River Guerilla 2018 3x sweet cheese auto,holandjanka, domaćica by narcotic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Drug kod nas u BIH ako nađu sajt ne cekaju septembar nego odmah djeluju pa makar biljke bile u vegetaciji. Po zakonu ces svakako nayebat. Svejedno je. Oni izvagaju i lisće i stabljike i napišu da je to količina koju su našli. E sad ne znam kakva je situacija kod vas. Svašta može biti. Njbolje je da i ovdje ne daješ previše detalja jer mislim da ima murijaka sa profilom na vutri. Po informacijama koje si dao lako je zaključiti gdje bi ti se sajt mogao otprilike nalaziti. Budi oprezan. Ništa nije vrijedno slobode. U principu ne mogu ti ništa sve i da te nađu na sajtu. Ako nisi radio oko biljki i nema nekih posuda za zalijevanje sa tvojim otiscima mogu te za ćunu povuć. Čuvaj se i sretno.:thumb:
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Ne ostavljati na sajtu ništa - na čemu bi mogli biiti otisci prstiju ... kante, folije , balone, džakove od zemlje , flašice razne ... kutije od cigareta ... mreže i kanapi za strečovanje se takođe vide ... tj sve što odstupa od prirodnog - može da privuče pažnju.

i ne praviti velike krugove prekopane , fino obrađene zemlje oko biljaka .... ti krugovi se vide iz avijona hahahaha ... ako baš neko i pusti dron preko sajta, njih će odma i videti .. a zamaskiranu biljku - teže ...

Ako nemaš kuče , uzmi korpu i ideš u gljive ... naravno ne odma na sajt nego u izvidnicu - ko se tamo šunja i zašto .. Za gljivare se zna da vole svuda da se zavlače .. a ako te pita šta sad bereš kad je suša - kažeš - ganodermu - i sludiš ga pričom o njenoj lekovitosti .. hahhaha
Ne raspituješ se o sumnjivim aktivnostima ... jer ako i jeste neki špijun na zadatku - on sam keće u ispitivanje ..tako da .... 5 km ... pet kvadratnih km nije baš malo polje ...

najbolja prevencija - ne govori nikom ništa - kao što ti je već rečeno ...
 

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
258
1.153
143
Da se razumemo za moj grow n zna ni moja zena , drug je rekao da su nekome nasli grow, ja ni u ludilu nisam rekao da je moje, iako imam poverenja u njega.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Minja3

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
ovako kako si napisao - znači da su našli tvoje :) :)

šta god da su našli ... nemoj mnogo da paničiš ...nego budi oprezan .. sve je ok - dok tebe ne nađu ili tebi nađu :) :)

Javljaj šta je bilo - izvdnica itd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Narcotic

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja juče otišao obići svoje u outu, i točno na onom mjestu gdje ulazim u šumu, sjedi čiča i uživa lik, sve mu ravno do miljacke haha, a mene ovamo presiklo u stomaku, pomislio se sada će on odmah zvati muriju čim me je ugledao, kad on ništa, vadi kameru, i slika tamo neke srne što čilaju u hladovini nekoj 200m udaljeno.. Usput mu ja prolio priču kako 2km dalje ima fino misto za slikati isto srne, da ih ima tamo puno, kad se on diže, poče pakovati objektive, i krenu, mislim se u sebi, sada sam ti ga mahno baja hahah, na svu sreću pa nije bio lokalac, inače bi skontao u startu da ga furam, ja ga poslo u neku kamenjaru gdje su u drugom svjetskom ratu vadili pijesak hahaha.... i sada ne kontam više ići jedno 2 nedelje dok se ne smiri situacija :D umrlo goFno u meni hahaha
 

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
258
1.153
143
Za sada nista novo u vezi mene , ali cuo sam da je u medjuvremenu neko tamo najebao, da li ga uhvatili sa mojim ili njegovim negde u blizini ne znam. Snimaju i kuce termalnom kamerom gde im je sumnjivo. I kad sam to cuo doslo mi je na pamet da kupim jednu takvu za lov , 5000 e , moze da uoci coveka na 1.5 km...
 

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
Kupi se lipo obicna kamera za lov... 1500 kn nova zapakirana(njuskalo).. cak ima i nocno snimanje. Stavis je negde pokraj njih i ako netko dode na 10tak metera ona slika i posalje ti sliku kao mms. Znaci 2 kartice, jedan mobitel i ta kamera nemas troska 2000kn... ako je vec nekom do sigurnosti.. a da ne pricam o dronovima koje mozes kupit za par stotina kuna.