Rizle sa okusom voća?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Jel se ko susreto dosad s ovakvim stvarima,imam ja s okusom lubenice i onako su slatke kad ih staviš na jezik,kompletno crvene,neprovidne,lijepo gore...
Ono što me zanima je štetnost,tj. dal ima kakvih štetnih stvari,boja i te finte ili tako nešto,koliko je zdravo pušit na ovakve rizle....

:shit:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
pa cuj...meni se isto svidjaju takve gluposti sa okusima...nje lose...
ja sam siguran da su to sve gluposti i kemija i znam da nije bas zdravo al meni se svidja...haha...
to sto spominjes od lubenice...u tome sam pusio jucer ili prekjucer i ono...ok su... :p
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
da susreo se sa takvima nekoliko puta i zakljucio da su sranje meni. I to iskljucivo iz razloga papira koji gori gotovo kao onaj za wc i pljuga mi se u trenu pretvori u baklju.
Ko sto tina rece, bluntevi su po tom pitanju puuno bolji, meni osobno ne zbog okusa kolko zbog sporog gorenja i sto mozes sfrkati finu cigaru za puno minuta opustanja :)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Klonite se SVAKE moguce kemije, a pogotovo takve koja jos i izgara prije nego dospije u pluca. Duhani sa umjentnim aromama itd.. zajebite to.. Te stvari su radjene da popune klinike pacjentima za ljecenje raka, i prodaju farmaceutsku medicinu.

Cista prirodno uzgojena trava, ili duhan puseni u cistoj luli/bongu je jedini ispravan nacin sto se zdravlja tice. Cak i obicne rizle imaju poprilicnu kolicinu ljepila u sebi, a svi znamo da ni sam papir od koje je napravljena nije bas najprirodnija stvar na planetu.

Uostalom ako svi ti dodatci u koje vas oni medijskim putem uvjeravaju da su super cool, neophodni itd nesto vrijede probajte smotat djoju od samo njih, bez trave.

Pa da vidimo kako vas radi big pharma :))
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ja sam dobio neke iz amsterdama rolls s okusom jagode al nisam nikako bio zadovoljan jer su bile slim a papir je bio debel, ja inace koristim smoking blue : P

al ono nije bas neka razlika osim kad polizes osjetis kao taj okus bzvz : D
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ja pusim samo u OCB crno...

A kod nas se prodaju neke providne..kad ih vidis pomislices da su od celofana..
Ali kada ih zapalis gore kao sto gori kosa i su bez ikakvog mirisa..
jel neko imao iskustva sa ovakvim rizlama ??
I dali su stetne ??

Pozdrav :ludaci_lol:
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
pa dobro slone, sta kazes onda da su slicno stetne i sve silne vrste aromatiziranog duhana kakve se prodaju? Mislim naravno da je sve to stetno, al nisam cuo da "aromatizirano" znaci nuzno i "extra kancerogeno" ?!?
Blunt mi je heben, jedino sto je poprilicno skup, tako da i ne uzimam bas cesto, al 10ak puta godisnje i nije strasno... mada znam opet da je te bluntove proslavila cijela reperska scena u americi.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
te prozirne bi trebale biti alede : D

made in brasil.... pitanje je kolko je kvalitetna ta celuloza koju nam brazilci plasiraju i dali je stvarno 100% celuloze kako i pise na njima... inace meni su super ja sam neko vrijeme samo u njih pusio al sam onda odustao....
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
ja sam probao rizle s okusom kokosa, nije to loše, al u biti volim da čim bolje osjećam okus trave tako da ne bih tako nešto redovito koristio
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
Ma ukus ciste trave je zakon,ebes tu hemiju kako kaze elephant0r ,a znate li da cigare sa ukusom vanile su sterilne , a tek nebih experimentisao sa tim ukusima...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Farmer je napisao(la):
pa dobro slone, sta kazes onda da su slicno stetne i sve silne vrste aromatiziranog duhana kakve se prodaju? Mislim naravno da je sve to stetno, al nisam cuo da "aromatizirano" znaci nuzno i "extra kancerogeno" ?!?
Blunt mi je heben, jedino sto je poprilicno skup, tako da i ne uzimam bas cesto, al 10ak puta godisnje i nije strasno... mada znam opet da je te bluntove proslavila cijela reperska scena u americi.

Ukratko.. da.

edit:
u dugo..
SVE sto je zacinjeno kemijom, od hrane,pica, kozmetike, dezodoransa.. sve je to extra nesto za organizam.

Nutricionizam mi je domaca djelatnost tako da ne pricam pizdarije napamet.

U tijelo smije ulazit samo ono sto stvori priroda na prirodan nacin, jer za ostale stvari nas organizam nema adekvatna rjesenja posto su na stanicnoj razini nepoznati spojevi i u tome se krije njihova opasnost i zato se gomilaju u organizmu i uzrokuju razne bolestine.. ORGANIZAM IH NE MOZE izluciti van na lak nacin kao prirodne spojeve, pa onda trcite kod big pharma doktora da vam "spasi zivot" sa jos kemije za jos novaca.
 
12.12.2007
18
1
0
36
elefant0r pretpostavljam da ti onda ne ideš bolnicu kad se razboliš da ti ne bi uvalili neku đavolju kemiju

i ja sam protiv kemije, al mislim da pretjeruješ
 
21.10.2007
8
0
0
41
ja sam kupila neke od maline i bas sam se razocarala, papir ko karton, moras ih suzavat, ne ljepe kak treba, a nakon pusenja ostavljaju odvratan okus..... to koristim samo za slučaj nužde.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
neidem ni ja... i neznam kad sam zadnji put bio...
i nezelim se flejmat ovdje sad s tobom, al ni ja ne pricam za ludu posto je meni medicina domaca grana, m'kay ?
Ak ces tako sitnicavo gledat, onda je mnogo vise toga danas otislo u *****... daleko vise od umjetnih boja i aroma.
Mobiteli, gmo, implantati, ispijanje kave, pusenje... ma covjece, neubija te pusenje rizli s okusom tresnje. Nit ce te dotuc sati i sati ozracivanja mozga mobitelom... Al kad se takvih nekoliko stvari kombinira, onda se rizici javljaju.
Zato i jesu tolko ucestalije teze bolestine u danasnje vrijeme.
Al kuzis sta hocu reci... nemozes biti sitnicav na jednoj mizernoj stvari kao sto je aromatizirana rizla, kad ionako bar 50-60% svog zivota zivis na stetan nacin. Gledas tv, udises smog, koristis mikrovalnu.... Nisi ti kriv, krivo je drustvo i 21stoljece ... ako zelis zdravi zivot, pridruzi se aboridjinima...
and No Hard Feelings
P'n'L
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ja sam sitnicav prema svemu sto je komercijalno, nepotrebno i ugrozava mi zdravlje.

Tv pogledam tu i tamo, smog ne udisem, i ne koristim mikrovalnu. Nisam ja kriv, nije ni drustvo vec tvoj izbor. Ako zelis zdrav zivot biraj.