Roditelji - koliko nas je?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
rastu ta djeca, evo pred nekoliko vremena sam i zapalio sa mojim najstarijim sinom, kcer vec punoljetna, nece ni probati. ne skrivam se pred djecom uopce. otvoreno pricamo o svemu, pa i o tome.
najmladji zna sam otici u sobu i vidjeti jeli sve ok u boxu, za njega je to jos cvijece, ali ne jos dugo.
edukacija od malih nogu, iskrena komunikacija i sve je u redu.
 

masan head

Aktivan Član
27.03.2012
768
15.808
333
Da se upisem. Opet. Stigao jos jedan mali mudonja na ovaj svijet, vremena nemam za biljku zaliti a kamoli za visenje po forumu po cijeli dan kao prije. Stariji ima godinu i 9 mjeseci, sve vec razumije i zna a malo je i ljubomoran na bracu. Ljubomoru rijesavamo sudjelovanjem u svemu, pomaze nam mijenjat pelene, presvlacit bracu i ostalo. Njezan je prema njemu ali ima trenutaka gdje je i grub, gdje ga voli lupiti po glavici i zato treba uvijek biti pod nadzorom. Sve u svemu zivot je upotpunjeniji ali i ubrzaniji. Prvih godinu i po dana je malo teze ali kad odraste braco malo pa kad se pocnu igrati e to je neprocjenjivo. Razlika je godinu i osam mjeseci sto je super i bas zbog toga se nadamo da ce se dobro slagati.
 
23.05.2019
12
211
28
Lukavac
Sin, 14 godina, došao neki dan sa pitanjem :
"Tata, ja bih htio probat marihuanu - da li mogu sa tobom?"
"Samnom? Odkud ti ta ideja?"
"Pa... vidio sam u garaži box i prepoznao biljku a čisto sumnjam da si diler"
...

Ugl, zapalili doma žena, sin i ja... rekao je da mu je fora šta može sa nama pričat o tome a ne skrivat kao svi drugi iz njegovog razreda. Pričat okolo neće. Šta se tiče bilo čega jačeg, rekao sam da neću čekat da ga to ubije nego da ću ga ja ubit sam ako samo čujem da konzumira nešto.

:spcartmanmad:
1000% za nesto jace ga treba nagazat
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Čestitam Oz!

Imam ćerkicu od 3 godine i od malena je upoznata sa dragom nam biljkom. Uskoro će biti i neki razgovor u vezi toga zašto nije ok da puno priča o tome. Inace nema naviku ali evo neki dan priča sa babom (mojom mamom) i kaže "eeej, tata više ne puši duvan! Samo travu"... :rofl: Srećom i baba sve zna pa je ok. :D