Royal AK automatic by MedicalProof

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nema potrebe da brojis litre, to ce se menjati kako biljka raste. zali, pusti da iscuri, sacekaj da malo zemlja povuce iz podloska pa prospi ostatak vode i ne diraj par dana, kad vidis da je posuda znatno olaksala kada je dignes zalijes ponovo na isti nacin. nista komplikovano, nista na tacne litre, nista na konkretan tajming, pratis biljku i prilagodis ucestalost zalivanja trenutnoj potrebi svake pojedinacne biljke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman and Bizzzo

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Evo imam jako losu vjest , jucer sam otiso na fax na ispit jutros se vratio kuci nema biljke , stari ceka u dnevnom boravku reko ja garant je on sidem dole pita stari sta je ono na terasi ja reko biljka gdje si je stavio ? Kaze on da je bacio u smece ja trk vani pdegledo svaki kontenjer al nisam uspio nac nigdje bice da su smetlari praznili ujutro prije nego ja doso kuci.
Jako mi je zao da se to desilo i da sam gnjavio vas dobre ljude i na kraju nista od svega toga.
Htjeo bi se zahvaliti svima koji ste mi davali korisne savjete i koji ste mi htjeli pomoc da privedem dnevnik kraju. Naj ise bi se zahvalio strpljivom Stipi kojeg sam danima gnjavio prije otvaranja dnevnika. Najdraze bi mi bilo da se to nije desilo i da vam se svima mogu nekako oduziti ali jbg sta je tu je.
Power sto se mene tice mozes staviti u nezavrsene dnevnike jer nemam uvjete za nastaviti ovo sa novim sjemenom.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Ljudi hvala vam puno , jos jednom se ispricavam svima koje sam gnjavio inace ne volim tako kada nesto zapocnem ne zavrsiti ali eto tako je ispalo spletom okolnosti i stvarno mi je zao nadam se da cu drugi puta imati vise srece.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Pljaffff .....Ovo sad pročitah... kakvo njesra :oops: Žao mi je Medikalni, zaista jeste.... ali sam tek sada srećan što imam babu legendu :D A i ne mogu da shvatim da sadite Na gajbi, a poznat vam je stav svih matoraca na Balkanu :whato:: Šta, kao neće prepoznati biljku.... pa niko nije lud, ovo je 21 century, sve se vidi i sve se zna! Grower mora da postupa suprotno, ništa se ne vidi, i niko ne zna... Medikalni, potrudi se da obnoviš grow, negdje u divljini... Srećno:wave:
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Da jbg , dogovorio sam se sa starom posto ja i ona budemo na gornjem katu , stari bude dole i ovo mu je drugi put u 5 godina da je otiso na terasu jednom prije 3 godine i jednom evo prije koji dan mrzi ga da hoda po stepenicama. Staroj sam uvalio film od Ricka Simpsona pa je ok sa tim al stari je stari nemos njemu objasnit , ali upravu je gajba je na njegovo ime ne na moje . Nije da sam mislio da ne prepozna biljku nego sam mislio da ako nije bio na terasi 3 godine da nece bar 3 mjeseca al eto skupio on snage da nesto "pogleda" . Vise srece drugi put , mozda opet grunem na terasu nece valjda dva put u godinu dana da se penje hahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja