Royal dwarf RQS 60W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Alex Berenson is a former reporter for The New York Times and the author of several thriller novels and a book on corporate financial filings. His new book “Tell Your Children: The Truth About Marijuana, Mental Illness, and Violence” is available now via Amazon. Dr. Michael Hart is the founder and medical director of Ready To Go clinic, a medical cannabis clinic in London, Ontario, Canada.
Rasprava o konoplji kod J. Rogana. JRE 1246.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, biljka je na sušenju, fan listovi idu u kompost, ostalo lišće osušim i pomiješam s duhanom, od stabla se može napraviti mala led noćna lampa, kada se osuši izvagati ću kuhinjskom vagom. I smoke report. 48 dana do cvijetanja i 46 dana cvjetanja, sveukupno 94 dana. Na stranicama RQS( ili leafy) piše da je najveća koncentracija thc kada je pola prozirnih i pola mliječnih trihoma. Probao sam, dobra mi je, dobro djeluje s tim da sam probao najniže vrhiće. DSC00594.JPG DSC00595.JPG DSC00596.JPG DSC00597.JPG DSC00599.JPG
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, čim sam maknuo cvjetove s grana brže se suši pa sam stoga stavio u tegle da mi se ne presuši. 146-84=62 grama cvjetova,plus što sam popušio za probu. DSC00618.JPG DSC00619.JPG DSC00620.JPG

Cvjetovi na dodir i miris je na bazi citrusa (skangast miris), pri pušenju osjetim slatku notu sa "hašastim" okusom i nakon pušenja slatkas okus u ustima.Dim je blag, ne grebe grlo dapače zbog arome mi je dwarf odličan. Nakon 15-tak min. nakon popušenog jointa kreće dizanje, udara u glavu, iako imam osjećaj da su mi oči kao u sove preporučio bih kape za oči. Sativa dominant biljka pa bi je preporučio preko dana za druženja, roštilje, općenito za socijalne aktivnosti.Ja osobno zapalim pa uređujem voćnjak ili kosim travu ili kakav hobi. Ako previše povučem i krenem gledati film nema sjedenja, moram se kretati dok malo ne popusti. Spomenuo sam roštilj jer gladan sam kao vuk nakon dwarfa, (dobar mi je za apetit, ) sve trpam u sebe pogotovo navečer. Iako dwarf ima mali postotak cbd-a zaspim bez problema, većinom zapalim nakon posla pa moram uzeti u obzir i umor. Ja bi dwarf preporučio zbog druženja (pogotovo u prirodi), arome, mirisa . Nadam se da će nekome ovaj dnevnik pomoći pri odabiru, prvi dnevnik koji nije idealan al se učim.Zahvaljujem se administratorima, administratoru koji će staviti ovaj dnevnik u završene, zahvaljujem se vutra forumu na znanju i mogućnosti da odradim i pokažem svoj dnevnik.Hvala.:vutra::respect:.