Roditelji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
thc boss je napisao(la):
Doktor mu je rekao da se kod frekventnih korisnika može otkriti do 6 mjeseci pa i više...
doktor je hteo malo da ga zaplasi, nemoguce je naci tragove thc-a nakon 6 meseci, zapravo, mislim cak ni posle 3 meseca (govorim o nalazima u krvi)... al opet naglasavam, postoji tema o ovome, cemu dalje onda ovde razglabati stvari koje su vec pisane na forumu, koga zanima nek potrazi i procita, pogleda grafikone...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Ma znam, ne brine me zadržavanje, brine me to kako da ne dođem do te situacije da roditelji pomisle da koristim vutru :))
 
13.09.2009
24
19
3
32
Samo nemoj često napušen pred njima bit i pričat ,skontaće te prije ili kasnije.Puši sa društvom na sigurnim mjestima i ne ofiraj se pred svima.samo lagano i opušteno.Nek ti to bude relaksacija a ne navika .Pozdrav iz Bivše Jugoslavenske republike Bosne i Hercegovine
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
-Ne dolazi pred starce naduvan,a ako bas moras pokusaj se iskulirati prije toga i smisliti pricu zasto su ti takve oci kakve jesu;
-nemoj da te vidjaju sa "ofirnim" ljudima;
-ne nosaj zizu sa sobom,jer ako pomisle da duvas,moguce je da ce te pretresti;
-kao sto ti je diva rekla : "samo neka postupci ostanu zreli i odgovorni.. "

Samo im nemoj dati povoda da sumnjaju u tebe i sve ce biti rega.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
:angry: :angry: Pa da ja još malo dodam a neču biti fina

Ti ne samo da se "drogiraš" ti i lažeš i kriješ istinu sram te bilo uvjek izađi iz sebe pa če biti ok pitaj sebe dal se ti sviđa da ti ljudi ili neko laže u lice ili da ti kaže istinu i kod roditelja je isto više volimo istinu nego neko nesigurnost dal možda moje djete radi nešto što nebi smio pa onda samo njuškamo naokolo a kad znamo odnosno saznamo napravimo galamo reda radi a onda se pomirimo jer nemožemo ništa tako je to i ti češ doči jednom u to situaciju kad češ biti roditelj nadam se onda se sjeti toga. Ko može tebe natjerati na uzimanje krvi barem kod nas je tako. Pa bez zamerki u suštini nisam tako oštra a volim istinu papa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ and SoStoned

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
2cv je napisao(la):
:angry: :angry: Pa da ja još malo dodam a neču biti fina

Ti ne samo da se "drogiraš" ti i lažeš i kriješ istinu sram te bilo uvjek izađi iz sebe pa če biti ok pitaj sebe dal se ti sviđa da ti ljudi ili neko laže u lice ili da ti kaže istinu i kod roditelja je isto više volimo istinu nego neko nesigurnost dal možda moje djete radi nešto što nebi smio pa onda samo njuškamo naokolo a kad znamo odnosno saznamo napravimo galamo reda radi a onda se pomirimo jer nemožemo ništa tako je to i ti češ doči jednom u to situaciju kad češ biti roditelj nadam se onda se sjeti toga. Ko može tebe natjerati na uzimanje krvi barem kod nas je tako. Pa bez zamerki u suštini nisam tako oštra a volim istinu papa
Mislim da njegovi starci nisu uclanjeni na vutra.org.
I ja tek kada sam poceo zaradjivati svoj novac,otkrio sam da duvam.Da sam to prije uradio,srezali bi mi dzeparac i drugacije bi se ponasali prema meni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
2cv je napisao(la):
:angry: :angry: Pa da ja još malo dodam a neču biti fina

Ti ne samo da se "drogiraš" ti i lažeš i kriješ istinu sram te bilo uvjek izađi iz sebe pa če biti ok pitaj sebe dal se ti sviđa da ti ljudi ili neko laže u lice ili da ti kaže istinu i kod roditelja je isto više volimo istinu nego neko nesigurnost dal možda moje djete radi nešto što nebi smio pa onda samo njuškamo naokolo a kad znamo odnosno saznamo napravimo galamo reda radi a onda se pomirimo jer nemožemo ništa tako je to i ti češ doči jednom u to situaciju kad češ biti roditelj nadam se onda se sjeti toga. Ko može tebe natjerati na uzimanje krvi barem kod nas je tako. Pa bez zamerki u suštini nisam tako oštra a volim istinu papa
Edit: skontao sam :)) Razumijem sve, al ipak za mene je bolje ovako' kako je sad :D
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
PowerSeed je napisao(la):
naravno da se u mokraci moze registrovati nakon vise od 10 dana, u krvi ne... e sad ono prvo, posto sam ja roditelj, ne bi se bas ukljucivao u pricu ;) al ono sto mi nije ni jasno, zasto kao punoletan ne bi pricao sa njima o tome
Kako si ti poceo s tim svime?jel zena zna da se bavis vutrom ili i ako da jel to prihvatila mirno ili im averziju prema tome,jel mislis djecu odgajati u tom smjeru,recimo moja djeca kad narastu kontam da necu biti kao moji u pogledu na vutru,neka proba al sve u normali ponasanja.
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Nemoras se odma ljutiti,lega samo sam te pitao,nisam trazio da napises cijelu povijest i litanije o svojoj obitelji i cijeloj familiji,samo sam te pitao pitanje koje mnogi ovdje postave,al kad oni postave onda si šerif i znas djeliti savjete,a kad se tebe pitao onda nebi htjeo o tome jer PREVISE ZADIREMO U PRIVATNOST,daj malo oladi i zapali koju,nemoj se ljutiti zbog ovoga al daj neprati te interpol zbog komentara na vutri.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
PowerSeed je napisao(la):
izvini, koji to VI, ne vidim da me iko drugi pita to sto TI pitas pa si mogao napisati post u prvom licu jednine, ostalo sam prokomentarisao u opomeni

Šerife pa to smo MI, sve nas zanima koliko,gdje,zašto, sa kime ,kakvu, i nemoj zaboraviti broj cipela slučajno jer neče biti potpuno izvešče.Koliko imam ja mogučnost ocenjivanja sam te stavila u onaj dio ljudi koji ne žive zlaganog života sa familjijom ili sa ostalima. Kad živiš sa nekom živiš u dobrom i zlu a u vutri nema zla onda živiš samo u dobrom. Vidiš različito mišljenje za isto stvar kad pušiš se drogiraš kad ti to treba za lječenje onda je ok, joj, joj barikade u glavama koje rade zlo. Samo hrabro napred hahahahaha
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
najbolje ne govoriti i sve ok.
Jer nema logike nekom roditelju govoriti kad on svrstava marihuanu pod sve ostale droge.
dakle dok se ta osoba opameti (ako ikad se opameti) dotle najbolje skrivati od nje.
Inače bi mogao imati gadnih situacija, a to je da ti starci odu na murju, pa si je..o ježa. Nakon toga te pošalju u komunu da ti malo ispiru mozak, pa kad te tamo naprave "pravim odgovornim čovjekom", da se vratiš doma. Moš mislit među onim drogserima heroinašima i folerima i luzerima.
Ak si punoljetan i živiš s njima mogu ti dat ultimatum ili komuna ili na cestu. U svakom slučaju s zadrtim starcima možeš samo naj, zato jezik za zube i skrivaj i kamufliraj se koliko god možeš , nikad dosta opreza, uništavaj sve tragove koji bi te mogli dovest da starci skuže.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Power Seed apsolutno si u pravu, mislim da je to njegova privatnost i ni on od nas ne trazi da mi pisemo takve stvari kao sto vi njega pitate, nego ono sto mi iznesemo i podelimo medjusobno on to i komentarise, ja od kad sam ovde a to je godinu dana ni jednom nisam video da je lik ispitivao nekoga, i hvala Bogu da je lik ovde i da ima takvih "serifa" jer da nije bilo njega odavno bi odustao od ovoga zanimanja i ovog svega, lik mi je svojim znanjem ulio nadu u uzgajanje, znaci imam par drugova ovde sto isto ga prate i citaju njegove postove pa kad popusimo dzok komentarisemo lika i njegove slike, to je plakanje, tu je i Jack, Creative, Sativa Diva, TripToPero, Sensi_Jana, Rastaman itd.. Da ne nabrajam ljude, al uglavnom nam je miljenik Power, zato sto je ozbiljan a takav nam ovde treba kao i svaki drugi admin, a iznenadio sam se kad sam video da lik ima decu. :D
Nego da se vratimo na temu, sto se tice roditelja mene su par puta kao maloletnika navatali i naravno od koga, zasto, kako, sta ima u tome, i sve to iskuliram, prodje itd.. Meni su test na urinu radili i likovi me napali kao pozitivan je ovo ono, ja ne priznajem i zovu doktora jednog to jest komsu i on kaze da je negativan i od tada pa do dana danasnjeg me nisu testirali, a mozda sam pre toga 2 nedelje pusio, ma samo iskuliras, ja sam njima sad cudan kad nisam naduvan a kad sam naduvan stavim kapi za oci i opusteno, msm ne bojim se ja njih al' kao da zive u 5- veku i nece to skontati nikada tako da im necu ni objasnjavati, jer imaju 100 primera po kraju tipa "duvatora" bez zene, dece i prose i onda me pocnu usporedjivati sa njima, zato sto me vole i zele mi dobro i znam da bi ih to mnogo pogodilo kad bi znali tako da necu da ih ubijam u pojam i razumem ih, neka sve ide kako ide i dobro je, al znam da mi matorci muriju ne bi zvali nikad zbog dzidze prvenstveno jer ih moj matori ne moze ocima videti a ni ja, tako da kulijana, a od naj ortaka npr on dimi i sadi sa svojima u kuci i njemu kulijana. :D
Ma ima nas svakakvih, aj uzivajte vutrasi moji, a ja ode ispusiti nesto ,juce sam se osvezio sa dzidzom. :D :smoke18:
 
Evo da se i ja nadovezem :p nadam se da se necete ljutit' , a boli me briga i da se naljutite (šala) ;) , Mijo95 je sve rekao , ono pratim momka nekoliko mjeseci , da se rec' da je zreo,pametan,mlad,tu i tamo poneka glupost , ali i ja sam isti , roditelji me nikad nisu testirali ni na kakvu drogu , hvala Bogu , i stvarno nebih' voljeo kad bi' saznali da duvam , kao ni svi mi , ali eto desi se taj dan taj " pad " , JuiceJ - prijatelju , ja sam relativno zreo i zelen za tebe imam svega 18-19 godina , ali evo ti neki moj savjet bratski , da nebi' pao , kao prvo nikada ne duvaj na otvorenim mjestima , ako vec duvas , odes lagano sa frendovima , u neku zabit' , ne mislim bukvalno da predjes 10 km radi to ga , ne , vec se sklonis/sklonite od ljudi , jer ljudi ko' ljudi , pocece prica o tebi , SoStoned ti je ostalo rekao , ne duvaj sa ' ofirnim ' ljudima ;) , moji roditelji su veooooooooma tvrdoglavi , eto prije 2-3 dana mi je prijatelj pokllonio psa , Rottweilera, naravno nisu mi dali da ga zadrzim , tako da je zavrsio u azilu :/ (nazalost) , roditelji su takvi , jedini cilj u njihovom zivotu je da ti budes bolji od njih , to dobro zapamti ! i samo furaj sport,djevojke i ostalo sto ide uz to ;) uvjek budi samouvjeren,stalozen i svoj !

A sto se Power-a tice, pa brate , sta da kazem nego Hvala na svemu , hvala do neba , omiljen si i meni i u mom drustvu , cesto sa frendovima pricam o vama svima , znaci uopsteno o ovom furumu i o ljudima na njemu , nema sta , pravi ste , samo ostanite takvi ! naravno i ostala ekipa !

ps:valjda zbog ovog necu dobit' -poene (bodove) .

Veliiiki pozdrav imate !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hvala i tebi frend, pozitivan feedback uvek prija, samo se ljudi retko sete nesto da pohvale, uglavnom su bucni kad nesto ne valja i kad nije po nihovom, kad nadju da kritikuju i tako to... sve vise nestaje pozitivnih vibracaija, samo se lose primecuje i spominje, dobro su svi zaboravili...ovo ladno mozete da prenesete i u kontekst porodice, skole, posla, ulice... i tako, evo jedna pesma, malo da spamam :)

http://www.youtube.com/watch?v=Tf-ttAD3-cY
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Prijatelju, navescu ti moj primer. Pre godinu dana sam imao los uspeh, nisam trenirao nista i visio sam ceo dan po ulici sa cudnim likovima (po mojim roditeljima)... bace me na thc test, ja cist naravno jer tad nisam duvao. Sad godinu dana kasnije imam vrlo dobar uspeh, treniram redovno, i druzim se sa likovima koji znaju moje roditelje i pusim dzidzu, ali nisu mi pominjali drogu odaaavno...
Ukratko, budi dobar u sto vise aspekata zivota i NE VISI CEO DAN NA ULICI. A dzidzu pusi van kuce negde, i ne vracaj se kuci high. Ne moraju ni da znaju. :rasta1: