Royal dwarf RQS 60W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, 40 dan cvjetanja, temp.dan- 23-25, noć-20-21, vlaga 30-40%, zadnje zalijevanje 5ml pl.cvet i 2 ml pl.list u 1 L vode, 5ml BB Top Max na 1L vode i 1L čiste vode.
Idući tjedan ću isprati zemlju, pošto nemam melase ubaciću nakon ispiranja top max.39 dana vegetacije, 9 dana prije supertopiranja, 48 dana i 50-tak dana cvjetanja,
sveukupno grow će trajati oko 100 dana. Inače berem biljku kada je thc na vrhuncu (čim vidim 10-tak% amber trihoma berem,probam pa vidim dali mi odgovara).
Sinoć probao mali vrhić, nije još za konzumiranje ali nisam mogao pratiti emisiju peti dan :D. Dwarf će biti odličan za proljetne radove :) .
DSC00544.JPG DSC00545.JPG DSC00547.JPG
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, slikano u mraku, još par dana pa će berba :). U ovome growu najpametnija stvar koju sam napravio je driver spojen s potenciometrom. Mogućnost reguliranja svjetla, što se same biljke tiče uvijek može bolje al s obzirom na potrošnju struje ja sam zadovoljan, bio sam zadovoljan i s prvom biljkom koju sam uzgojio a imala je možda 20-tak grama. Bitno je da voliš što radiš a rezultat će doći s praksom :). I photo red je dobro što sam instalirao. Za far red nisam vidio bitan učinak u ovome grow-u. DSC00556.JPG DSC00557.JPG
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, svo znanje (od box-a, rasvjete, tehnike uzgoja, gnojenja) sam pronašao na ovome forumu. S tehničke strane znao sam da si mogu uzgojiti jednu biljku ali s druge strane bilo me strah da svo to znanje neću prikazati kako treba. Bilo je problema i s temp. i s gnojenjem ali sada imam podlogu za daljnji razvoj stoga hvala
:vutra: .
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
dwarf.png Kod mene u boxu je 50-tak cm sa supertopiranjem, čak i nije 60w, samo par dana sam držao pri 60 w, 55-50w na 30-tak cm razdaljine. Količinski neću dobiti puno al što se mirisa i arome tiče da je legalno ja bi si manju njivu posijao :D. Miris i aroma su mi odlični s tim da sadim po jednu biljku pa će mi trebati vremena da razne vrste isprobam.
 
15.04.2017
364
1.060
143
Ja iskreno vjerujem da mozes i vise nabrati od 20 tak g sa ovim svjetlom... Kolko sam uspio procitat ovo je cob? A gledo sam da sa cobom ide i dupla kolicina.. ima po yt klipova od nekih proizvodjaca. Ako ne dupla bar 50..
Ali opet ovisi tu puno faktora. Koji strejn, kolka vega, koliko hrane i ostali uslovi.. nekad kontamo dosta hrane, a ona moze pojest duplo vise od toga.
I ako izbiju spicevi listova kao znak 'previse hrane' to ne mora da znaci da ona do sljedeceg zaljevanja nece ogladniti pa mozda i duplo. A mi joj ne damo hranu nego npr zalijemo cistom vodom.

Barbarossa style: Hrani svako zaljevanje pomalo :p Vrh metoda! Svakako kolicina bude puno veca :respect:

Lijepa biljka!
Tvoja je kolko god uvijek je bolje i ljepse nego ono sa ulice. :banana_rasta::mario:::spliff:
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, kada sam kupovao cree cxb 3590 CD BIN išao sam na njihovu stranicu da vidim dali posluju s trgovinom iz koje kupujem ( zbog hrpe cob-ova na tržištu).
Zbog veličine box-a ako izvučem 50-tak grama od biljke ja sam zadovoljan, a zbog pozicije box-a mogu uzgajati i po ljetu još sam zadovoljniji :).
Kritic, biljka prije dwarfa bilo je 45-50 g. IMG_20181024_194829.jpg IMG_20181024_194852.jpg Nekada probam s ulice, da svaki dan to pušim ja ništa od posla nebi napravio, jednostavno me ruši i ništa mi se neda a kada svoju zamotam bar znam što pušim, biram kako će me pucati pri branju, biram gnojiva, biram sorte, sadite ljudi :D. Treba samo čitati, u mentorskom ili u dnevnicima može se sve saznati.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Bit ce tu jakih growova, upoznavanje sa svijetlom i cvatnja sa niskim intezitetom , brijem treba optimalu pronaci u ostalim parametrima. Regulator svijetla i ventova puno pruza, far red za spavanac kod automatika ne igra nikakvu ulogu jer autek sam zaspi na isti nacin kao i foto sa far red.
Kod mene sigurno nije skratilo cvatnju niti sam neki drugi bonus primjetio kod kriticne i mame mie. Ali lijepo svijetli, u novom growu cu far red ukljuciti nakon streca pa do kraja tokom cijelog dana i par minuta noci, trebalo bi uroditi povecanjem mase uz nesto prhkiju strukturu.
Jedan mini klijajuci boksic nasao bi mjesto u kutku, zarulja-dvije, 9/12 cob ili vec neka zezalica, ma vidis badija i njegove cijevcice! Na trosak te nagovaram al skrati vrijeme od berbe do berbe vise od cudnovatih ledica.
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, večeras ću isprati zemlju, spojeno mi je vodovodno crijevo u prostoriji gdje mi je box, malo je problem vratiti biljku u box zbog dimenzija i moram po noći jer mi cijela kuća miriši na skang kada otvorim box :). Pronašao sam Auto Gnomo, Blue monster križan s ruderalisem, naraste 50-tak cm.Indika dominant.Moram samo naručiti sjeme iz trgovine sponzora vutre. trihom.png DSC00565.JPG DSC00568.JPG DSC00576.JPG DSC00577.JPG DSC00578.JPG DSC00579.JPG
Gnomo naručen, neznam je li tko sadio na forumu.TYPE: Indica dominant Flavors: Berry, fruity, sweet Appearance: big and dense blue buds Effects: Relaxing, psychoactive Medical: Pain, depression, anxiety
 
Poslednja izmena: