Rok trajanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.07.2014
13
9
3
Da li neko moze da mi kaze, nasla sam travu staru 15 godina u kutije od caja, kazu da je jos iz 90-ih...da li to i dalje ima dejsta? Izgledalo je presuseno i raspadalo se i izgleda kao da je lisce ?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
zanima me da li je moguce da to moze i dalje da ima thc u sebi?
na to ti niko ovde ne moze odgovoriti, ako si citala postove u topicima gde si postavila pitanje videla si da niko nije imao iskustva sa travom odlezanom vise od godinu dana, mozda je neko i motao stariju, ali sigurno ne vise od dve godine, odgovor na to pitanje mozes naci samo ako odresis kesu i nadjes neku laboratoriju koja ce uraditi test.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
jedared sam pronašao nešto slično,doduše ne toliko staro ... ali je bilo bez boje,mirisa,ničega
jako sam se iznenadio kad sam to zapalio
možda je i to tvoje slično,probaj zapaliti pa nam reci
 
02.07.2014
13
9
3
Zapalila sam ... ali sta da ti kazem, mislim da nije nista radilo, ali drugari kazu da ih je malo ipak pecnulo nesto..sad da li je to bila cigara ili to ja ne znam
Trebalo bi sve odjednom da zapalimo da bi znali, ali ja mislim da to sadrzi neki mali postotak thc i da ne vredi vise ni za pusiti, da je izlapelo za te godine
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Nije caaj, bilo je prepuno semenki... ali nije imalo ni miris ni nista... bas je bilo suvo i nikakvo, zanima me da li je moguce da to moze i dalje da ima thc u sebi?
:ljubav::ljubav: :)
onda baci svinjama i to je to :)
svinje su to same uzele, to i jeste njen problem...nece morati sama da trazi labaratoriju da se proveri....:(

i jel bi imalo smisla posaditi te semenke? jel bi uspele da proklijaju posle 20 god u kutiji?
(izvinite sto pisem post za postom bez edita )
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
chilove japanke su 11 godina stare bile tako da ako su bile na suhom i tamnom zasto ne.a i ne znam sto pitas to kao da ces potrosit para i energije da ih proklijas pa se bojis probat.stavis u papir i zaboravis na tjedan dana pa sta bude bude