3-4 mjeseca nismo dobili posteni paket. Sve su neki levati od 4-5 pljugi pilje, granja, ili sjemenki za 100kn.
"Kese od 50g" imaju mozda 30g i od toga je 5-10g nekakvih fake kifova.
Evo, zadnja 2 tjedna ima nekog "skunka", pa dobijes 3-4 gice za 100kn, ali si barem siguran da ces se nesto napusit.

Jesu li u tim problemima i vi ili samo okruzenje oko mene?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Rijeka je teška banana postala. Suha vutra ko prašina (makar bio kif) a paket očaj teški, pilja i sjeme, za 5 pljugi... mjesec ipo dana nisam već kupovo paket i niti nemam namjeru do danjega.

A šta je najgore, zapališ i 10 pljugi, ne napušiš se, a osjećaš se ful psihički loše, vu te spusti i kao da imaš osjećaj na temperaturi i nakljukan na nekim ljekovima. fuj

Di je svježa vutra nestala?
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
doors_of_perception je napisao(la):
Rijeka je teška banana postala. Suha vutra ko prašina (makar bio kif) a paket očaj teški, pilja i sjeme, za 5 pljugi... mjesec ipo dana nisam već kupovo paket i niti nemam namjeru do danjega.

A šta je najgore, zapališ i 10 pljugi, ne napušiš se, a osjećaš se ful psihički loše, vu te spusti i kao da imaš osjećaj na temperaturi i nakljukan na nekim ljekovima. fuj

Di je svježa vutra nestala?

O tome ja pricam... Samo sranje se prodaje.

Sad barem ima nekog skunka, pa imas u "gramu" za 3-4 gice. Barem znas da ces se nesto napusit
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
b r a i n c h i p je napisao(la):
eto upravo ovo sto spalato kaze, treba znati prave ljude, ja nemam takvih problema ni u Rijeci... kuc kuc u drvo

Mogu samo reci, blago se tebi...

Nisam zapalio sočan kif vec jedno 4 mjeseca. :(
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Slazem se sa vutrogasac, treba da se zna covek, ali ako nismo u mogucnosti da sami uzgajamo, po meni trba praviti zalihe. Pa se sam sracunej koliko imas, a koliko mozes popusiti. Juce je u Bg naisla neka vuja otkinuli smo se, odavno nisam palio onako nest, znaci ima samo treba pravi covek.