Royal dwarf RQS 60W

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

California Sunshinee

Aktivan Član
15.04.2017
361
847
93
Haha na tutu :thumb: Zavisi kako koja biljka, ne reaguju sve isto na stres. However, taj nacin je i kompliciran, ona jadna sva mrsava tek udahnula koji foton zivota a ja je vec rezem, malo je falilo i da stablo slomim :zvizd:
Svako ima svoj nacin growa, ja samo kazem kako je meni bilo i dovoljno da nikad vise to ne napravim. :)

1310

Prijatelj Foruma
14.04.2014
3.409
12.222
398
Pope, mashala!
Tehnomanijak, moze::ludak:: ajme filtera, i za spavanac postoji, lega to treba malo pogruntati, super rjesenje za cob ili traku viska! - estonac prodaje cobove po 5 kom. ali su povoljni i stizu s avio postom za 3 dana bez carine, postarina uracunata...
Ajme drajvera! Vele strujici da jeftiniji MW napajanja traju po 20ak godina,isplativa investicija a ljepo ih je vidjet, palac gore!
Luster super, ref da ili ne ovisi o prostoru, visini ponajvise! Vutrametar , kako si krenuo to bi ti svakako savjetovao, sve se vidi pa i dal je svjetlo bolje rasporedeno sa ili bez optike. ( sjetih se pante, od njega sam iskamcio luksmetar, takvom poznavaocu biljke i growanja aparatura stvarno netreba, tnx @Pantagan to mi je glavni alat )
Puno rijeci.
Sretan grow , pratim s velikim interesom ::listomahanje::

OP
OP
shaolin monk

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
439
2.869
143
Pozdrav, za spavanje samo far red na alu okviru i to ću samo u cvjetanju paliti po 10-tak minuta
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
, photo red prvi put koristim pa ćemo vidjeti, ako sada maknem reflektor morao bi cijelu konstrukciju nosača za filter mijenjati tako da ću ostaviti.Vutrametar će jednom doći na red, za sada znam podatke s
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
. Zapalio pa malo trokiram ::lulamira::.

OP
OP
shaolin monk

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
439
2.869
143
Pozdrav, manje od 1 litre vode zalio na 18 L zemlje, slažem se što manje vode na početku.

California Sunshinee

Aktivan Član
15.04.2017
361
847
93
Ne kontam bro zasto je sad savijas kada nema niti jedne grane na vidiku :) To mozda da joj kicmu malo ispresavijaš da ne bude kruta? :p
A i divim ti se jer imas hrabrosti vako malu je savijati... pusti je nek se oporavi od ovog hard stresa super topinga, pa je onda savijaj. Ali eto.. ti znas sta radiš ::listomahanje::

California Sunshinee

Aktivan Član
15.04.2017
361
847
93
Ma ne sumnjam ja u tvoje sposobnosti growa a ni treninga. ::volimj:: Nego malo mi nema logike :zvizd: savijati je a nema ni jednu postenu granu, nema.. jer si ih odrezo logicno :)
Hajde nek je sretno dalje i da bude kako si zamislio.

OP
OP
shaolin monk

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
439
2.869
143
Zbog struje, kod mene preko zime po par dana je nema. Jedino da si kupim agregat za struju.

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
4.857
18.726
398
6
Jammu
www.vutra.org
Uh par dana jbt,to je onda druga stvar a agregat bi svakako uzeo ne samo radi growa vec i radi drugih stvari.
Mislim da se za nekih 50tak eura nadjes manji agregat koji ti bez problema tjero taj mali box...

Poslednja izmena: