Rototom sunsplash

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
mah..imas takvih reagge koncerta svake trece veceri u Aquariusu u Zagrebu.

btw.evo samo da najavim purgerima ako netko slusa Ajs Nigrutina vjerojatno ce ovaj petak doc u Funk na spanskom.od mog frenda buraz radio beatove il sta vec za njegove pjesme pa se nesto dogovorilo.jos javim jel to sigurno!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
malo si promašijo-bilo bi to cool da je tamo svaki tjedan extra dešavanje

ja bas nisam neki extra fun reggae mjuze ali sam u okruženju ljudi koju "dišu" zanj
sto se tiče reggae scene-ono sto valja bilo je zimus u SKUC PAUK na ZAGREB WINTER REGGAE ..:misty in roots,... to sam posetijo

sto se tiče sunsplasha -to je jedan najačih reegae festivala u Europi -ima još u Nl i Francuskoj od jačih-tu se polako završava od velikih dogadjanja
ima takodje u Slovenji Soča Riversplash reggae festival koji takodje počinje 04.07 i traje do 08.07

pozdrav
 
04.06.2006
38
0
0
verujem da vas od rototom sunsplasha najvise zanima marihuana :) tamo se pusi sasvim bezbedno i svuda, u kampu, ispred wca, u svim kaficima, na ulici, na main stageu i dancehall stageu, naravno, ma svuda moze da se sprzi joint!!! i niko ne kontrolise iako sam od obezbedjenja cula da ima dosta italijana u civilu, mada nisam cula da bi ikoga cimali osim dilera i svih koji imaju poslova sa kokainom, heroinom i tako to. da, i to postoji tamo, uzas!!!! diluju u glavnom senegalcani i gambijci pa cak i koji italijan. sa crnica tesko da ces se dogovoriti za pristojnu cenu, cena zavisi od mnogo stvari a u glavnom gledaju da te zajebu, kod njih je sve "na oko", kada vide vagu pobegnu...italijani diluju hasis, sa njima je vec moguce uspostaviti normalan odnos, u svim pogledima.
iskreno, meni ta preterano napusena i odvaljena scena i nije nesto wooow, dosta ljudi tamo i nije zbog reggae koncerata i muzike nego eto, tek tako jer je sve slobodno! definitivno to nije cilj festivala!!!! svima je dovoljeno da uzivaju ali na nacin da ne ugrozavaju druge! ovo je vec treca godina od kako posecujem taj festival, upoznala sam mnogo ljudi, sa nekima se vidjamo svake godine i najiskrenije receno, od svih tamo, bar koliko sam ja primetila, jamajcani i clanovi rastafarijanskih komuna najmanje puse (sto ne znaci da je to malo ali...neki stvarno preteruju)...
imaju i nekoliko grow shopa tamo ali retki su oni koji znaju nesto vise o svemu tome, mislim da su svi u fazanu "ajde da pusimo, nije vazno sta"...crnci umesto "white widow" prodaju "wild window" i tako... sve je to nekako izgubilo primaran znacaj neke svete biljke...
money, money and the woman is the root of all evil.... :)