Roditelji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Znaci o slijedecem se radi...

Prije svega da kaže, ako tema nije "prikladna" za forum ili podforum obrišite je, jer sličnu nisam mogao naći...

Ovako, imam 19 ljeta, sve je to O.K, nego ne bih volio da roditelji saznaju da pušim ponekad, jer ne želim da me drugačije
gledaju zbog trave jer je to za njih droga... Ne bih baš volio da dolazim u ikakav doticaj s tim temama o travi sa njima
i da li koristim... Nikad nisam imao problema s ocjenama, ne baš toliko, ali oni sigurno ni ne pomišljaju da ja pušim žižu :D
Sportista sam inače, čitav život se bavim sportom i može se reći da sam uspješan :)

Eh sad, zanima me od vas koji ste "pali" kod roditelja, da mi napišete to čega da se pazim, da si napravim skicu u glavi
neku koja će me voditi dalje... I da, je li moguće da se THC zadržava duže od 10 dana ako treniram 3 puta sedmično,
pijem dosta vode, jedem, krecem se itd. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
naravno da se u mokraci moze registrovati nakon vise od 10 dana, u krvi ne... e sad ono prvo, posto sam ja roditelj, ne bi se bas ukljucivao u pricu ;) al ono sto mi nije ni jasno, zasto kao punoletan ne bi pricao sa njima o tome
 
  • Sviđa mi se
Reactions: edinnnn and JuicyJ

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Ne želim brate da me drugačije gledaju, njima je u glavi jedno, a to je da je vutra droga i gotovo :S
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
stvari se moraju početi minjati.. ti želiš promjenu čin si pokrenia temu.. to je dobro, znači već si na pola puta.. ;)

iman dvadesetak god., i mislila san, ko zna šta će biti ako doznaju da zapalin tu i tamo! .. jednom su morali.. počela je priča..

odma u startu moraš zauzeti stav! stati iza toga šta radiš, kad već to radiš!
ima li razloga sramiti se svojih postupaka? nema.. :) nema razloga za strah.. ako sumnjaš u sebe i u to šta radiš, i drugi će..
samo neka postupci ostanu zreli i odgovorni.. ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
tako je sativa..
samo neka postupci ostanu zreli i odgovorni.. ;)
ovo je stvarno zadnja rečenica i u mojoj priči :thumb: iz perspektive roditelja :)

no,da nadodam...čuvaj se lošega društva,čuvaj se da te ne uhvati policija,ostalo ćeš lako...,
ne napušavaj se često i puno,bavi se sportom,cura,posao neki... i laganini samo
roditelji tako postupaju zato što te vole JuicyJ :)
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Znam ja to sve, nego odma bi' mi oni krenuli punit glavu raznim glupostima, znate kako je kad je neko tvrdoglav :DD
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
ja sam prije par godina imaoiste probleme, jbg moras stat iza toga ako si spreman,,,, ja sam to sa starim rjesio, nazalost svadjom, ali jbg trpis i onda on vidi da ne popustas i mora postivat,,, meni je pomoglo samo to sto sam mu objasnio da sam normalan momak i da nikad nije skuzio da sam naduvan znaci da funkcioniram normalno, a kako se ja sjecam otvoreno sam mu reko da ga zaboli neka stvar,,, sta ce covik,, ljutio se mjesec dva i zaboravilo se ;) tako cei svaki napravit,, mada je moj neka teska sorta ona starinska totalno i drzi ko magarac ali ja sam gori ;) ali eto ti svoga znas pa si nadji kuda ces ga probit :) i svakako da trebas rec i uzivat laganini bez brige ikakve da te eko napada,,, a ako budu zainteresirani malo im pokazi i koji pametan odlomak o svojstvima gudre i polozio si s odlicnim ;) sretno
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
moglo bi ti to biti da završiš u murji na informativnom razgovoru i nekoj komuni za odvikavanje, ja ne bi pokušavao jer to ti je stara garda, ne možeš ti njima mišljenje promjeniti ako kažu da je to drooga buuu..

ako si regularni pušač thc mislim da se može zadržavati mjesecima i teško da ćeš ga izbaciti bilo čime, jer se on pohranjuje u masno tkivo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ
18.07.2013
33
2
8
29
najbolje kad bi im prvo pokusao objasniti da trava nije droga pokazes im neke dokaze kako ljeci rak i ostalo i kako nitko nikad nije umro od toga i da nesteti zdravlju pa vidi jbg :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Jel se regularnim smatra 2-3 puta sedmicno ?

Ne vjerujem da cu im govoriti da pusim, jer bolje mi je ovako, nit znaju a bolje i da ne saznaju, jer zelim da ostanem u istim odnosima :S
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ovisi, ali kod krvi ti može nać do 6 mjeseci. A preko kose i godinama..
Ali nadam se da nećeš doć u tu situaciju da padneš.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
THC boss buraz kaze da i do šest mjeseci u krvi, pa kažem da sam pročitao da je samo 72 sata, da ispravim i da vidim jesam li dobro pročitao :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam zasto o ovome u ovoj temi, ima za to posebna tema na forumu, mozda i dve...
u svakom slucaju, kod svakodnevnih korisnika nakon duzeg vremenskog perioda konzumiranja moze da se registruje nakon plafon dve sedmice (po nekim izvorima), ali u najvecem broju slucajeva max. ~2 dana

"Blood tests, unlike urinalysis, detect the presence illicit drugs, not inactive drug metabolites. In general, THC only remains detectable in the blood of cannabis consumers for a few hours (though low, residual levels may be detected in chronic smokers for up to 12-24+ hours if more sensitive technology is used). Because of this narrow detection window, blood tests are typically only administered in the workplace post-accident in order to estimate recent cannabis consumption. Therefore, most after-hours consumers have little to fear from a blood screen."


* * *
ajmo se vratiti temi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
U temi smo, nego rekao je u smislu "ne zelim da padnes (kod roditelja, a logicno je da kad bi pao kod roditelja testirali bi me na thc) thc se 6 mjeseci zadrzava u krvi" pa sam ja nadodao zar nije 72 h... u tom je fazon, u temi smo djelimicno :D
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
nekom dečku su roditelji platili krvni test i pao je iako je 3 tjedna gutao ugljen i pio tekućinu..
Tak da je svejedno, ak te skuže pečen si ima načina da doktori u biolabartoriju skuže jer to im je i posao, pa makar ti našli i najstiniji mikroskopski dijelić thc-a u krvi.
Doktor mu je rekao da se kod frekventnih korisnika može otkriti do 6 mjeseci pa i više, ali prednost je šta se baviš sportom pa se rok smanjuje, ali u konačnici je malo bitno kad te uhvate.


Druga je stvar šta se to uobičajeno ne radi dok ti dobrovoljno ne pristaneš dati par epruveta krvi i dok neko ne plati, a to bi mogli bit tvoji roditelji :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