River Guerilla 2018 3x sweet cheese auto,holandjanka, domaćica by narcotic

Hesi Canna Mills Nutrients Hempatia

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
288
53
31
Sagledaj malo koliko tebi vruce bude dok odeš do biljaka a onda si stvori sliku pandura dali moze izdrzati cekajući da neko dođe no bed sam ti odi to provjeri daj si malo adrenalina pozzu

Sviđa im se: Narcotic

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
158
625
93
31
Planet Earth
Zajbna je to situacija! Ništa bez izvidnice! Racunajte da svu opremu koju mi možemo naručiti, oni već imaju. Čak ni ne moraju čekati... Prijenosne kamere... Postave i snimaju... Dakle bez potkape ni blizu polja... Postoje uređaji koji otkrivaju signale takvih kamera ali sad već prelazimo u 007 režim rada.

Nebi htio širiti paniku ali OPREZNO! Čuvaj se prijatelju!
Moj savjet... Pusti, odmori i šetaj... I ne idi blizu (pogotovo ne više puta) dok nisi siguran da "nema" opasnosti.

Sviđa im se: Narcotic and šaran
OP
OP
Narcotic

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
88
447
53
34
Drugari sve ok, slika nema nisam nosio telefon. Osusio sam jedan hedic za probu , stvarno mirise na sir, a nisam mogao ni pola dzoksa da ispusim. Brza je onako, energican high uz kasniji stond, ali to kapiram da je zato sto jos uvek nije zavrsila. :vutra::let:

OP
OP
Narcotic

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
88
447
53
34
Pozdrav vutro! Nakon 25 dana u teglicama , moj prvi smoke report.
Vec nakon prvog dima pali motor a nakon pola dzoksa ide u crveno :) Bukvalno! Rad je i dalje energican ali mnogo duze traje , imam osecaj da sam high 6 sati. Nakon 12 h teskog rada , ispusim malo slatkog sira i ne osecam umor uopste. Za svaku mi je priliku ali izbegavam da je pusim nakon 22h, inace nema spavanja do 3-4.
Mirise na flips sa sirom , meni identicnu aromu ima .
Sto se tice uzgoja, video sam gde su greske i trudicu se da ispravim u narednom .
Na zalost neko meni blizak je dobio rak. Cekamo jos uvek neke rezultate, ali sigurno je da cu ipak morati indoor za ulje iako nisam planirao.
Pozdrav i hvala svima na podrsci i savetima .:vutra::vutra: