Royal Creamatic, RQS, CFL by Raconja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Palo mi napamet, jel bi imalo smisla čupkati jaja i otvarati pincetom? Onda bi mi lako bilo skupiti polen direktno u staklenku. A čisto informativno koliko treba još da se počne "prazniti"?
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ajahhaahahajahahahaaj
Koji si kralj :D kakvo cupkanje pincetom :D :D jok uzmi autobus,pa je pregazi,tako odmah izbaci polen :D sta kako ces,stavis neku podlogu oko biljke... karton neki,kad sazrene onda polen krene padat,to sakupis i veselo,zaigras... ili kako vec odlucis sakupljat... uprosti malo,opusteno samo...
I da sta mislis da krenes koristit malo trazilicu,kucas sta te zanima i imas slikovito prikazano i pojasnjeno od A do Ž ;) ne budi nestrpljiv :) polako samo disi punim plucima :D ...
Hehe sretno dalje,pratim :)
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
:lol::clap:::lol:E jesi me nasmijao.
Svakakve meni ideje padaju napamet:fuck::upiii::lol:
Nek nitko ne zamjeri, nije da ne čitam al bi volio imati u dnevniku kad prvi puta radim. Ma čudo je pitanja kad se novo uči, još se ja i suzdržavam;).
Još jednom hvala i ostajte mi dobri i veseli:thumb:.
 

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
Ja im pokidam cvjetove kad se počmu otvarati i stavim ih na papir da se malo prosuše, za dan dva uklonim biljnu masu, karticom sastružem pelud, spakiram u vrećicu i stavim u neku kutijicu od tableta koja ima one kuglice za izvlačenje vlage.
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo i rezultata ove avanture. Nije puno al je od srca.;) IMAG1670.jpg
Nakon pokušaja po uputstvu kolege @i33i palo mi napamet da ostale grane samo polomim prema unutra IMAG1671.jpg (slikano poslije jer sam zaboravio prije:joint2:).
A sad još jedno pitanje ako bude voljnih da me nauče;). Jel bi mogao ja sad oprašiti samo jedan cvijet od WW(GHS) a da ne riskiram nikakve probleme sa ostatkom u boxu? Mislio sam neki mali niži vrh pa da dobijem neku kombinaciju. Nešto sam čitao o tome al nikad dosta čitanja, a vama vjerujem više nego ženi:thumb:. A i bilo bi dobro za dnevnik koji eto ipak ima kraj i možda da moderi ubace mudonja u naziv da se zna:D:D:D.
Veliko hvala svima koji su pratili i pomagali.
Ostajte mi dobri i veseli.:thumb:
 

Prilozi

  • IMAG1669.jpg
    IMAG1669.jpg
    227,5 KB · Pregleda: 31
  • IMAG1668.jpg
    IMAG1668.jpg
    200,6 KB · Pregleda: 28

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
Malo peludi (ali stvarno malo) pokupi sa šatpićem za uši ili nekim malim kistom za vodene bojice i namaži na vrhić koji želiš oprašiti, najbolje nakon zaljevanja da je nemoraš dirati par sljedećih dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja and L0oD

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Da da jako malo, al za prvi puta ja sretan.
Fala puno tako sam nekako i mislio. Bitno mi je da ne ugrozim ostatak u boxu.
A koliko dugo može polen stajati?