Rizik? :O

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ajd da natipkam i ja s obzirom na iskustvo seljenja. Tipa 12. puta do sada. Growao sam samo jednom dok sam bio u iznajmljenom stanu. Nigdje nisam uspio dovoljno sam sebe uvjeriti da paranoja nece biti jaca od svega na kraju price. DOslovno nikad neznas kad ce se pokvariti kotlic ili nesto tog tipa i moras imati nekoga u stanu. I onda recimo oni mogu doci u 12 a ti radis do 17. Bakica jedna mi je iznajmljivala kucu bogu ispod nogu i nije mogla ni busom 500 metara dalje od kuce. Ja sam bio na 14km. E tad sam growao. I nisam bio siguran nesto ekstra da nece netko doci nego sam jednostavno se napravio tupav i na vratima gdje je box stavio bravu i kljuc. Pa sam mirnije zivio. E sad, vec ako planiras na stan a radis i imas posao neko vrijeme, moguce da i dalje imas uvjete da uzmes APN kredit. To bi ja napravio da sam dole jos uvijek. I onda makar da je i 36m2 imas svojih 36m2. I mir. Raj. Za growanje. :) E sad, treba li ili ne, ja jesam. Nekad. Nekad nisam.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
E sad, vec ako planiras na stan a radis i imas posao neko vrijeme, moguce da i dalje imas uvjete da uzmes APN kredit. To bi ja napravio da sam dole jos uvijek. I onda makar da je i 36m2 imas svojih 36m2. I mir. Raj. Za growanje. :) E sad, treba li ili ne, ja jesam. Nekad. Nekad nisam.
Dobro zboriš, razmišljao sam i o tome :thumb: . Radim već duže vrijeme, zaposlen sam za stalno...možda bi bilo najbolje dić kredit i uzet svoj stan.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.361
258
Ja sam imao uvek špajz kad sam iznajmljivao stanove i gajio u njima pa je pomoglo. Takođe, špajzovi su imali i priključak na dimnjak što je bilo super za odvod vazduha.

Uvek špajz zaključan i ako neko pita kažem da gazda tu drži neke stvari i ja nemam pristup. Nisam ni gasio ništa. Ako neko pita šta se čuje unutra, kažem da sumnjam da gazda ima neke mašine tu ali nisam nikad video.

A, ako gazda pita, devojka mi je tu sakrila neki poklon i uzela ključ pa ne mogu otvoriti. Ako baš insistira, imam dan da očistim špajz pre njegove provere, dok čekam da devojka donese ključ, je li. :) Nikad mi gazde nisu ulazile u stan pa nije ni bilo potrebe testirati da li bi to prošlo ali eto to je bila neka moja priprema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sone1 and Badi

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
mislim da ti je najrealnija opcija kupit ili napravit veći outdoor.. jbg, mislim da je glupo iznajmit stan od 300-500 eur mjesecno samo da bi mogao growat, ako ides kupit stan da bi mogao growat, fulao si ceo fudball ako mene pitas. opet, ako ti je ful bitno growat postoje mjesta gdje to mozes, ali je pitanje oce li ti se ostale stvari svidjet.. dosta zeznuta situacija ako mene pitas, tebi bi bilo idealno da sam ti ja najbolji frend, ja growam i trosim 5% max, ostatak trune :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
možda bi bilo najbolje dić kredit i uzet svoj stan.
Nije mozda nego sigurno. Pare odnosno krediti nikada jeftiniji nisu bili.

Btw ekipa, osim sto pricamo o growanju, pricamo i o selidbi od mame i tate. Ne jer ih ne voli nego jer ne moze sam odlucivati sta ce on raditi sa svojim vremenom. U jednu ruku osamostaljivanje jel? Pricate kao da radi growanja se ide ostamostalit i to je problem? A svašta. Kakav god razlog da postoji da se netko odgurne od komforne zone i proba se sam igrati "mame i tate" ili u slucajevima samo tate je po meni odlican razlog. Zamisli samo sta se jos od opcija otvara i mijenja osim toga sto ce imati svojih xy m2 slobode? Na kraju krajeva nakon 2 godine ako nemozes vise, ne ide, uvijek kod mame i tate mozes otici dok se odlucis opet ili ne odlucis. Mami i tati je najcesce na kraju svejedno. I oni shvate da ce morati nekoga uskoro platiti da ih nosi uz stepenice ili da im nosi stvari iz trgovine. A ti prodas stan i opet si zaradio jer cijena dole nece ici sigurno a platio si 24 rate. Kažem ja sebi budalo, štediš, NA silu, ali štediš!

