Root pouch.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
Ispricavam se administratorima sto otvaram novu temu, al ipak moram, trazio sam svakako po forumu u vezi ovoga al nema bas previse o tome. Uglavnom, zanima me jel itko imao iskustva sa root pouchom u outdooru i ako je gdje ih ima kupiti
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
naravno da postoji google,trazio sam svugdje okvirno trebaju mi ti potovi od 15 gal ili 20,jer mi se pare skroz uredni i dobra stvar kod njih je sto pruzaju dovoljno kisika korjenju što znaci veca biljka i bolji urod :D ali di god bi zelio narucit ne dostavljaju u hrvatsku :S
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
pa..jucher ili prekjucher sam naletila bash ovdje na linkn koji je Cill stavio..a mislim da je bio link za jednog od sponzora foruma..i..sve mi se chini da sam upravona toj stranici nashla root poucheve ( sjecham se da je bilo onih od 16 litara i josh jedan vechi...ali...nisam sigurna da ima od 15-20gal ( to je oko 55litara i oko 75litara cca )...i sumnjam da chesh nachi toliko velike kod nas...
nashla sam od 7gal (26,5lit.) kod nas....ali morash progooglati.
hebiga..pokzshaj upisati : root pouch shop.hr :)
ili rout pouch shop-zemlja iz koje jesi

edit:
vrag mi nije dao mira ( znam da sam ih vidjela na stranici sponzora )
http://www.headshop-hr.com/onama/
trenutno imaju radove na samoj stranici pa nisu vidjljivi svi proizvodi...trebash nazvati i vidjeti imaju li josh root poucheve i u kojim velichinama.
 
Poslednja izmena:

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
Evo naisa san na nesto slicno, nije orginal root pouch al koga boli k*** izgleda kao super stvar: ebay ( Round fabric pots Plant pouch Smart root container Felt grow bag Aeration Pot ) u trazilicu s ovim ako isto netko trazi i dostupne su razne velicine, cak su i cijene prihvatljive. Pozz ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crta_Belog
16.01.2016
113
70
28
35
Pozz ekipa zanima me dali se moze napravit pot od jute. Sive je boje paneznam ako bi prolazilo malo svjetlosti kroz nju i dali bi smetalo korjenu. Hvala

Ovako npr
received_1612600895435611.jpeg
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Da li pri zalijevanju višak vode procuri najnormalnije kroz taj root pouch?
...uzeo bi to sad za indoor pa me zanima :)
 
Poslednja izmena: