Royal dwarf RQS 60W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2017
364
1.060
143
Haha na tutu :thumb: Zavisi kako koja biljka, ne reaguju sve isto na stres. However, taj nacin je i kompliciran, ona jadna sva mrsava tek udahnula koji foton zivota a ja je vec rezem, malo je falilo i da stablo slomim :zvizd:
Svako ima svoj nacin growa, ja samo kazem kako je meni bilo i dovoljno da nikad vise to ne napravim. :)
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Pope, mashala!
Tehnomanijak, moze::ludak:: ajme filtera, i za spavanac postoji, lega to treba malo pogruntati, super rjesenje za cob ili traku viska! - estonac prodaje cobove po 5 kom. ali su povoljni i stizu s avio postom za 3 dana bez carine, postarina uracunata...
Ajme drajvera! Vele strujici da jeftiniji MW napajanja traju po 20ak godina,isplativa investicija a ljepo ih je vidjet, palac gore!
Luster super, ref da ili ne ovisi o prostoru, visini ponajvise! Vutrametar , kako si krenuo to bi ti svakako savjetovao, sve se vidi pa i dal je svjetlo bolje rasporedeno sa ili bez optike. ( sjetih se pante, od njega sam iskamcio luksmetar, takvom poznavaocu biljke i growanja aparatura stvarno netreba, tnx @Pantagan to mi je glavni alat )
Puno rijeci.
Sretan grow , pratim s velikim interesom ::listomahanje::
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233