Roditelji - koliko nas je?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.157
9.005
258
Harare
shitexpress.com
Grow lokacija mi je u garaži pored radionice, i treba se proći kroz 4 vrata do prostorije, do sada unutra u zadnjih 7 godina su max 2 osobe bile (klinci ni ne znaju da postoji) tako da će ta i prostorija ostati i u budućnosti top sikret, rolanje čađenje se obavlja u radionici gdje se može fino sjesti sa društvom, inače držim to vrlo odvojeno sve, i vrlo pazim da ne dolaze u dodir sa uzgojom/ekvipmentom i non-stop je sve pod kilitom, kada vrime dođe i budu zreliji, možda i saznaju, no do tada bez forsiranja, imaju drugih stvari u životu za naučiti, do čađenja ima još vrimena, i do onih kritičnih tinejdžerskih godina gdje se paketi nabavaljaju po ulicama od čudnih likova za cvaju.. A to što viđaju led disco rasvjetu koja izbija iz prozora, to se tata ponovo nalio vinom i siče vene uz Tomu Zdravkovića :D

... jednu ružu za ljiljanu ::listomahanje::

Poslednja izmena:

KönneR

Samo plivaj
20.06.2013
299
1.958
143
Evo i ja ću se pribilježit

Nisam samo neozbiljna kretenuša, većinom sam samo staložena mama dvogodisnjaka i prinčipese koja će nekad u ljetu godinu puniti

nema veće sreće:ljubav:

Poslednja izmena:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
230
623
93
Ponoean otac dvoje,jedan 12 godina(jos godinu pa cu mu objasniti svijet vutre,I jedan razarac od 2 godine on zajebe sve sto se moze unistiti,nekidan se dokopao sjemenki,jednu pojeo, a ostale izmjesao tak da nemam pojma vise sto je AH a sto frisian a sto superskunk.