Roditelji su me skuzili da pusim

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.02.2017
4
0
1
26
Pozdrav ekipa,
PRVO od svega, nisam mogao naci ni jedan topic osim jednog dosta zastarjelog, a posto se nekuzim tolko u forume odlucio sam tu zaljepit temu jer mi se cini kao najprigladnije mjesto. Ako nije il ako smeta slobodno obrisite ali nadam se nekakvog odgovoru :D

Prije nesto manje od 2 tjedna starci su me skuzili da pusim i nasli su mi travu u jakni. Nakon 3 godine mislio sam da znaju i da podrzavaju posto jednostavno nisam mogo vjerovat da me u 3 godine ni 1 nisu skuzili da sam doma doso naduvan :D. Puno su srali 2-3 dana ali sad samo kad idem van mi govore da pazim sta radim i te neke formalnosti. Cak su mi i kupili 2 testa Abugnost i rekli da ce me testirat kad cu izledat sumniivo. Stari ima jednog frenda koji je prije nekoliko godina u parkicu vidio kcer od poznanika i reko poznaniku da mu je vidio kcer u parku kak pusi travu a on je odg da laze ovo ono kak to moze govorit za njegovu kcer. Ta curica se za 3 god predozirala i umrla od neceg jaceg pa kuzis zas se stari tolko brine. Uglavnom, za 5 dana imam 18. pa sam mislio nekak popricat s njima malo bolje da im dam do znanja da bi i dalje nastavio pusit . Do sad sam drzo svoj stav da trava nije stetna i to al sam reko da necu vise pusit. Ima li neko nekakav savjet sta da im kazem, kako da se postavim i sta mogu ocekivat iz svega toga :D. Inace u skoli prolazim skoro s 5 tak da mi nemreju rec da je to lose utjecalo na mene il tak nes...
Ak ima ko kakav savjet ili ideju molio bih za pomoc :D

Uzivajte ! :)
 
20.02.2017
4
0
1
26
To bi bilo idealno, ali ako ima i neko ko je proso tak nes ko kaj ja sad prolazim isto, nek kaze sta je napravio da ga ostave na miru po tom pitanju ili tako nesto :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.