Royal Gorilla RQS - 200W LED - Organic - Soil - by Đorđe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
Ime vašeg dnevnika: Royal Gorilla RQS - 200W LED - Organic - Soil - by Đorđe

Datum nicanja sjemenke: 07.03.2019

Početak vegetacije: 08.03.2019

Breeder: Royal Queen Seeds

Strain: Royal Gorilla

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, High Stress Training, Topping

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): max 130

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 200

Nutrijenti: Biobizz: grow, bloom, topmax, root, heaven, alg-a-mic

Ostala oprema: Mylar diamond, PC vent x7

Dodatne informacije: Box: 70x50x110
Zemlja: Biobizz All-Mix cca 30kg
Nadopunjeno zemljom nakon kratke vegetacije; izduzila se
Ventilacija trenutno samo jedna strana, 3x PC venta; da bude vise vlage
Folijarno zalijevanje u nekoliko navrata
Prvih 2 tjedna je bila pod 62W; trenutno je 104W; ako bude bilo potrebe povecat cu na max 130W
Dodatan trening ce biti lolipop

Slike boxa: 1.jpg
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Kod mene se svaka mala biljka izduži, zato klijanje odradim u maloj tegli 0,3-0,5 i kad korjenje probije i lišče preraste opseg tegle presadim i zakopam dugu stabljiku, nakon toga izduživanja više nema.
Mala je za dva tjedna, svijetlo ti je predaleko. Za tako malu biljku 25w sasvim dovoljno. Spustaj panelce i promatraj, ako joj je svijetlo prejako micat če se u stranu kako bi izbjegla pržionu.
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
::listomahanje::
Vozdra narode, zbog posla nisam stigao s vremenom otvorit dnevnik ali cvjetanje i dobar dio vegetacije cemo pratit zajedno :)
idemo po danima slike; prvo je pocelo sa 62W i slabija ventilacija 9V
dan 10
11.jpg
dan 16 - tad sam dodao zemlje; zalijevanje samo puno root juice-a
111.jpg
1111.jpg
dan 20 - pojacana ventilacija s jedne strane 12V + pojacano svjetlo na 104W
11111.jpg
111111.jpg
dan 24 - topiranje
1111111.jpg
sad je pustam na miru 7 dana jer idem na odmor a dobit ce obilno zalijevanje od 4 litre s root juice-om pa kad se vratim vidit cemo sta ce bit
ispricavam se ekipa na kasnom postu! jbg nadimio sam se i jedva vidim a kamoli pisat :)
vaš Đorđe
:vutra:
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
Za primjetit je da ova royal gorilla sve razvikanija,mislim u pozitivnom tonu!Drago mi je što se vode i otvaraju dnevnici jer ovo mi danas liči kao nagovještaj obavezne"lektire".Praši kompa ide te,meni predivno izgleda a vidim da raste ko gljiva poslje kiše.Moje pohvale pozz!!!!!!!!!!!!!!!!!: D
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra narode, dan broj 38
prvo da se zahvalim ekipi na podrsci, lijepim rijecima i savjetima @Ivan78 @1310 @vladomar @gica-prasica @Hammer 2 +5 bombi @Himalaya @Zelenko63 @bigeskalibur @Tem@ @Evgenije @Atox
EKIPA MOJA HVALA VAM SVIMA :respect::)
@samuraj - istina, imam ove sjemenke u inventaru vec godinu i nesto a nikako da je probam, evo sad cu i znati zasto je razvikana :)
@reaktor - hehe kolega pazi samo da nisi preblizu zavjese da ti ne odu oci... :D
@Zodra - situacija je zasad ok, i stvarno se cini kao otporan strain ali moram dobro paziti jer sam vidio po komentarima od drugih da je znala plijesan napast, doduse nije od RQS-a ali svejedno, pripazit cu malo na to.
UPDATE 2
::listomahanje::
kad sam se vratio s odmora, imao sam i sta za vidit. biljka je stvarno gorila, toliko je buknula da je skoro svjetlo dirala, i doslo je do malog lightburna na nekim listovima, sad je OK jer sam obavio LST + lollipop. ali bogme moglo bi biti problema sa visinom ako bude jak stretch. morat cu cropping vjerojatno, ali otom potom. jbg nisam slikao biljku kad sam tek dosao nego nakon operacija
1.jpg
svjetlo sam pojacao na 131W i to ce biti konacno za vegetaciju; rezim svjetla stavio na 16/8 + pojacao sam ventilaciju na max. da mi se smanji vlaga, da usporim rast biljke. stvarno nisam ocekivao da ce ovako buknut. temp je bila 17-26 a vlaga 55-65% a sad kad sam pojacao ventilaciju vlaga ne ide preko 50% i temp preko 25.
11.jpg
111.jpg
1111.jpg
11111.jpg
sad je zaljevanje na 4 litre + malo root juice-a
ako netko ima mogucnost probat ovaj strain u outdoor-u svakako bi preporucio, vec sad je dvaput deblja od WW!
eto toliko od mene, do sljedeceg update-a stay smokin' :D
vaš Đorđe
:rolleyes: