Rodjendan Vutra.org-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Pre dve godine je potreba o širenju istine o konoplji na području SCG i ex YU udružila sledeću grupicu: Genjo, kobasicat0r, SLO-Era,Greenman i Embrlajzer koji smo pokrenuli ovaj sajt/forum i tako je nastala VUTRA.ORG
Uloženo je bilo mnogo vremena i truda, niko nije očekivao,da će se VUTRA.ORG toliko razširiti. Svoje zadane ciljeve smo ostvarili i prevazišli-svakako posao nije završen! Trudili smo se ostati informativno edukativni sajt i ne podleći pritiscima komercializacije stranice. Zato ponekad zagnjavimo sa pravilima.
Najveca zasluga za sajt ide SVIMA VAMA i svakom ko je podelijo svoje znanje,iskustvo,mišljenje...
Trenutno ubrzano radimo na poboljšanju stranice/foruma i registracije VUTRA.ORG
U planu je dosta toga od borbe za legalizaciju/dekriminalizaciju, servis informacija, razni projekti....
Više će ostala trojica prvoboraca-pošto nam se Embrlajzer nesto izgubijo


Želim nam svima puno uspeha i nutrašnjeg mira
:D :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Možda jest prošla jedna prividna oznaka tzv. Vremena od godine dana (kažem prividna zato jer Vrijeme jest kontinuitet i ne može bit obuhvaæeno iskljuèivošæu matematièke numerike matafizièke naravi materijalnog Svijeta) ali naš posao, èlanova ovog Foruma meðusobnosti vlastitosti, tek zapoèinje...


Ili nikad niti ne završava? :wink:


Mnogo sam puta veæ spominjao visok potencijal, kako i samog Vutra.org Foruma, tako i njegovih osnivaèa... Odabranih...tako da se neæu ponavljat. Ali od samog svog dolaska na ovo mjesto riznice znanja, zalaganja i sirove Istinske ambicije, doživljavam i proživljavam velièanstven, praiskonski i Biæu zajednièki Osjeæaj i Emociju.


Ovaj podhvat je najvrijedniji doseg kojeg èovjek može postiæi...a to je borba za svoja prava i Slobodu Življenja. Dajte svoj doprinos sebi, drugima, Svijetu i neka vaša djela budu upisana i ovjekovjeèena u stranice Beskonaènosti Postojanja.


Sretan roðendan, braæo i sestre...i neka bude još mnogo ljeta iza nas :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
OVO MI JE TOTALNO NAJBOLJI SAJT EVER
ajmo svi:
pioniri maleni mi smo vojska prava.." ;)
kontam da je bilo puno posla
all znajte
artikulirali ste osjeæaje i razmišljanja mnogih ljudi i što je još važnije
a to one koji su pokrenuli ovaj sajt èini velikim i mudrim
dopustili ste da i drugi izraze ono što svi osjeæamo
svojom vlastitom artikulacijom i to je predivno
a ja sad više neæu da serem
al mal sam moro jer je sjt zakon
off-comment of somebody that i dunno goes:
"this dude is old"
 

imported_vasquez

Banned
Banovan
27.10.2006
18
0
0
122
e pa sretan rodjendan tebi vutra.org.!

samo tako naprijed,malo kasnim sa cestitkama ali tu sam,

ljep pozdrav svima na ovom prekrasnom forumu,

poz. :respekt:
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Naravno, očekujemo specijalnu epizodu Vidre u trajanju od bar tri sata :p šalim se, ne mora tri sata, ali valjalo bi propratiti to na radiju. Ali bi bilo lepo da organizujemo i neko druženje, koncert, nagradnu igru... štagod, samo da obeležimo deset godina postojanja :) da radimo majice i nalepnice, da oblepimo celu ex-YU porukama da hoćemo legalizaciju :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Vjerujte mi ljudi kad sam pre neki dan kontao da nekom od moderatora posaljem privatnu poruku da se raspitam za datum nastanka vutra foruma. :dada
Ali najozbiljnije... Kao da mi neko procita misli. Cak sam planirao otvoriti temu. (naravno uz konsultacije moderatora jer da nema neki razlog ta bi tema vec postojala)
Ovo se slazem za posebnu rodjendansku emisiju,kad vec imamo i radio dovoljan je razlog za to.
Vidra je subotom,a rodjendan pada u ponedeljak,tako da cemo tad imati dvije emisije u toku te sedmice. :b_jump: