Royal Gorilla RQS - 200W LED - Organic - Soil - by Đorđe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Đorđe frend,šteta kaj nisi flush odradio,bez obzira na bio gnojiva,no dobro,ispalo odlično i ovak,50-tka nije za bacit.. Čestitke i uživaj!! :respect: :D:joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
vozdra narode, dan broj 38
prvo da se zahvalim ekipi na podrsci, lijepim rijecima i savjetima @Ivan78 @1310 @vladomar @gica-prasica @Hammer 2 +5 bombi @Himalaya @Zelenko63 @bigeskalibur @Tem@ @Evgenije @Atox
EKIPA MOJA HVALA VAM SVIMA :respect::)
@samuraj - istina, imam ove sjemenke u inventaru vec godinu i nesto a nikako da je probam, evo sad cu i znati zasto je razvikana :)
@reaktor - hehe kolega pazi samo da nisi preblizu zavjese da ti ne odu oci... :D
@Zodra - situacija je zasad ok, i stvarno se cini kao otporan strain ali moram dobro paziti jer sam vidio po komentarima od drugih da je znala plijesan napast, doduse nije od RQS-a ali svejedno, pripazit cu malo na to.
UPDATE 2
::listomahanje::
kad sam se vratio s odmora, imao sam i sta za vidit. biljka je stvarno gorila, toliko je buknula da je skoro svjetlo dirala, i doslo je do malog lightburna na nekim listovima, sad je OK jer sam obavio LST + lollipop. ali bogme moglo bi biti problema sa visinom ako bude jak stretch. morat cu cropping vjerojatno, ali otom potom. jbg nisam slikao biljku kad sam tek dosao nego nakon operacija
Pogledajte prilog 271311
svjetlo sam pojacao na 131W i to ce biti konacno za vegetaciju; rezim svjetla stavio na 16/8 + pojacao sam ventilaciju na max. da mi se smanji vlaga, da usporim rast biljke. stvarno nisam ocekivao da ce ovako buknut. temp je bila 17-26 a vlaga 55-65% a sad kad sam pojacao ventilaciju vlaga ne ide preko 50% i temp preko 25.
Pogledajte prilog 271312
Pogledajte prilog 271313
Pogledajte prilog 271314
Pogledajte prilog 271315
sad je zaljevanje na 4 litre + malo root juice-a
ako netko ima mogucnost probat ovaj strain u outdoor-u svakako bi preporucio, vec sad je dvaput deblja od WW!
eto toliko od mene, do sljedeceg update-a stay smokin' :D
vaš Đorđe
:rolleyes:
Bravo majstore
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić