Royal Gorilla RQS - 200W LED - Organic - Soil - by Đorđe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra narode, dan broj 56
UPDATE 3
temp i vlaga 18-29 i 40-50%
18.04. je prebaceno na 12/12 + pojacano svjetlo na 156W (dodanog samo 3000k); znaci imala je 41 dan vegetacije
dobar je stretch, nadam se da nece biti previsoko, a ako bude onda ide crop i gotovo
1.jpg
11.jpg
111.jpg
1111.jpg

01.05 je pocelo cvjetanje; tad je pao (lagani) lollipop a tjedan prije toga je dobila dozu gnojiva za cvjetanje
11111.jpg

ne usudim se vise od toga rezat grane jer je dosegla max visinu i nadam se da nece biti opekotina. a dan nakon lolija sam dodao ljuske od jajeta po zemlji, malo kalcija pa da probamo
1111111.jpg
11111111.jpg

danas sam pojacao svjetlo na max (186W); skoro sve zarulje 3000k dvije 6700k i dvije 4000k ali manje lumena. a sad krecemo u pratnju cvjetova!
::listomahanje::
to bi bilo to,
vaš Đorđe
:rolleyes:
 

Prilozi

  • 111111.jpg
    111111.jpg
    515,1 KB · Pregleda: 63

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Lijepa ti je biljka, 3000K ideala za cvatnju i taj dodatak 6500K vele sadrzi uv dio spektra , ocekivanja su velika pa Logiču nek bude i masa velika:gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
@form smrvio sam ih koliko sam mogao, ono su slike starije nekoliko dana jer nisam stigao prije ali nisam ih u prah smrvio nego samo sitno smrvljeno i do kraja growa ima poprilicno vremena pa valjda ce postepeno uzimat kalcij
@jopezg istina, ne izgleda najljepse ali iskreno bas me briga, meni je stalo samo do rezultata :D
@Himalaya mislim da pod LED svjetlom brze nestaje kalcij? ima li nesto u tome?
@1310 hvala japanac, i ja isto imam velika ocekivanja od biljke pa bumo vidli!
hvala svima ljudi, a ovaj experiment sa ljuskama je i takve naravi, probat pa vidit i onda znat bolje za sljedeci put. nisam ih smrvio u prah jer mislim da ce ovako duze "trajat" jer imam do kraja cvjetanja cca 2 mjeseca. kakogod, experiment koji me ne bi smio kostat a mogao bi poboljsat :)
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra narode, dan broj 87
hvala @vladomar i @Stanaccc !
@Zelenko63 @Himalaya hvala vam obojici, sad nakon nekog vremena vidim da nije bilo potrebe za ljuskama, osim sta je zadrzalo zemlju vlazniju ali uzalud i to kad su temperature porasle pa se susi brze
UPDATE 4
::listomahanje::
temp 33-20 vlaga niska, ne znam tocno. temperature porasle pa je i u boxu vruce
od zadnjeg puta se dogodio mali incident, najgornji kat je pukao na pola pa sam to sa trakom i zicom rijesio
1.jpg

i tjedan dana nakon toga izgledala je ovako; temperature odavno porasle
11.jpg

skroz je pobjegla u visinu iako sam napravio lagani lollipop, stvarno je biljka cudo, morao sam neke zarulje odvrnut jer je doslo do lightburna na najgornjim listovima, savijam vrhove kako ide vrijeme a popije 4l sa hranom svakih 4-5 dana, ima tu jahanja jos cca 25-30 dana
nisam imao vremena za slikanje pa sam slikao frisko
111.jpg
1111.jpg
11111.jpg
111111.jpg

to bi bilo sve,
vaš Đorđe
:vutra:
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
@Mad Rabbit hvala! bas to i ja kazem, prava gorilčina covjece, jedva sam je obuzdao :D a panel je fiksiran, cropping dolazi samo u SOS slucaju, ne zelim croppat sad jer mislim da je mrvu prekasno ali ako bude trebalo ici ce, nema druge. Al bit ce gusto kako god okrenes!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra narode
ajmo zavrsit dnevnik :)

HARVEST
gorila je skinuta nakon tocno 8 tjedana cvjetanja, bez flush-a. tjedan dana prije nego sam je skinuo, primjetio sam nametnike (spider mites), folijarno zalio sa malom dozom organickog insekticida i nije ih bilo vise. fan listovi i sve osim cvjetova je skroz oslabilo od toga ali prezivila je gorila bez nekih vecih posljedica. skinuta, osusena 14 dana i sad je u teglama nekoliko dana, a trim ide u hash. pedesetka na kraju.
II.jpg
IIIIII.jpg
III.jpg
IIII.jpg
IIIII.jpg
IIIIIII.jpg

trihomi su vecinom mlijecni, ima nesto prozirnih i malo ambera. skinuta bi gorila bila nakon devetog tjedna da nisu naletili nametnici, ovako je bilo najbolje za svih. i zahvale @Zelenko63 jer mi je dao savjet i na kraju je ispalo sve kako treba :)

SMOKE REPORT
::listomahanje::
dim 10/10 poprilicno jak i vise sativasti efekt, napravi show u glavi ali ne zaljepi za kauc, moze se svasta raditi. nekoliko ljudi je pusilo sa mnom i u vecini slucajeva baca na smijalicu, u drustvu super za zapalit. okus je borovina i sumski, takodjer jak okus. svakako stavljati manje doze :D
ekipa isprike na kratkom dnevniku ali eto nas na kraju, Chelsea Royal Gorilla je odgrowala svoje :) do sljedeceg puta,
vaš Đorđe
:rolleyes: