Royal AK automatic by MedicalProof

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Da ja idem po sredini okolo biljke meni su rubovi suhi , promjenit cu taktiku , hvala na odgovoru :)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pravi te od muve slona... kakvo dnevno zalivanje,sunce i koji matrag... kakva strana,ugao i sta vec... biljka kad je zedna daj joj vode,kao i kod svega ostalog,pa bio to paradaiz,paprika ili krastavac... vecernji sati,zalivanje (pozeljno) a moze i rano jutro... ja kad zalivam ja i njih kupam... bez cimanja samo... 20150507_105356.jpg evo i slikovito,jel joj fali nesto osim muzike?! Rlx i samo cepaj ;)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
jel joj fali nesto osim muzike
Ne hvali joj ništa... ali on nema biljku već biljčicu, i nije mu u zemlji već u saksiji. Ne možeš da uporedjuješ situacije, a čovjek lijepo kaže da nema nikakvog iskustva... čitaj pažljivo šta mu je ko rekao kada dobiješ želju da dopunjaš nekoga ;) Ti ili si zaista lud ili se praviš lud :p Ne unosi zabunu čoeku....

@MedicalProof Brate, za početak radi kako sam ti rekao... A kada ti biljčica bude ovakva kao u Ludog, onda ide druga pjesma... posebno ako se predomisliš pa je poneseš negdje u prirodu, direkt u zemlju ;)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Samo cu se nadovezat,imam 6 biljki stare 5 dana u casice 0.2ml nalaze se u box trenutno,kad se zalevaju svaka dobija kupanje... a coveku sam samo pojednostavijo,da se ne bi cimao toliko... a bratr paranoja ti sto se nalazis svugde prozvan ili sta vec,ja sta cu,to nije moj prob... iskreno drag si mi i fin si momak... nznm cemu ovo da me prozivas,al ajde budi mi dobar ;) Medical pratim tvoj dnevnik i zelim ti puno srece u growu,IZVINI na offtopic... peace
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
:) Čuš fin sam momak.... ja sam skot i po :) GAD....
Samo savjetujem da se u preporukama i savjetima ide do kraja... da se ne ostavljaju eventualne nedoumice kod momka koji je i sam naglasio da nikada nije ni paradajz uzgojio ;) Ti očigledno imaš iskustva, on nema! Tarzan mu je naglasio da pazi koliko zalijeva u saksijice dok su vrući dani,jer mu se može korijen skuvati... što je dobar savjet. Eto,pojašnjeno je sve.... a ne osjećam se prozvanim, već osjećam potrebu da Medicalu ne ostavim prostora za sumnju i eventualni zaheb.... i ti si meni drag, fin nijesi jer imaš ovu avetnu sliku :p xaxax :D Al ko zna šta život nosi, možda navratim jednog dana na tvoju farmu :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
LOoD nebih se slozio mislim da je svaka stavka jako bitna i mislim da je tarzan to ljepo objasnio i kao iskusnog clana i clana koji je pridonio ljepih informacija za pocetnike kao naprimjer vodic za outdoor uzgoj mislim da cu se sloziti sa njim :) Nemoj da se uvrjedis cjenim i tvoje misljenje i volim rasprave ali kada neko iznese argumente kao sto si ti napravio :) . nemoj da mi diras brata paranoju cojek je pedantan samo , a paranoja nemoj da mi prozivas LOoD og ahahahaaha .
Evo i slika jedna da ne spamamo toliko od danas me ceka jako puno ovakvih suncanih dana tako da sam zadovoljan za pocetak , jos koji dan ponoci unutra pa nakon toga ce bit samo na terasi . Pis
 

Prilozi

  • Fotografija-0045.jpg
    Fotografija-0045.jpg
    601,7 KB · Pregleda: 36

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Cao vutroljupci evo mali update dnevnika , citam po forumu teme pa mi neda vrag mira a da nesto ne napisem .
Mislim da je biljka super sretna na balkonu svaki dan mi izgleda nekako sira u listovima , mozda se je i mrvicu izduzila planiram pustit jos mozda cca tjedan dana pa onda natrpat ostatak zemlje do pocetka prvih listova .
Ima 9 sati direktnog sunca od 11 do 20 , i cini mi se da joj je sasvim dovoljno .
Navecer je jos u jek pokraj kreveta u sobi za koji dan planiram stalno pustit vani .
Ovo je 9-ti dan od kada sam sjemenku stavio u zemlju , planiram jos cca 2 tjedna zaljevati samo sa vodom pa nakon toga poceti gnojiti .
 

Prilozi

  • Fotografija-0060.jpg
    Fotografija-0060.jpg
    526,6 KB · Pregleda: 40

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da nije mali za 10 dana starosti? nemoj se osetiti prozvano :D ja imam taj trip jer se i moja tri "muce" sa rastom, a par dana su stariji, mislio sam da autosi brze rastu ovako se bojim sta ce biti.
da se neko iskusan sa automaticima ubaci?
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Ja se nadam da nije :) tri dana je trebalo da uopce izade iz zemlje znaci racunaj da je to 7 dana neznam dali se ti dani dok je pod zemljom racunaju :)
Mislim da je ok al vidit cemo mozda se javi neko iskusniji Power ili Stipe ako uhvate vremena .
Ne osjecam se prozvano nemas brige drug svaki komentar i kritika su dobrodosli :)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ne zovem se Stipe i nijesam Moćan, ali ti biljka napreduje prema planu i programu ;)
I vidiš li da ti je gore Cill udario like... da ima nešto zabrinjavajuće on bi ti rekao, ne bi odobravao :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Evo upravo se ulogirao kad sam vidio like od Cilla laknulo mi a koliko se sjecam citao sam njegove dnevnike i mislim da je radio dosta sa automatic sortama :)
Hvala Dzparanoja i hvala i drugim clanovima koji komentarisu i pokusavaju pomoci , cjenim to :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Jos cekam da Power baci like i mogu ic spavat hahahahaa :)





* * *
ne treba citat kada odgovaras prvi, odmah nakon posta
pwrsd
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Danasnji update dnevnika , ljepotica svaki dan napreduje danas sam nadolio zemlje do prvih listova i zalio za sada jos uvjek zaljevam svaki dan cca 3 deca , od sljedeceg tjedna bi povecao na pola litre pa zalio svaki drugi dan i tako bi postepeno povecavao . Molio bih ako mi netko od iskusnih moze reci dali je to ok , jer sada kada god sam zaljevao ujutro zemlja nikada nije bila totalno suha .
28.05. biti ce 4 tjedna tada bih poceo gnojiti sa plantelom cvjet stavio bi pola doze u 1l vode pa bi pojacao zaljevanje na 1l u cca 3-4 dana dok se zemlja ne osusi pa bi tako gnojio svako 3-ce zaljevanje , i polako bi pojacao na punu dozu .
Strah me toga dali je puno 1l vode buduci da imam potove od 7 l , da joj ne bude previse vode .
 

Prilozi

  • Fotografija-0062.jpg
    Fotografija-0062.jpg
    582,8 KB · Pregleda: 33
  • Fotografija-0063.jpg
    Fotografija-0063.jpg
    508 KB · Pregleda: 33
  • Fotografija-0064.jpg
    Fotografija-0064.jpg
    604,4 KB · Pregleda: 33

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.428
30.014
2.718
twitch.tv
Gdje si molim te vidio da se voda daje svaki dan? Ako imas 20 litara zemlje. Zalij danas sa 4 ili 5 litara vode da se kompletna zamlja u tegli dobro namoci. Korjen na toj biljci je dosao do dna sigurno. Digni teglu sa zemljom prije zaljevanja i digni je nakon. Pustis 3 dana i probas koliko je tegla teska. Ako je blizu ili slicno, zalijevas opet. Na 20 litara bi rekao 3 ili 4 litre. Bitno da procuri dole litra cca ( kako se se opet sva zemlja namocila). U ovom procesu ces doci do intervala zaljevanja. Kani se babskih prica i procitaj neke zavrsene dnevnike uzgoja. U svakom od njih mozes vidjeti kako se i kada zalijevaju biljke ;)

edit: na 7 litara 2 litre ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Citao sam stvarno puno ali nisam bas uspio naci koliko kolicinski vode ide a i razlika je u potovima a i dosta outdora je zakopano u prirodu ne u saksije. Mislio sam da je ok svaki dan tako pomalo davati dok je biljka jos mala pa poslje povecat ali ocito grijesim u postupku .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
daj brate zali tako da lepo procuri dole, ako imas posudu ispod sacekaj po sata da zemlja povuce vodu ako treba, digni onda posudu i oseti tezinu. ne diraj je bar 3 dana pa onda ponovo digni posudu i vidi tezinu. ako ne osetis razliku ne znam kako da ti pomognem. uvek postoji opcija da ne zalivas dok biljke ne spusti listove i kaze ti da je zedna. nema pravila sa koliko vode zalivas koliko litara zemlje, em nema svako istu zemlju em biljka raste i sa rastom povecava potrebu za vodom. to moras sam da osetis, kada je zemlja suva i kada je biljka zedna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r and Bizzzo

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
35
Hvala PowerSeed tako cu i radit da se ne jebem svaki dan ovako , i hvala i Bizzi takoder . Sutra cu joj grunut litru , dvije vode pa nek pije :)