Roditelji - koliko nas je?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Grow lokacija mi je u garaži pored radionice, i treba se proći kroz 4 vrata do prostorije, do sada unutra u zadnjih 7 godina su max 2 osobe bile (klinci ni ne znaju da postoji) tako da će ta i prostorija ostati i u budućnosti top sikret, rolanje čađenje se obavlja u radionici gdje se može fino sjesti sa društvom, inače držim to vrlo odvojeno sve, i vrlo pazim da ne dolaze u dodir sa uzgojom/ekvipmentom i non-stop je sve pod kilitom, kada vrime dođe i budu zreliji, možda i saznaju, no do tada bez forsiranja, imaju drugih stvari u životu za naučiti, do čađenja ima još vrimena, i do onih kritičnih tinejdžerskih godina gdje se paketi nabavaljaju po ulicama od čudnih likova za cvaju.. A to što viđaju led disco rasvjetu koja izbija iz prozora, to se tata ponovo nalio vinom i siče vene uz Tomu Zdravkovića :D

... jednu ružu za ljiljanu ::listomahanje::

 
Poslednja izmena:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Ponoean otac dvoje,jedan 12 godina(jos godinu pa cu mu objasniti svijet vutre,I jedan razarac od 2 godine on zajebe sve sto se moze unistiti,nekidan se dokopao sjemenki,jednu pojeo, a ostale izmjesao tak da nemam pojma vise sto je AH a sto frisian a sto superskunk.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.116
163
haha, ledeni, zabrani sinu da ti jede sjemenke, barem one femi

pijem 3 pivu, drugi jim beam, treci joint sam s sobom, i malom od 4god koja jos nije svjesna da je dobila drugu seku.
sad opet nema neko vrijeme spavanja, barem sam na godisnjem ebeni kurzarbeit
naucio sam mjenjat pelene pa ce mi sad bit lakse
zivot s djecom je lijep, omeksao me, cure
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.116
163
hvala, bila prosla noc teska al izdrzalo se, beba je tu i ajmo iznova
ma kazem da je zivot s djecom zanimljiviji jer ponovno prozivljavas svoje djetinjstvo,
imas nesto sto moras usmjerit odgojit, doslovno pravi izazov ispred tebe.
mi se ne bojimo izazova:D
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Bome, meni stvari postaju napete. Mala u pubertetu, hormoni divljaju, a ja baš i ne hendlam sve to baš najbolje.
Iskreno, nisam siguran da ne bi izlajala negdje da growam. Kad bi znala, jel. Zna kako vutra izgleda, ima neke bedaste priče o drogama... Nemam pojma šta mi je najpametnije. Na jesen ću opizditi jedan zaključani indoor, pa vidit kako dalje. Mislio sam u vrtu puknit jedan automat među rajčice, ali kao malu sam je navukao na biljke i životinje, i više je u vrtu od mene, tako da to ne bi prošlo... Za guerillu više nemam volje, a i mislim da je site provaljen.
Uglavnom, sranje
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Naučio sam to , ali slabe koristi od tog saznanja
E, nisam rekao gore, imam i malog par godina mlađeg. Ona je oduvjek bila pametnjakovićka, a on kratkog fitilja, a to natezanje od prije mi sada izgleda kao raj zemaljski:D
Mislim da mi nervni sustav izgleda kao loše očerupana kokoš :D
Ali nema bolje djece na svijetu i svaki trenutak vrijedi više od svega.