Roditelji - koliko nas je?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
25.10.2015
110
236
43
36
Bgd
Imam klinca od 6 godina. Kad gajim napolju, gajim i ljute papričice i onda su za njega sve to papričice. Soba sa boksom zaključana, u fazonu under construction, nema tamo pristup. Kad rolam i ne obraća pažnju, zna da je to cigara ;)

Budfield

"normal" vs happy
Poznanik Foruma
18.05.2016
1.432
4.950
188
dirty ol' town
Princeza ima 2 god. Boks ima okruglu onu 'kvaku' pa još ne zaključavam, nemre otvorit a i ne pokušava jer smo objasnili da su unutra neki dokumenti i stvari 'za odrasle' (kao i još netko, sad se ne sjećam), jednom je vidjela na sekund dve male biljkice u vegetaciji..:oops:
A dok napuni 18-u možda bude legalno. Neću joj braniti ganju ali ću se nadati da ako će i konzumirati da neće pretjerivati a i otvoreno ćemo razgovarati o svemu...
Koka, dop, bomboni, speed i slično nemože jer to razboli i pokvari ljude a dosta ih i umre. Može marihuana koju tata da, za početak neku cbd-ušu pa pomalo...
A nemam pojima, ko zna šta će bit i kako...
Samo otvoreno, iskreno i bez tabua :)

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
621
93
41
Kucha
Moji indijanci bi pod svaku cijenu htjeli unutra. Mali, 6 godina, je konstantno pokusavao provalit, pa lupa kad skuzi da sam u prostoru. Mala, 9, je elegantnija. Vreba pogresku. Skuzili smo da provjerava je li soba otkljucana. Jebigga, do sada su sudjelovali u svemu. Pa i u pregradivanju sobe i pravljenju boksa. Prvi grow je nekako prosao i sad box i predprostor sluze kao sprema. Nedam im da udju ali sam namjestio da uspiju provirit unutra i da vide nista spektakularno. Valjda ce ih proci do slijedeceg ciklusa
A kad budu nekako mogli dokuciti sto tata radi... jebiga, ne da mi se razmisljati o tome

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
625
2.712
163
@Zelenko63 hvala za ovo, autorica je Rachel Stafford
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
:respect:
u svakom slucaju mentore, hvala i svaka ti dala, po 500 grama:)
zena je odlicno prikazala kako se nasiljem (bilo verbalno ili fizicki) stvara novo nasilje. nazalost, u danasnje vrijeme je vutra povezana sa istim. cak i u muzici, ovi danasnji mladi sta slusaju i rade... to malo zvuci kao prepiranje ko moze vise popusiti ili izdilat, gdje je poanta vutre totalno izgubljena. osim toga, bilokakva radnja vezana za vutru je ilegalna, sto onda prelazi u ilegalne akcije, i to njima cini privlacno. njih je privuklo to "zabranjeno voce" i kad bi se taj label za ovu biljku maknuo, pa ja mislim da sigurno 50% njih bi ohladilo od toga, samo zato jer je dostupno. sto sveukupno znaci da bi bilo i manje nasilja.
eh sad, kako uvijek bit miran i ne vikat na djecu? to ne znam:) ali samo se djelomicno slazem sa onom: "Batina je iz raja izasla." Kljucna rijec IZASLA :)
nemojte na djecu vikat, sve se moze rijesiti razgovorom. na kraju krajeva, vi odlucujete kad je vrijeme za pricati s njima o tome i pojasniti sto je zapravo ta famozna vutra. kad-tad, mora se. zivili roditelji :joint2:

Mo1

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.03.2016
1.289
11.994
358
Evo i mene tu :) dvoje djece sin 26 ima svoju porodicu,voli zapalit ne previše. Ćerka 22 studira,voli vutru malo previše ,svaki vikend dođe doma ,mamicu ni .. :)

lu&k

KEMO expirience
Banovan
Poznanik Foruma
19.03.2016
1.002
12.274
358
6 mjsc djevojcica... ehehehe budenje u 6 ujutro pa ti vidi kad ces sljedecu noc zaspat hehehe...smijanje odkad se probudi dok ne zaspe.najljepse razdoblje zivota definitivno.izbjegavamo pusit blizu nje i tako, a cim napuni 15 bolje da joj dam nego da pusi po ulici smece i ofira se s drugima.

Poslednja izmena:

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
373
990
93
38
Sin ima 14, cerka 15. On je sa majkom,pa me ne vidja cesto,sta mu ona sve o meni govori ne znam,ali nista lepo. Cerka je iz drugog braka(pocerka) i sve zna ,ali kao nece,ovi njeni vec pirkaju. Ona zna za mene i ok je jer se ne po asam kao njeni drugari,kao pita "pa kako ne haluciniras"?? :banana_rasta::rofl: Zbog nje ne smem box pustiti u rad

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
373
990
93
38
Svi oni kapiraju zasto duvam vec 20i neku ali kad bi mala provalila box,tesko cu joj zabraniti da proba. Ne bih da jos pocinje,brzo ce da se zasiti pa da potrazi nesto zesce,imao sam problem i ne bih da se ponavlja idta prica koja ima los kraj.

Hermic

DODOH - VIDJEH - ODOH
30.07.2017
275
3.002
143
Starija 9 god. a mlada 3... Sa starijom imao preko nekoliko susreta i pitanja... a zasto je tako duga cigara i u tom smislu... Izvukavsi se iz tih situacija pricom : ma da tata nemora stalno motati male pa napravi veliku... sve pet dok su mali i puse price... ali i to nestaje... Box i sve za grow maknio iz kuce odavno u prostorije u dvoristu ( radne )... a blize se godine kada cemo morati sjesti i u cetiri oka ali opet mislim da je jedini ispravni nacin samo iskreno... i bolje da joj tata nekada gurne u dzep nego da mi kupuje pakete po ulici itd... ako vec bude tako... e tako... a sada malo tata ode popusiti sa gustom jednog Blue Dreama da naleti sebi... :respect: