Royal Haze & Amnesia Haze / Mars II 400 LED stealth grow (početno 250w mh/hps)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Čestitam na uspješnom završetku, dnevnik ko bon-bon, steta sto ne namjeravas voditi sljedeci, mozda se predomislis.
kolicina je mala, auteki u malim teglama i malom boksu daju tako. S fem-foto za isto vrijeme s jednom biljkom,prinos bi bio veci ali ovako imas razlicite a i to nesto vrijedi. Malo veci boks i kolicine ce biti duple.
Vracam se na dnevnik, kome ces pokazat biljku, s kim ces prodiskutirati, galerija postoji doduse ali nije isto. A glavni argument je ljetna vrucina i indor pod Led-om, tako bi svi vidjeli mogucnosti ljetnog Led uzgoja i eventualne probleme.
Ne uskracuj nas, vec pokazi kao sto si i sam vidio. Dim s tobom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Frizhideron

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
To sto si uzgojio je tvojih ruku djelo i zato uzivaj u svojim plodovima.Zamisli da si morao na ulici sredivati 80 gr.koliko bi te to kostalo i kakvu bi kvalitetu dobio.Zato ti cestitam i zelim uspjeh u sljedecem growu!:thumb:
1310-pa nisu to automati ili...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Muxatan and 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
@hazeri, joj hvala zabrijo sam na kolicinu i povezao odmah sa autmatima, u tom slucaju, skromno ali ionako je najbitnije dovesti prvi grow do kraja u sljedecem ide to puno bolje.
Usporedba s ulicom je jako dobra i kad se sjetim te gnjavaze, kompa super super prinos.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
:D ok ok, bice onda update-a i novog dnevnika. vec se skupilo dosta slika i informacija. Temperatura u boxu, bez klime, dok u sobi ne pada ispod 25C, ne pada ispod 30C. :/ najvise 32, najmanje 30.

Ovaj sad grow će biti samo Auto Sour Diesel (jedna biljka)
Već posle ovog, tamo na jesen, idu 2 saksije u box, jedna pored druge, 2 x 15L. A što se tiče genetike, verovatno će ići 2 x Automatic Fantasmo Expresso.(to mi stoji u frižideru) :D

Dnevnik za S.Diesel otvaram za nedelju dve-dana, kad naraste malo i pusti pistile. Sad je prošlo ravno 2 nedelje kako je izašla iz zemlje, i kako je prvi put zalivena. Mlada je još, neću da žurim sa dnevnikom. sve ste praktično i videli na ove dve poslednje fotke, s tim što nisam dao detalje oko zemlje i prihrane i režimu svetla itd itd. biće odrađeno :)



@hazeri haha, pa da, to je jedino što me teši: izabrana vrsta, i totalni nedostatak cimanja sa "dilerima". pušim šta hoću, ne kradu mi pare za zeleniš.
@1310 jeste skromno, mislim da su tome najvise doprineli sledeći faktori: 12-13L DIY saksija, sa lošijom zemljom i manjak supstrata za zemlju (perlit, coco etc...) i slabijim navikama zalivanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
:banana_rasta::mario:::skot:::banana123:
Prvi grow je probijanje leda, količina nebitna (jasno da je više bolje) ali uzgojio si biljku, mnogima prva u životu uopće, pod lampom i radi. Neki imaju zeleni palac pa od prve g/w, imam jedno 4-5 indora i nisam to dostigao, na jesen opet ganjam g/w s istim zadovoljstvom. Sori na krivoj riječi.
U vezi perlita i kokosa, ne treba pretjerivati, 10% dovoljno. Kokos navuce nutreine na sebe pa je biljka uskracena, zato postoji gnojivo za uzgoj u kokosu, on daje vlaknastu strukturu supstratu koju konoplja voli. Perlit za rahlost tla eventualno, mislim doma uzgajamo pa zaljevamo kad želimo, tako da sto vise trpamo toga u teglu manje zemlje stane. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Frizhideron

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
onda sam mozda i preterao sto se tice kokosa i perlita :D 4L perlita i 8L kokosa i 18L zemlje :)
videcemo, sad je taj odmer, kasnije ce biti sigurno vise zemlje. A sto se tice gnojenja, zato cu je u cvetanju gnojiti cesce ili jace. videcu jos, zavisi od saveta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
tu je problem, zapravo raste u 6L zemlje, a kokos jos crpi nutrine. Ha sad ovako a drugi put ces pametnije. Svi smo nesto zeznuli na pocetku, učimo i hvala onima koji su ovo zapoceli i odrzali do danas pa i mi uzgajamo i dimimo svoju vutru.