Jos jedna stvar. Uopce nije stvar u nacinu na koji ces otpiliti nekoga da odbije od boxa i da ne skuzi da ga imas. O gazdi pricam. Radi se o tome da 0/24 7 dana u tjednu to nosis sa sobom. Ignorirao ti to ili ne, nosis. I da je jedina stvar ne bi bilo problem. Medjutim nakon nekog vremena postane problem. Mogu se ja prosipati koliko hocu, medjutim kad uzgajas zato sto volis, ili se odlucis pa uzgajas, ili napravis plan pa ne uzgajas dok ne dodjes do situacije da uzgajas. Ako ti je to u planu. I cilju. :)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
mislim da ti je najrealnija opcija kupit
Ne pada mi na pamet.
ili napravit veći outdoor..
To je u planu naravno, al svejedno ne mislim se odreć boxa:D.
jbg, mislim da je glupo iznajmit stan od 300-500 eur mjesecno samo da bi mogao growat, ako ides kupit stan da bi mogao growat, fulao si ceo fudball ako mene pitas. opet, ako ti je ful bitno growat postoje mjesta gdje to mozes, ali je pitanje oce li ti se ostale stvari svidjet.. dosta zeznuta situacija ako mene pitas, tebi bi bilo idealno da sam ti ja najbolji frend, ja growam i trosim 5% max, ostatak trune :D
Fulao si jbg, al nema veze ;)

Bizzzo :thumb::respect:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: kiseonik

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Zaebano kako god okrenio :)
Ali, ima rješenja.
stepford wives money GIF

Nadji neku bijelu udovicu koja ima stan i para. Jos ti kupi i Attisa :)
 

gogs666

Aktivan Član
17.02.2019
86
852
83
Nemoj ju slusati i uzgoji si za sebe. Nemoj se hvaliti, dijeliti, prodavati, ak supruga oce zapalit nek se snade. Druga je stvar ako ona ne konzumira....onda imas problem ( Bez obzira na bilo cije "misljenje" ja bi uzgojio jer je jednostavno bolje, jeftinije i sigurnije).
Ako ona konzumira svaka rasprava je uzaludna i nelogicna.
Ja nemam podrum i tavan a ni svoj stan a tebe strah...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Žene popuste 100 % kad dijete pocme kupovati travu.
Još je efektnije, ako posadi negdje outdoor a žena sazna :D
E onda si na konju :D

Kod mene u kući se ne jede teletina i janjetina. Zašto?
Ne voli dijete ni jedno ni drugo. Nevoli ni žena.
Ja volim.
I neki dan, nakon 27 godina čekanja mojega, dijete poželi teletinu ispod peke :D
IMG_20220924_150331.jpg IMG_20220924_150600.jpg IMG_20220924_174541.jpg Amen :D
Doduše, ima malo i svinjetine, carskog fino masnog :)
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
785
5.512
233
Dalmacija
Iznenadi je, narucis boks, lampu, vent, sve i nek gls donese. Na gotov cin je dovedi :D mozes joj i rec evo sad cemo mjesec dva drzat opremu bez da sadimo, cisto eto kao sigurnosti radi. Nakon dva mjeseca..”zeno, sta vise cekamo??” I ona ce se tad vec opustit ;)
Ja sam svojoj kad smo se upoznali rekao sve o sebi, sve zivo. I to treci dan nakon sta sam je upoznao. Odmah sam vidio to je to :D i odmah sam joj rekao da imam pet biljoza iza kuce i da saugam ko zmaj. A ona iz konzervativne obitelji. Kad je tad presla preko toga, reko dobro je. What you see is what you get :) iako nije skontala da cu imat indoor, kad je vidila koliko love ode na vutru..nije rijec rekla.
eno je sad, pusi, zna popit koju pivu, ne veruje vise u boga, neke stvari sta je bilo ajme sad su normalne, dokovao sam je po svojoj mjeri ;) i sve bez ikakve prisile :D kakva prisila hahaha