Roaccutan i trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Imas 19 g, kud ti se zuri. Hocu sve i hocu sad i nije neki put.
Inteligentnije bi bilo prvo probati sa uljem, pa ako ne ide..
Znam osobu koja je kuhala caj od lisca i stavljala si obloge i smanjilo je upale. Ulje bi sigurno bolje odradilo.
Al svako za se...
 
29.09.2018
1
2
3
28
E pa ovako, bukvalno sam se registrovao samo da bih ti odgovorio a blejim na sajtu vec duze vreme. Ja sam roaccutan pio 7 meseci i mogu da ti kazem da nikakvih komplikacija nije bilo(bar kod mene). Ja sam se tripovao jer je roaccutan dosta zajeban lek i moras da vadis krv cesto zbog kontrola i to al sam se posle opustio. Kazes da je zabranjen alkohol strogo, ja sam ga tokom terapije konzumirao u mozda i preteranim kolicinama i opet nije bilo problema. Sto se tice nase drage biljke przi je slobodno nista nece da ti fali a roaccutan ce bukvalno sve akne da ti sredi i da ti preporucim da ako su ti mnogo ispucale usne samo pred spavanje namazi pantenol kremu i bice ful posle par dana
Eh da je meni neko mogao da odgovori ovako kad je trebalo
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Od tog roacutana ne postoji gori ljek, sad je sve na tvom tjelu kako ce ga podnjeti mozda i pomogne protiv akni ali lako drugo moze narusiti ostalim organima! Neznam si probao ali probaj cink u nekakvim dozama 60-80mg dnevno popravlja kozu fino, c-vitamin u malo vecim dozama isto ali isto tako mozes probati oprati tj istrljati kozu leda necim grubljima da se napravi ko piling zna pomoci, sad jedan malo radikalniji primjer spuzvica i na nju prasak za ves (znam da zvuci extremno ali probaj znam da pali) i sretno u borbi! E da zaboravih ako si tu akne na ledima uzrokovane hormonalnim disbalansom proguglaj malo po netu neki slucajevi uzrokovani disbalansom estrogena i progesterona uspjesno se povlace primjenom aldactona kojeg vecina znamo kao diuretik:thumb:sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aragorn and hazeri
08.07.2018
65
242
33
24
Mordor
Što se tiče cinka pio sam ga al možda nedelju dana, ali čitao sam na internetu ovaj cink koji može da se kupi u apotekama je obično cink sulfat i cink glukonat, i teško se apsorbuju, čak možda i ne uopšte, tako da ga ne vredi piti sem ako nije u helatnom obliku, a i čisto sumnjam da je 60-80 mg zdravo jer je preporučena doza 15mg dnevno. A vitamin c sam isto pio jedno vreme po 500mg, imao hipervitaminozu i prestao al uzećo opet pa ću po 200-250mg. Ovo sa praškom ću probati pa javljam :)
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Za cink kažu da je preporučena doza koja god u obliku elementalnog cinka. Pošto je u cink glukonatu 13% elementalnog cinka 80mg nije mnogo.
  • Zinc sulfate is approximately 22% zinc by weight. For a dose of 50mg elemental zinc, take 220 mg zinc sulfate.
  • Zinc gluconate is approximately 13% zinc by weight. For a dose of 50mg elemental zinc, take 385 mg zinc gluconate.
  • Sa Examine.com
  • A što ne probaš sa semenom bundeve golice? Smanjuje dht, paa će koža da se manje masti, prepuna je cinka, sadrži zdrave masnoće itd zguglaj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Ma imaš u prodavnicama zdrave hrane i po drugim, na merenje, kao semenke za grickanje samo nemaju ljuspu prirodno, i obavezno sirove uzmi.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Samo ti probaj cink u dozi koju sam ti rekao i ne brini, znao sam dnevno po 5g c vitamina bez ikakvih problema;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Roakutan je pio neko od mojig bliznji jedno kratko vrijeme i nuspojave su bile strahota, ti je zlo koje ce te samo sjebat,vjeruj mi na riejc,ako en vjerujes probaj pa vidi.De se ti malo informiraj pa si skuhaj fino ulje na te akne pogotovo ako iams diagnozu akni vulgaris od koji ostaju oziljci i one bolne gule.E uzmes to ulej fino namazes muski na cjelu facu i umotas se zavojem po glavi i ne izlazsi 3 dana iz kuce,bit ces mrtav ko svinja kolk oces se prebit,a kad skines zavoj za 3 dana svaka gula koju si imo je pukla,svaka akna i miteser je izaso na povrsinu i voala lice ti je cisto ko suza.Ako imas samo malo uahvaceni onda malo i stavis stavi neki zaboj preko tog.Inace cim stavis ulje na veliek akne,krot 2 3 sata vec pucaju i sve samo ide van,ako su u pitanju one podkozne onda 3 dana moras drzat ulje,mozes kupit iglu i apoteci i sam ose pikni u tu gulu i stavi ulje i to je to.Jer ako prihvatis roakutan sta on radi.On cisti krv na nacin da sve prljavo sto imas u sebi ide kroz tvoje lice,izgledat ces onako kako ne bi vjerovo da mozes.Zasto to rade?zato sto ce te onda dermatolog stavit na krevet i doce med sestre i zabijat ti igletine i sve rane i gule sto iams i tiskat to ko demoni,vristat ces.I to ti traje jedno vrijeme te sesije,najib tiga ces zavrsit na krio terapiji za cijeli zivot.Eto to je tvoja sudbina ako je u pitanju vulgaris i ti to prihvatis,ne kazem ja da sad trcis po ulje, al ja sam ga tad imao i nekom je pomoglo za te stvari kako nista drugo nije,malo se informiraj ima puno stvari koje pomazu za takav slucaj,